معرفی و دانلود کتاب صوتی قانون توانگری | کاترین پاندر | انتشارات رمانو

کاترین پاندر خادم کلیسای وحدت آمریکا و نویسنده‌ی چند کتاب پرفروش در زمینه‌ی توانگری است. او در سال 1927 به دنیا آمد و پیش از فعالیت به عنوان خادم در سال 1958 در زمینه‌های اقتصاد و تعلیم و تربیت تحصیل کرد. پاندر موعظه‌های خود را در آلاباما شروع و سپس به تگزاس رفت. در سال 1973 به پالم نقل مکان کرد و در همان جا کلیسای جهانی وحدت را تاسیس کرد. اولین کتاب پاندر قانون توانگری در سال 1962 منتشر شد و او را به شهرت جهانی رساند. تقریبا همه‌ی کتاب‌های پاندر به توانگری می‌پردازند. کتاب صوتی از دولت عشق، کتاب صوتی قدرت پذیرش و کتاب صوتی شهامت موفق شدن بخشی از آثار ترجمه شده‌ی پاندر به فارسی است.

در بخشی از کتاب صوتی قانون توانگری می‌شنویم

48 دقیقه

فصل ۱۵ – قدرت‌های خاص شما برای توانگری

36 دقیقه

فصل ۳ – قانون خلا توانگری

48 دقیقه

فصل ۱۴ – قدرت‌های نبوغ شما برای توانگری

33 دقیقه

فصل ۲ – قانون اصلی توانگری

کلمه‌ی توانگری در تفکر کاترین پاندر (Catherine Ponder) به معنای شکوفایی، موفقیت و تجربه‌ی نتیجه‌ی مطلوب است. کتاب صوتی قانون توانگری (The Dynamic Laws of Prosperity) ما را با قوانین شکوفایی، موفقیت و گرفتن نتیجه‌ی مطلوب آشنا می‌کند. رازهایی که در این کتاب صوتی فاش می‌شوند حقایقی جهانی برای سلامتی، عشق، موفقیت و آرامش هستند. کاترین پاندر در طول کتاب، قوانین پویای توانگری را بررسی می‌کند و داستان‌هایی از موفقیت‌های افرادی را به اشتراک می‌گذارد که قوانین توانگری را رعایت کرده‌اند. او با اینکار سعی می‌کند تردید شنوندگان نسبت به کارآمدی قانون توانگری را از بین ببرد.

56 دقیقه

فصل ۱۸ – سلامتی و تفکر توانگر

مشخصات کتاب صوتی

35 دقیقه

فصل ۷ – قانون توانگری افزایش

44 دقیقه

فصل ۱۱ – قانون توانگری درباره‌ی عشق و حسن‌نیت

39 دقیقه

فصل ۱ – حقیقت تکان‌دهنده درباره‌ی توانگری

در این عصر مدرن درباره‌ی قدرت دعا چیزهای زیادی می‌شنوید. دعا اغلب به‌عنوان قوی‌ترین نیرو در جهان توصیف می‌شود. پی‌درپی عباراتی مانند «مناجات چیزها را تغییر می‌دهند» یا «خانواده‌ای که دعا می‌کنند، کنار هم می‌مانند» می‌شنوید. نامه‌ای که به شما می‌رسد ممکن است با این جملات مهر شود: «برای صلح دعا کنید» یا «عمل معنوی سازنده است، به دعای شما نیاز است» هرجایی درباره‌ی قدرت دعا نوشته می‌شود درباره‌ی آن صحبت می‌شود و مانند گذشته از آن استفاده می‌شود. به‌طور خلاصه قدرت دعا را به‌این‌ترتیب توصیف کرده‌اند: «دعا بسیار عمیق و ساده است».

46 دقیقه

فصل ۸ – گرایش‌های توانگرانه

46 دقیقه

فصل ۹ – کار یک گذرگاه قدرتمند برای توانگری

39 دقیقه

فصل ۱۲ – قانون توانگری دعا

45 دقیقه

فصل ۶ – قانون فرمان

31 دقیقه

فصل ۱۶ – قانون پشتکار و مداومت

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B1%DB%8C/book/74045

44 دقیقه

فصل ۴ – قانون خلاقیت توانگری

در کتاب صوتی قانون توانگری توصیه‌های عملی فراوانی از چگونگی کاربرد نیروی هستی برای غلبه بر مشکلات و رسیدن به خوشبختی وجود دارد. کاترین پاندر به وضوح نشان می‌دهد که چگونه تفکر توانگرانه به جنبه‌های مختلف زندگی افراد کمک کرده است. برای کسب تفکر توانگر ابتدا نیاز است که از فضیلت بخشیدن به فقر دست برداریم. از نظر پاندر هیچ ارزش مادی یا معنوی در بیچارگی و فقر وجود ندارد. پس از رها شدن از این فرهنگ اشتباه باید تصور خود از موفقیت را با خود بازگو کنیم. کتاب صوتی قانون توانگری به ما یاد می‌دهد که تفکر شاد به اتفاقات شاد و تفکر بد و تردید به بدبختی منتهی خواهد شد. نوشتن این تفکرات مثبت، مرحله‌ی بعدی نگاه توانگرانه به زندگی است. پاندر معتقد است باید اهداف خود را کامل و با جزئیات بنویسیم. از نظر او نباید تنها به گفتن اینکه قصد داریم ثروتمند شویم اکتفا کنیم بلکه باید دقیقا به میزان و زمان ثروتمند بودنمان اشاره کنیم. در کتاب صوتی قانون توانگری کاترین پاندر یک نویسنده و سخنران موفق را مثال می‌زند که به‌جای رضایت دادن به وضعیت موجود صدها بار توصیف ساده‌ی زندگی ایده‌آل خود را می‌نویسد.

