معرفی و دانلود کتاب صوتی ماتریس الهی: پلی میان زمان، مکان، معجزه و باور | گرگ برادن | آوانامه

برای کنترل کردن انرژی‌های جاری در ماتریس الهی باید به‌جای قربانی نیازها و هوس‌های خیالی بودن تلاش کنیم حضور فعال‌تری در زندگی داشته باشیم. از نظر گرگ برادن انسان‌هایی که در مسابقه‌ی زندگی حضور فعال‌تری دارند می‌توانند واقعیت‌های مخصوص به خود را خلق کنند. آن‌ها می‌توانند این جهان سرشار از شادی و موفقیت را برای خود و دیگران تکثیر کنند چراکه واقعیت‌های زندگی تنها بازتابی از چیزهایی هستند که در سطوح عمیق‌تر ماتریس الهی اتفاق می‌افتند. گرگ برادن باور دارد که هر واقعیتی که بر آن تمرکز کنیم همان واقعیتی خواهد بود که محقق می‌شود. کتاب صوتی ماتریس الهی راهنمای زندگی در واقعیت مطلوب و دریچه‌ای برای معنا بخشیدن به زندگی کنونی ما است.

شاید برای بسیاری از افراد وجود پلی میان فیزیک کوانتوم، روانشناسی مثبت‌گرا و مسائل معنوی بعید به نظر برسد، اما این دقیقاً همان کاری است که گرگ برادن (Gregg Braden) با تدوین کتاب صوتی ماتریس الهی (The Divine Matrix) در سال 2006 انجام داده است. او خوانندگان و شنوندگان خود را به سفری درون‌نگرانه برای شناخت خود و تسلط بر نیروهایی می‌برد که منبعی برای شادی، شفا و بقای پدیده‌ها هستند.

در سال 2008 فیلم مستندی به نام «فراتر از ماتریس الهی (Beyond the Divine Matrix)» به کارگردانی جی ویدنر (Jay Weidner) منتشر شد. در این فیلم مستند گرگ برادن ماهیت ماتریس الهی را با زبانی ساده و جذاب برای بینندگان توضیح می‌دهد.

در نکوداشت کتاب ماتریس الهی

  • گرگ برادن در کتاب سنت‌شکن خود هم‌نشینی بین روانشناسی، فیزیک و عرفان را ممکن کرده است. (کییون دوروتی دلیلا)

کتاب صوتی ماتریس الهی برای چه کسانی مناسب است؟

گرگ برادن از نویسندگان مکتب عصر جدید، در ژوئن 1954 در آمریکا به دنیا آمده است. بخشی از شهرت او به دلیل حضور در مجموعه‌ی تلویزیونی «بیگانگان باستانی (Ancient Aliens)» و برنامه‌ی «حلقه‌های گمشده (Missing Links)» است. مجله‌ی واتیکنز گرگ برندن را برای هفت سال متوالی در میان صد نفر برتر فهرست «موثرترین افراد زنده از نظر معنوی» قرار داده است. او در سال 2020 نامزد دریافت جایزه‌ی تمپلتون برای وقف استعدادهای خود در زمینه‌ی گسترش درک ما از هدف انسان و واقعیت نهایی شد. در سال 2009 کتاب «زمان فرکتال (Fractal Time)» نوشته‌ی گرگ برادن در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. «کدهای حکمت (The Wisdom Codes)»، «حقیقت عمیق (Deep Truth)» و «دانش خود توانمندسازی (The Science of Self-Empowerment)» بخشی از کتاب‌های گرگ برادن است که موردتوجه خوانندگان و شنوندگان قرار گرفته است.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B3-%D8%A7%D9%84%D9%87%DB%8C/book/76259

گرگ برادن در کتاب صوتی ماتریس الهی با ترکیب باورهای معنوی و یافته‌های علمی، راهکارهای مناسبی برای موفقیت در زندگی شخصی و اجتماعی معرفی می‌کند. او باور دارد که با تمرکز می‌توانیم جهان را مطابق خواسته‌های خود شکل دهیم؛ فقط کافی است که انرژی موجود در ماتریس الهی را درک کنیم و به زبان آن سخن بگوییم. این کتاب در فهرست کتاب‌های پرفروش نیویورک‌ تایمز قرار گرفته است.

درباره‌ی کتاب صوتی ماتریس الهی

بحران‌های جهانی اواخر قرن بیستم باعث شد گرگ برادن شرکت‌های بزرگ اقتصادی را ترک کند تا راه‌حل‌های مناسبی برای حل مشکلات این شرایط جدید بیابد. کتاب صوتی ماتریس الهی جست‌وجوی او در قدیمی‌ترین رمزهای موجود در سنت‌ها و علوم باستانی برای درک بهتر معنویت و یافتن باورهای کاربردی است. گرگ برادن برای شرح نیروهای نادیدنی مؤثر در موفقیت‌ها و شکست‌های ما به آثار دانشمندان و فیزیکدانان بزرگی مانند جان ویلر (John Wheeler)، دیوید بوهم (David Bohm) و ماکس پلانک (Max Planck) متوسل می‌شود. او در کتاب صوتی ماتریس الهی پشتوانه‌ی علمی موردنیاز برای اثبات و عمل به قانون جذب را جمع‌آوری کرده است.

