معرفی و دانلود کتاب صوتی مادر ترزا، الهام بخش زندگی | وایت نورث | انتشارات نوژین

آرامش و حجب از ویژگی‌های زنان معنوی است که گاه آن‌ها را تا درجه‌ی تقدس و خدابانو بودن پیش می‌راند؛ زنانی که در وجودشان حس می‌کنند نسبت به دیگران متفاوت هستند و رسالتی ویژه را برعهده دارند. این زنان روح معنوی جامعه هستند و معمولاً نسبت به زندگی و رخدادهای آن به پذیرش کافی رسیده‌اند. بنابراین خانواده برایشان حرمت و جایگاه خاصی دارد. بیهوده نیست که اهمیت به کانون خانواده از مهم‌ترین شعارهای مادرترزا بوده است و حتی شاید بتوان گفت او مردم جهان را به منزله‌ی یک خانواده‌ی بزرگ می‌نگریست.

داستان مادر ترزا بیانگر زندگی زنی‌ست که تمام عمر خود را وقف امور معنوی و کمک به دیگران کرده است. شخصیت او یادآور اسطوره‌ و کهن‌الگوی یونانی «هِستیا»ست که خود را وقف امور معنوی می‌کند و حالت تقدس‌گونه‌ای دارد. حتی برخی معتقداند این شخصیت برجسته‌ی تاریخی قدیسه بوده است. در کتاب مادر ترزا، الهام بخش زندگی (Mother Teresa: A Life Inspired)، نوشته‌ی وایت نورث (Wyatt North)، در جریان ویژگی‌های شخصیتی و زندگینامه‌ی کامل مادر ترزا قرار می‌گیرید.

گفتنی‌ست برکات وجود او نه‌تنها به مردم فقیر و آسیب‌دیده‌ی کشور هند رسیده، بلکه شامل حال بسیاری از محرومین در سراسر جهان بوده است. مادر ترزا همانند بسیاری از شخصیت‌های معنوی، تا پایان عمر خود زندگی ساده و بی‌تکلفی داشت و جوانی و دیگر مراحل عمرش را صرف رساندن خیر و برکت به دیگران کرد. او با بینش والای خود ماموریتی را برعهده گرفت تا بتواند متناسب با نیازهای نوظهور و متنوع زمانه‌اش به ارائه‌ی خدمات خود بپردازد.

وایت نورث در کتاب صوتی مادر ترزا، الهام بخش زندگی، از زندگی‌ پرفراز و نشیب و فعالیت‌های انسان‌دوستانه‌ی یکی از تأثیرگذارترین چهره‌های نیکوکار زن جهان سخن می‌گوید. در این کتاب با حقایق و ناگفته‌های تاریخی، سیاسی و معنوی زندگی این زن الهام‌بخش آشنا می‌شوید و عمق تأثیرگذاری او بر رویدادهای تاریخی قرن بیستم را درک خواهید کرد. گفتنی‌ست این کتاب صوتی با گویندگی خواننده‌ی پاپ، آرش عدل پرور منتشر شده است.

درباره کتاب مادر ترزا، الهام بخش زندگی

علاقه‌مندان به کتاب‌های زندگینامه‌ای؛ خصوصاً کسانی که مایل‌اند در جریان داستان زندگی زنان تأثیرگذار تاریخ قرار بگیرند، از جمله مخاطبان این اثر محسوب می‌شوند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

مشخصات کتاب صوتی

معرفی کتاب صوتی مادر ترزا، الهام بخش زندگی

کتاب صوتی مادر ترزا، الهام‌بخش زندگی ترجمه‌ی مریم صدوقی است که از سوی نشر صوتی نوژین منتشر شده. گویندگی این اثر را آرش عدل پور، خواننده‌ی پاپ، برعهده داشته است.

کتاب صوتی مادر ترزا، الهام بخش زندگی مناسب چه کسانی است؟

مادر ترزا رسالت زندگی انسان را عشق، خانه و خانواده می‌داند و اگر به امور خیریه‌ای که او برعهده داشته توجه کنید، متوجه تلاش او برای کمک به کودکان جنگ‌زده و خانواده‌های فقیر خواهید شد. زندگی او همزمان با قرن بیستم و اوج وقایع تاریخی و جنگ‌های مختلف بوده و تأثیر او در تدوین یک روش تبلیغ مذهبی نوین و راه‌اندازی سازمان مذهبی بین‌المللی ویژه‌ی خودش، قابل ستایش است.

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%D8%B2%D8%A7-%D8%A7%D9%84%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C/book/76238