معرفی و دانلود کتاب صوتی مواظب فکرت باش | بری گلبریث | آوارسا

چیزی که توی ذهن فین هی بالا و پایین می‌رفت ایده‌ای پر از امید و روشنایی بود ولی نتونست به برادرش توضیح بده چون احساس خستگی می‌کرد و یهو چشمش بسته شد.

تا حالا فکر کردید چرا بعضی آدم‌ها دوست‌داشتنی‌ترند و همه به آن‌ها علاقه دارند؟ مثلا برایتان پیش آمده هر وقت یکی از دوستان‌ خاصتان را در مهدکودک یا مدرسه می‌بینید شاد شوید و دلتان بخواهد او را زود به زود ببینید؟ کتاب صوتی مواظب فکرت باش با یک داستان جالب دلیل این موضوع را توضیح می‌دهد. قهرمان این قصه دختر کوچکی به اسم فین است. شبی که او به ایده‌های خوب و دلگرم‌کننده فکر می‌کرد ناگهان نوری زیبا مقابلش دید. این نور درواقع نشانه همان فکرهای قشنگ فین بود. پس دخترک تصمیم گرفت آن را به همکلاسی‌هایش نشان بدهد و با این کار اتفاقاتی باورنکردنی را رقم زد… .

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B8%D8%A8-%D9%81%DA%A9%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B4/book/73657

کودکان گروه سنی 3 تا 7 سال از شنیدن این قصه‌ی آموزنده لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی مواظب فکرت باش می‌شنویم

دخترک تا صبح در رویاپردازی بود و همین ایده‌ها باعث شد تا از خواب بیدار بشه. وسایلش رو جمع کرد و بعد از خوردن صبحونه به طرف مدرسه رفت. فکر فین به‌شکل نور طلایی رنگی بود که وسط دستش قرار می‌گرفت. کمی گذشت. طلایی رو به آرومی داخل حیاط آورد و می‌خواست به صمیمی‌ترین دوستش نشون بده… .

فهرست مطالب کتاب صوتی

– آهای! باشه، فکرت رو نگهدار! از همون اول معلوم نبود چی می‌خواست بگه و فقط من رو از خواب بیدار کرد.

این داستان آموزنده توسط بری گلبریث تالیف شده و نشر صوتی آوارسا تهیه نسخه‌ی گویای آن را برعهده داشته است.

کتاب صوتی مواظب فکرت باش مناسب چه کسانی است؟

کتاب صوتی مواظب فکرت باش داستانی جالب و آموزنده برای کودکان است که به آن‌ها نشان می‌دهد افکار، تعیین‌کننده رفتار ما هستند. بری گلبریث در این اثر ماجرای دختر کوچکی را روایت می‌کند که در حال فکر کردن درباره‌ی امید، متوجه می‌شود گلوله‌ای از نور را به وجود آورده و تصمیم می‌گیرد این هدیه را با دیگران به اشتراک بگذارد.

درباره‌ی کتاب صوتی مواظب فکرت باش

معرفی کتاب صوتی مواظب فکرت باش

۱۱ دقیقه

مواظب فکرت باش