معرفی و دانلود کتاب صوتی مانیفست قهرمان هر روز | رابین شارما | نشر ماه آوا

۴۱ دقیقه

فصل شصت‌ویک تا شصت‌وپنج

برای نزدیک به 20 سال، بسیاری از شناخته‌شده‌ترین سازمان‌های روی کره زمین، از نایک و جنرال الکتریک و مایکروسافت گرفته تا فدرال اکسپرس و اوراکل و اچ‌پی و ناسا، رابین شارما را برای مهم‌ترین رویدادهای خود انتخاب و دعوت کرده‌اند. کتاب‌های شارما مانند «رهبر بدون سِمت» در صدر فهرست‌های پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی قرار دارند و مخاطب پست‌های او در شبکه‌های اجتماعی به بیش از ششصد میلیون نفر در سال می‌رسد. این چیزی است که از شارما یک پدیده ساخته است؛ پدیده‌ای جهانی و واقعی برای کمک به مردم برای انجام کارها به بهترین نحو ممکن، پیشرفت از خلال تغییرات و تحقق دور از دسترس‌ترین اهداف. او به طرز شگفت‌انگیزی ظرفیت‌های درون‌سازمانی را شکوفا می‌کند؛ به گونه‌ای که مسئولیت‌پذیری، بهره‌وری، نبوغ و تسلط به اوج برسند. «باشگاه پنج صبحی‌ها»، «200 راز موفقیت و مبانی تسلط بر خویشتن»، «خرد راهبری» و «راهبی که فراری‌اش را فروخت» عناوین تعدادی از کتاب‌های رابین شارما هستند که تاکنون به فارسی ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی مانیفست قهرمان هر روز می‌شنویم

روزی روزگاری کافه‌ای بود که مدیر بسیار خوبی داشت. این زن همیشه به فکر مشتریانش بود. با تک‌تک آن‌ها با روی باز و در کمال ادب سلام و احوال‌پرسی می‌کرد. مطمئن می‌شد مواد اولیه از بهترین کیفیت باشند. قیمت محصولاتش را عادلانه تعیین می‌کرد و کارمندانش هم همیشه رفتاری دوستانه داشتند. این مدیر از میان تمام مشتریانش یکی را بیشتر از همه دوست می‌داشت: زنی که معلم بود. هشتاد سال داشت و همیشه با لباسی زیبا به کافه می‌آمد و صورتش هم شاداب بود. او هر روز صبح در حالی که دست پیرمرد باوقاری را گرفته بود به کافه سر می‌زد. آن مرد شوهرش بود. و به نظر می‌رسید زن او را بسیار دوست دارد. آن‌ها با دقت مسیر ورودی تا پیشخوان را طی می‌کردند و همیشه هم یک سفارش داشتند: دو فنجان قهوه و یک ظرف کوچک شیرینی همراه با دو چنگال. برای این که هر دو از همان ظرف میل کنند. پس از سفارش دست هم را می‌گرفتند، به سمت میز همیشگی‌شان می‌رفتند و با هم گپ می‌زدند. چون گفت‌وگو سرمایه و کسب‌وکار آدمی است. گفت‌وگویت را با هم‌تیمی‌ها، مشتریان و تأمین‌کنندگان کاهش بده تا به‌سادگی کسب‌وکارت از بین برود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%81%D8%B3%D8%AA-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B2/book/70144

۲۱ دقیقه

فصل سیزده تا پانزده

۴۰ دقیقه

فصل هشتاد تا هشتادوچهار
این کتاب به‌نوعی بیانیه‌ی یک انسان موفق است. شارما که بنا به یک نظرسنجی معتبر، یکی از پنج مربی برجسته‌ در سطح جهانی در زمینه‌ی مهارت‌های رهبری و توسعه‌ی فردی شناخته می‌شود، در این کتاب که دربرگیرنده‌ی 101 فصل کوتاه و جذاب است، با بیانی صمیمی برنامه‌ای جامع را برای سوار شدن بر قطار موفقیت در اختیار شما می‌گذارد؛ برنامه‌ای که با عمل به آن هیچ‌وقت از ریل خارج نخواهید شد.