گرگ برادن کتاب صوتی ماتریس الهی را در سه بخش کلی و هشت فصل تدوین کرده است. در بخش اول، «کشف ماتریس الهی: رازی که عامل اتصال همه‌چیز است»، سه یافته‌ی علمی ارائه می‌شود. تأثیر DNA بر چیزهایی که جهان را ساخته‌اند؛ تأثیر عواطف انسانی بر DNA و رابطه‌ی احساسات و DNA. در بخش دوم، «پلی میان تصور و واقعیت: ماتریس الهی چگونه کار می‌کند؟»، گرگ برادن توضیح می‌دهد که در هرلحظه ما با انتخاب بین قدرت بخشیدن یا تضعیف کردن زندگی روبه‌رو هستیم. از نظر او ما باید با انتخاب‌های بهتر تلاش کنیم که دنیای بهتری برای خود و دیگران بسازیم. بخش سوم کتاب صوتی ماتریس الهی «پیغام‌هایی از ماتریس الهی: زندگی کردن، عشق ورزیدن و شفا یابی در سایه‌ی خودآگاهی کوانتومی»، به توضیح معنای زندگی در یک میدان انرژی واحد اختصاص دارد. برای گرگ برادن الگوهای رفتاری ما را می‌توان مانند برنامه‌های یک کامپیوتر توصیف کرد که همواره بر سیستم‌عامل یا آگاهی مشترک تأثیر می‌گذارد.

این کتاب صوتی برای کسانی که به ارتباط بین علم و معنویت علاقه‌مند هستند بسیار جذاب خواهد بود. اگر دوست دارید از دستاوردهای جدید فیزیک کوانتوم برای کسب موفقیت در زندگی فردی و اجتماعی خود بهره‌مند شوید می‌توانید از توصیه‌های گرگ بردن استفاده کنید.

با گرگ برادن بیشتر آشنا شویم

کتاب صوتی ماتریس الهی با صدای ایمان رییسی و بر اساس ترجمه‌ی محمدفواد حائری تهیه شده است. نسخه‌ی چاپی این کتاب را انتشارات کویر منتشر کرده است.

اقتباس‌های فرهنگی از کتاب ماتریس الهی

دیوید بوهم پیش از مرگش دو نظریه برای توصیف جایگاه انسان در جهان تدوین کرده است. او با دیدگاهی کل‌نگر تلاش می‌کند نقش و مشارکت ما در خلقت و شکل دادن به جهان را توصیف کند. بوهم با تفسیری خاص از فیزیک کوانتوم جهان را به‌عنوان نظامی یکپارچه نشان می‌دهد. نظریه‌ی او در کنار نظریه‌ی ماکس پلانک جایگاه پررنگی در ایده‌های گرگ برادن دارد. ایده‌ی وجود ماتریس الهی را اولین بار ماکس پلانک به‌عنوان پدر نظریه‌ی کوانتوم مطرح کرد. برای او ماتریس الهی به معنای منبع تولید ستارگان، DNA حیات و مبنای تمام عناصر موجود در جهان است. از نظر گرگ برادن این ماتریس الهی همه‌چیز را در جهان به هم متصل می‌کند. این شبکه‌ی انرژی از مسائل فردی مانند شفای بدن و موفقیت‌های شغلی گرفته تا صلح بین ملت‌ها را با هم متصل می‌کند و کافی است قدرت آن در زندگی ما جریان پیدا کند.

ایده‌ی اصلی کتاب صوتی ماتریس الهی این است که همه‌چیز در جهان بخشی از ماتریس الهی و این ماتریس همه‌ی جهان است. بنابراین ما و تمام چیزهایی که دوست داریم، تجربه و خلق می‌کنیم بخشی از این ماتریس و خود ماتریس الهی هستیم. گرگ برادن به میدانی از انرژی جهانی اشاره می‌کند که طبق نظریات ماکس پلانک در فیزیک کوانتوم، همه‌چیز را به هم متصل کرده است. در این دیدگاه همه‌ی ما ظرفی برای انرژی و پلی بین انرژی‌های دیگران هستیم. از نظر گرگ برادن میدان انرژی هولوگرافیک است؛ یعنی هر جزء کل را منعکس می‌کند و تغییر در یک پدیده در همه‌ی پدیده‌ها انعکاس می‌یابد.

معرفی کتاب صوتی ماتریس الهی: پلی میان زمان، مکان، معجزه و باور