معرفی و دانلود کتاب صوتی مراقبه محض: تمرین‌هایی برای جان‌بخشی دوباره به زندگی | دیپاک چوپرا

۴۹ دقیقه

دوره هفت روزه مراقبه – قسمت دوم

مشخصات کتاب صوتی

کسانی که برای یافتن آرامش راه‌های زیادی را طی کرده‌اند اما به نتیجه نرسیده‌اند، با این کتاب آرام و قرار خواهند گرفت و با تمرینات آن به زندگی خود جانی دوباره خواهند بخشید.

دیپاک چوپرا را بیشتر بشناسیم

گذشتگان ما از هزاران سال پیش به جایگاه و اهمیت مراقبه در زندگی آدمی پی برده‌اند اما چوپرا این اثر را نه براساس گذشته، بلکه با نگاه به آینده تالیف کرده. آموزه‌های او شما را در مسیر نور، زیبایی و نعمات الهی قرار می‌دهد تا بتوانید وجودتان را از درد و رنج پاک کنید. دستاورد مراقبه توانایی تصور سعادت واقعی است؛ یافتن قدرتی برای گشودن در نیکی‌ها تا سرانجام آنچه حقیقتا شایسته شماست را به دست آورید!

۳۸ دقیقه

دوره هفت روزه مراقبه – قسمت اول

وقتی می‌بینید که حتی گرانمایه‌ترین و محبوب‌ترین اعتقادات شما چقدر عجیب هستند، در واقع چشمان شما به حقیقت گشوده می‌شود. اکنون آزاد هستید که باورهای اصلی خود را شکل دهید، این کاری است که بزرگسالان بالغ انجام می‌دهند. آن‌ها ارزش‌های شخصی خود را دارند و بر اساس حقایق واقعی و تجربه‌ی مستقیم قضاوت می‌کنند. آن‌ها بی‌جهت تحت‌تأثیر نظرات بی‌خود و غیرموثق قرار نمی‌گیرند. این موارد به لحاظ روانشناسی پیشرفت‌های خوبی هستند که با پشت سر گذاشتن باورهای واهی بدست آمده‌اند.

کتاب صوتی مراقبه محض راهنمایی است برای آنکه مراقبه را به بخشی از زندگی روزمره خود تبدیل کنید. با انجام موفق این کار، می‌توانید اتفاقاتی را که تاکنون تجربه کرده‌اید از ریل تکرار خارج کنید و معجزاتی فراتر از انتظار برایتان رقم خواهدخورد. پس از شما دعوت می‌کنیم به ترجمه‌ی شیوای سمیه اسدپور از این اثر جذاب که توسط نشر راوشید منتشر شده است گوش فرا دهید.

کتاب مراقبه محض مناسب چه کسانی است؟

دلایل بسیاری برای پرداختن به مراقبه وجود دارد. همانطور که جسم ما بعد از یک روز سخت به استراحت نیاز دارد و گه‌گاه لازم داریم از زندگی روزمره مرخصی بگیریم، روح نیز محتاج زمانی برای آرام گرفتن و تجدید قواست. عبادت و تمرینات جسمانی منظم هرکدام به نوعی گریزگاه روح هستند اما پاسخ اصلی این نیاز، مراقبه است. دیپاک چوپرا در کتاب صوتی مراقبه محض (Total meditation) راه برانگیختن شادی حقیقی را آموزش می‌دهد تا به زندگی خود جانی دوباره ببخشید.

معرفی کتاب صوتی مراقبه محض: تمرین‌هایی برای جان‌بخشی دوباره به زندگی

چوپرا پزشکی‌ست که شعر می‌گوید، می‌نویسد و به ادبیات عرفانی و معنوی آگاه است. حتی مجله TIME دیپاک چوپرا را یکی از 100 قهرمان برتر قرن توصیف کرده است. وی بیش از 80 عنوان کتاب دارد و آثارش همیشه جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بوده‌ و به 50 زبان زنده دنیا ترجمه شده‌اند.

دیپاک چوپرا، راهبر معنوی مشهور در کتاب صوتی مراقبه محض روشی نو را برای بهبود کیفیت زندگی آموزش می‌دهد. شیوه‌ی مراقبه‌ی او برخلاف سبک رایج، بر آینده تمرکز دارد و شما را برای دریافت روشنایی، نیکی و سعادت حقیقی آماده می‌سازد.

درباره‌ی کتاب صوتی مراقبه محض

۴۷ دقیقه

خودتوانمندسازی
۶۸ دقیقه

اجازه دهید بدنتان شما را راهنمایی کند

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%B6/book/70654

۴۲ دقیقه

اختلال گرفتار شدن

این باورها، ما را به پاسخ‌های جامع برای پرسش‌هایی می‌رسانند که ذاتاً نامعتبر و باورنکردنی هستند؛ مانند اینکه زندگی غیرمنصفانه است یا به دیگران نمی‌توان اعتماد کرد. زندگی همیشه تغییر می‌کند. به عنوان یک قاعده، هرگز عادلانه یا ناعادلانه نیست، بر حسب تجربه حتی به عنوان یک قاعده کلی هم محسوب نمی‌شود. به همین ترتیب، ‌هنگامی‌که با فرد غریبه‌ای ملاقات می‌کنید ممکن است کاملاً قابل‌اعتماد باشد یا یک دروغگوی دغلکار باشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۶۳ دقیقه

زندگی شما، مراقبه شماست

۲۷ دقیقه

سخن ناشر و مقدمه

تفکرات و آثار چوپرا شهرت جهانی دارد؛ چراکه او را از بنیان‌گذاران درمان معنوی می‌دانند و همواره به نقش مهم و اثرگذار معنویت و خودشناسی برای درمان بسیاری از بیماری‌های جسمی و روحی معتقد است. درواقع دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) باور و عمل به قوانین معنوی را در دنیای مادی و ماشینی شده‌ی امروز الزامی می‌داند. «اکسیر، بازتاب سایه، جاده عشق، چگونه خدا را بشناسیم، جوان‌تر بمانید، عمر طولانی‌تری داشته باشید، در شادی پایدار زیستن، ذهن بی انتها، جسم پردوام و هفت قانون معنوی موفقیت» از معروف‌ترین کتاب‌های ترجمه شده او در ایران هستند.

در بخشی از کتاب مراقبه محض می‌شنویم