کتاب صوتی مانیفست قهرمان هر روز برای چه کسانی مناسب است؟

۴۰ دقیقه

فصل پنجاه‌وپنج تا پنجاه‌وهشت

۴۳ دقیقه

فصل پنجاه‌ونه تا شصت

۱۶ دقیقه

فصل نودونه تا صدویک

مشخصات کتاب صوتی

۴۳ دقیقه

فصل هشتادوپنج تا نود

۴۷ دقیقه

فصل شصت‌وشش تا هفتادوسه

۴۰ دقیقه

فصل بیست‌ودو تا بیست‌وهفت
۳۱ دقیقه

فصل شانزده تا هفده

۳۳ دقیقه

فصل هشت تا دوازده

۵۴ دقیقه

فصل چهل‌وهفت تا پنجاه‌ویک

۵۲ دقیقه

فصل سی‌وپنج تا چهل‌وشش

۱۳ دقیقه

فصل سی‌وسه تا سی‌وچهار

عادت‌های پنهانی برخی از خلاق‌ترین و موفق‌ترین افراد جهان برای تحقق رؤیاهای جاه‌طلبانه‌شان چه بوده است؟ چگونه می‌توانیم ترس را به انگیزه، تهدید را به فرصت و ضعف را به قدرت تبدیل کنیم؟ از چه راهکارهایی برای محافظت از خود در برابر حواس‌پرتی‌ها و اهمال‌کاری‌ها استفاده کنیم؟ برای رسیدن به تناسب اندام فوق‌انسانی و تبدیل شدن به منضبط‌ترین فرد در میان آدم‌های اطرافمان باید چه روتین‌هایی را پیش بگیریم؟ جواب همه‌ی این سؤال‌ها را از رابین شارما (Robin Sharma) بخواهید. او در کتاب مانیفست قهرمان هر روز (The Everyday Hero Manifesto) آموزه‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با آن‌ها بتوانید قهرمان زندگی‌تان شوید. اما این تمام خواسته‌ی شارما نیست. او می‌خواهد شما قهرمان شوید، و قهرمان بمانید.

۲۶ دقیقه

فصل هجده تا بیست‌ویک

قهرمان شدن از قهرمان ماندن آسان‌تر است. استمرار و اراده‌ْ درست همان چیزی است که از شما یک قهرمان هر روزه می‌سازد. نه مانند داستان‌ها و فیلم‌ها که شخصیتشان با یک اتفاق تبدیل به قهرمان می‌شود. اتفاقی در کار نیست. شما باید در همه حال قهرمان باشید. قهرمانی در قصه‌ها با یک چیز معنا پیدا می‌کند. برای مثال نجات دادن جان یک کودک در بحبوحه‌ی جنگ، یا غلبه کردن بر نفسانیات. اما ما در قصه‌ها زندگی نمی‌کنیم. رابین شارما در این کتاب به ما یاد می‌دهد که چگونه فراتر از هر موضوع مشخص، یک قهرمان همه‌جانبه باشیم.

۳۸ دقیقه

فصل بیست‌وهشت تا سی‌ویک

در داستان‌ها و فیلم‌ها، یک حرکت است که از شخصیت اصلیْ قهرمان می‌سازد. اما چطور می‌توانیم در زندگی واقعی به‌شکل مداوم و هرروزه قهرمان باشیم؟ با شنیدن کتاب صوتی مانیفست قهرمان هر روز نوشته‌ی رابین شارما رمز و راز تغییرات مثبت، اساسی و مداوم را در زندگی خواهید آموخت.

درباره‌ی کتاب صوتی مانیفست قهرمان هر روز

۳۵ دقیقه

فصل پنجاه‌ودو تا پنجاه‌وچهار

معرفی کتاب صوتی مانیفست قهرمان هر روز

اگر می‌خواهید قدم در مسیر موفقیت بگذارید و در تغییراتی اساسی و ماندگار در زندگی خود ایجاد کنید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با رابین شارما بیشتر آشنا شویم

۲۶ دقیقه

فصل نودویک تا نودوچهار

۲۰ دقیقه

فصل نودوپنج تا نودوهشت

۳۲ دقیقه

فصل هفتادوچهار تا هفتادونه