37 دقیقه

فصل ۱۳ – قانون توانگری اعتماد به نفس

49 دقیقه

فصل ۱۷ – با قرض و بدهی چه کنیم؟

از نظر کاترین پاندر قوانین نانوشته‌ای در جهان وجود دارد. یکی از این قوانین مربوط به نیروهای تشعشع و جاذبه است. طبق قوانین تشعشع و جاذبه برای جذب رویدادهای مثبت باید انرژی مثبتی از خود بتابانید. شما نمی‌توانید بهترین چیزها را بدون هزینه دریافت کنید بلکه باید به همان اندازه تابش مثبت داشته باشید. کتاب صوتی قانون توانگری به ما پیشنهاد می‌کند به‌جای سرکوب امیال و خواسته‌های خود مانند رویاهایی دست‌نیافتنی باید آن‌ها را به‌شکل سازنده‌ای بیان کنیم. جنبه‌های مختلف این امیال از این طریق برای خودمان نیز روشن می‌شود. این بیان سازنده به‌شکل نوشتن باعث می‌شود امیال و آرزوهای ما نظم گرفته و کم‌کم برنامه‌هایی برای برآورده کردن آن‌ها ایجاد کنیم. قانون توانگری از قوانین پایه‌ی جهان هستی است. طبق این قانون ما به اندازه‌ای از جهان دریافت می‌کنیم که به آن ارائه کرده‌ایم.

کتاب صوتی قانون توانگری توسط فرشته ابوالحسنی و مریم شیخی ترجمه شده و با صدای آیلار محمدی به فارسی منتشر شده است. نسخه‌ی چاپی این کتاب توسط انتشارات فانوس دانش و نسخه‌ی صوتی آن را نشر صوتی رمانو منتشر کرده است.

نکوداشت‌های کتاب قانون توانگری

کتاب صوتی قانون توانگری برای چه کسی مناسب است؟

53 دقیقه

فصل ۱۰ – استقلال مالی

کتاب صوتی قانون توانگری کتابی در ژانر موفقیت و خودسازی است. این برای کسانی که تصمیم دارند تغییر عمیقی در زندگی خود ایجاد کنند و با خودیاری از بن‌بست‌های عاطفی و اقتصادی خارج شوند مناسب است.

با کاترین پاندر بیشتر آشنا شویم

پیش از اینکه دیگران کلمات مثبت اندیشی، پذیرش و قانون جذب را مطرح کنند؛ کاترین پاندر در کتاب صوتی قانون توانگری این مفاهیم را با کلمات متفاوتی بیان کرده بود. برای کسب توانگری، خوشبختی و رفاه بیشتری در زندگی خود باید جایی برای ظهور این‌ها باز کنید؛ یعنی از آنچه نمی‌خواهید رها شوید تا جایی برای آنچه واقعا نیاز دارید مهیا شود.

درباره‌ی کتاب صوتی قانون توانگری

معرفی کتاب صوتی قانون توانگری

48 دقیقه

فصل ۵ – قانون تخیل توانگری

به‌تازگی نایب‌رئیس یک شرکت بزرگ املاک و مستغلات به‌طور مفصل با من درباره‌ی قدرت دعا صحبت کرد. وی بیان کرد: «این دنیا معنوی‌تر از آن است که بسیاری از مردم تصور می‌کنند. مردم اغلب نقاب دارند و در صبحت درباره‌ی اعتقاد به دعا یا دعاهای مستجاب خود تردید دارند». سپس گفت که چگونه در یک دوره‌ی اخیر بیماری، ظاهرا دوستان صمیمی وی در بیمارستان و پس از آن در خانه وی را بی‌سروصدا ملاقات کردند تا با او درباره‌ی قدرت دعا برای بازگرداندن سلامتی او صحبت کنند. حتی پس از بازگشت او به محل کار، چندین دوست تجاری‌اش تمام دوره‌های ناهار خود را با او گذراندن و دعاهای مستجاب زیادی را در تجربیات زندگی خود بیان کردند. دعا برای انسان طبیعی است. دعا به‌عنوان تلاش مداوم انسان برای شناخت خدا توصیف شده است. کاملا برخلاف آنچه بیشتر مردم فکر می‌کنند؛‌ دعا برای انسان طبیعی است نه عملی عجیب و مرموز. انسان‌ها همیشه دعا کرده‌اند و خواهند کرد.