معرفی و دانلود کتاب صوتی موفقیت نامحدود | ناپلئون هیل | انتشارات جیحون

۱۷ دقیقه

برنامه‌ی ساليانه‌ی كسب موفقيت – هفته‌ی اول تا چهارم

۲۰ دقیقه

هفته‏‌ی سی‌وپنجم تا سی‌وهشتم

۱۹ دقیقه

هفته‏‌ی نوزدهم تا بیست‌ودوم

۲۱ دقیقه

هفته‏‌ی چهارم تا هفتم

۱۶ دقیقه

هفته‏‌ی پنجاهم تا پنجاه‌ودوم

مشخصات کتاب صوتی

کتاب صوتی حاضر دارای 52 فصل است که باید آن‌ها را در زمان مشخصی از هفته و شرایطی که برای آموزش‌های ناپلئون هیل آماده هستید گوش کنید. هیچ کدام از مقاله‌ها طولانی و زمانبر نیستند، همچنین برای استفاده از آن‌ها به دانش خاصی نیاز ندارید اما اگر مصمم هستید به موفقیتی نامحدود برسید پس خودتان را برای مبارزه آماده کنید چون دشمنان انگیزه در کمین شما نشسته‌اند!

کتاب صوتی موفقیت نامحدود مناسب چه کسانی است؟

معرفی کتاب صوتی موفقیت نامحدود

افرادی که قصد دارند به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنند مخاطبان این اثر هستند.

با ناپلئون هیل بیشتر آشنا شویم

۲۱ دقیقه

هفته‏‌ی سی‌ونهم تا چهل‌ودوم

این اثر مجموعه‌ای از 52 مقاله است که با هدف الهام‌بخشی برای دستیابی به موفقیت شخصی و مالی تالیف شده‌اند. بیشتر افراد انگیزه را به چشم آتشی همیشه روشن می‌بینند که هر زمان دچار ناامیدی شدند به یاریشان می‌آید؛ در حالی که انگیزه کوره‌ای است که وظیفه‌ی روشن نگهداشتن آن بر دوش شماست. کتاب صوتی موفقیت نامحدود همان منبعی است که با هدف تامین سوخت طراحی شده و در 52 فصل، ایده‌های لازم برای حفظ انگیزه در هر یک از هفته‌های سال را به شما عرضه می‌کند.

۱۵ دقیقه

هفته‏‌ی بيست‌ونهم تا سی‌‌ویکم

۲۱ دقیقه

هفته‏‌ی هشتم تا یازدهم

۱۶ دقیقه

هفته‏‌ی بيست‌وسوم تا بیست‌وپنجم

زمانی که توماس ادیسون متوجه شد ابزاری را کشف کرده که به وسیله‌ی آن می‌توان صدای انسان را ضبط و پخش کرد، از یک مدلساز خواست تا طرح او را روی کاغذ پیاده کند و مدل آن را بسازد. مدلساز پس از آن که کمی به طرح او نگاه کرد گفت: «غیر ممکنه، هرگز نمی‌تونید این دستگاه رو راه بندازید». ادیسون از او پرسید: ‌«چی باعث شده که فکر کنی این دستگاه کار نخواهد کرد؟». مدلساز گفت: «چون هیچکس تا حالا نتونسته دستگاهی رو اختراع کنه که حرف بزنه». ادیسون می‌توانست به راحتی این حرف را بپذیرد و کارش را متوقف کند. ولی فکر او در جهت دیگری کار می‌کرد … .

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۸ دقیقه

هفته‏‌ی بيست‌وششم تا بیست‌وهشتم
۲۰ دقیقه

هفته‏‌ی چهل‌وسوم تا چهل‌وهفتم

راهنمای غلبه بر بی‌انگیزگی! کتاب صوتی موفقیت نامحدود از ناپلئون هیل برنامه‌ای بلندمدت برای تمام سال است که شما را در مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان همراهی می‌کند و به ازای هر هفته، مقاله‌ای انگیزه‌بخش را در اختیارتان قرار می‌دهد.

درباره‌ی کتاب صوتی موفقیت نامحدود

۱۴ دقیقه

هفته‏‌ی چهل‌وهشتم تا چهل‌و‌نهم

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) نویسنده آمریکایی و از پیشگامان ژانر موفقیت شخصی بود. معروف‌ترین اثر او، بیندیشید و ثروتمند شوید، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان در چند دهه‌ی اخیر است. او به سال 1883 متولد شد و در سال 1970 از دنیا رفت. از آثار پرفروش و سرشناس هیل، جز کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، باید به دو اثر با عناوین «شاه کلید ثروت» و «شما می‌توانید معجزه‌ی زندگی خود باشید» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی موفقیت نامحدود می‌شنویم

۱۶ دقیقه

هفته‏‌ی سی‌ودوم تا سی‌وچهارم

۲۰ دقیقه

هفته‏‌ی دوازدهم تا پانزدهم

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF/book/67899

۱۸ دقیقه

هفته‏‌ی شانزدهم تا هجدهم

اگر اهل مطالعه‌ی آثار خودیاری هستید و با تاثیری که این کتاب‌ها بر روح و روان فرد می‌گذارند آشنایید، پس احتمالا نام ناپلئون هیل را هم شنیده‌اید. این نویسنده‌ی معروف حوزه‌ی موفقیت در سراسر دنیا با کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید شناخته می‌شود و با نوشته‌های خود راهنمایی‌های ارزشمندی را در اختیار میلیون‌ها خواننده قرار داده که به آن‌ها چگونگی ایجاد انگیزه را آموزش می‌دهد. کتاب صوتی موفقیت نامحدود (Unlimited Success) نیز همین مسیر را طی کرده و قصد دارد به شما در توسعه‌ی قدرت‌های نامحدود ذهنتان کمک کند.