معرفی و دانلود کتاب صوتی مش مش قلی خان | گیتا داودی | نوین کتاب گویا

مش‌مش‌ قلی‌خان ازبس‌که سربه‌هوا و بازیگوش است، مدام همه را به دردسر می‌اندازد. گیتا داودی، رودابه حمزه‌ای و ناصر آویژه در کتاب صوتی مش مش قلی خان، در قالب قصه‌ای بامزه و با زبان شعر، بدی‌های رفتارهای غلط و اشتباهی مثل اذیت کردن دیگران، احترام نگذاشتن به بزرگ‌ترها و سربه‌هوا بودن را به بچه‌ها نشان می‌دهند.

معرفی کتاب صوتی مش مش قلی خان

قصاب‌باشی سلام و علیک، یاالله!

علیک سلام آقا پسر، ماشاالله!

قصاب‌باشی حال شما چطوره؟

احوال امسال شما چطوره؟

اینم سلام! آخه سلام چی داره؟

بدون سلام، سلامتی میاره

(برو بابا، همه همین رو می‌گن) سلام با کله، اینجوری باحاله

از آدمیزاد این کارا محاله

ول کن، چقدر سخت می‌گیری قصاب‌‎جون

این حرفت هم عینهو حرف نادون

همه‌ش سلام، آخه سلام چی داره؟

بدون سلام که احترام میاره

فهرست مطالب کتاب صوتی

کتاب صوتی مش مش قلی خان را نشر صوتی نوین کتاب گویا منتشر کرده است. گیتا داودی نویسنده‌ی این داستان است و رودابه حمزه‌ای و ناصر آویژه آن را به شعر برگردانده‌اند. قصه‌گویی این داستان را نیز مرتضی احمدی در کنار گروهی از گویندگان برعهده داشته. رضا آفتابی، سودابه میرکریمی، ناصر آویژه، رامین کحال زاده، محمدرضا معجونی، بهرام سروری نژاد، حسین مزینانی، محسن علی محمدی و رها آویژه، گویندگان این نمایشنامه هستند. کارگردانی این اثر را ناصر آویژه و آهنگسازی آن را نیز فرید نوایی برعهده داشته‌اند.

کتاب صوتی مش مش قلی خان برای چه کسانی مناسب است؟

63 دقیقه

مش‌مش قلی‌خان

مشخصات کتاب صوتی

هرکسی که مش‌مش قلی‌خان را شناخته باشد، باید با دیدنش پا به فرار بگذارد. چون هیچ‌کس از دستش در امان نیست و هر طور که بتواند با رفتارهای بی‌ادبانه و آزاردهنده‌اش، آن‌ها را ناراحت می‌کند. در صف شلوغ نانوایی برای معطل نشدن سعی می‌کند با دروغ گفتن از بقیه جلو بزند. حتی حاضر می‌شود به یک نفر بگوید خانه‌اش آتش گرفته و او را نگران خانواده‌اش کند. در قصابی هم بدون سلام کردن وارد می‌شود و بی‌ادبانه برخورد می‌کند. خلاصه اینکه کتاب صوتی مش مش قلی خان، درباره‌ی پسری آتش‌پاره و بازیگوش است.

کتاب صوتی مش مش قلی خان برای خردسالان و کودکان 5 تا 10 سال مناسب است. والدین و مربیان می‌توانند از این نمایشنامه‌ی صوتی برای آموزش مباحث اخلاقی و اجتماعی به فرزندان و دانش‌آموزانشان بهره ببرند.

در بخشی از کتاب صوتی مش مش قلی خان می‌شنویم

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%B4-%D9%85%D8%B4-%D9%82%D9%84%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%86/book/78520

مش‌مش قلی‌خان، پسرکی است که همه‌ی اهالی خانه و آبادی از شیطنت‌هایش کلافه شده‌اند. کتاب صوتی مش مش قلی خان، اثر گیتا داودی، رودابه حمزه‌ای و ناصر آویژه، نمایشنامه‌ای صوتی است که در قالب شعر، مفاهیم آموزنده‌ای را برای خردسالان و کودکان مطرح کرده است. این نمایشنامه، بارها در قالب تئاتر نیز بر صحنه رفته و در سال 1386 به‌عنوان اثر برگزیده‌ی تماشاگران در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان شناخته شده است.

درباره‌ی کتاب صوتی مش مش قلی خان