معرفی و دانلود کتاب صوتی میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق | احمدرضا صالحی | نشر ماه آوا

این نویسنده‌ی خلاق و نوگرای ایرانی به سال 1366، در شهر کرمان، دیده به جهان گشوده است. عمده‌ی شهرت صالحی به عنوان نویسنده، مرهون نگارش مجموعه‌ای از رمان‌های دنباله‌دار، با عنوانِ کلیِ «میدگارد» است.

در بخشی از کتاب صوتی میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق می‌شنویم

علاقه‌مندان به رمان‌های فانتزی و علمی – تخیلی، مخاطبین اصلی رمان‌های چندجلدیِ میدگارد (Midgard) از احمدرضا صالحی‌اند.

با احمدرضا صالحی بیشتر آشنا شویم

کتاب صوتی میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق (Midgard) مانند جلد اول داستانی درباره‌ی یافتن هویت، دوستی، حکمت و عشق است که رویاهای کودکی را به تصویر می‌کشد. این قصه‌ی آمیخته با جادو یکی از معدود فانتزی‌های موفق ایرانی است که با استقبال نوجوانان روبه‌رو شده و حتی بسیاری از بزرگسالان نیز از مطالعه‌ی آن لذت برده‌اند.

درباره مجموعه کتاب‌های میدگارد

۲۹ دقیقه

فصل سیزدهم: درخواست ملکه

ماجراجویی هرگز بی‌خطر نیست و آریا به واسطه‌ی زندگی نامعمولش کاملا با این موضوع آشناست. کشف هویت دوگانه‌اش به عنوان یک انسان-پریزاد، تحصیل جادو در مدرسه‌ی افسانه‌ای سارگن و دشمنی شرورترین قلمرو جادو باعث شد این پسر جوان روزهای اندکی را در آرامش بگذراند. شاید به همین دلیل پروفسور سوده تصمیم گرفت اقامتشان در قصر کراسوس را طولانی‌تر کرده و از این فرصت برای آموزش شاگرد سرکشش بهره بگیرد، اما سرنوشت آریا نه سکون و سکوت، بلکه تسلط بر قوی‌ترین نیروهای دنیاست. کتاب صوتی میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق شرح مرحله‌ای دیگر از سفر طولانی قهرمان احمدرضا صالحی برای یافتن خود است که توانسته نظرات مثبتی را از طرفداران دریافت کند.

آریا به همراه مادربزرگش سارا، پروفسور سوده و فترس بعد از شکست دیو بزرگ مدتی را در عمارت او سپری کردند. زمانی که به نظر رسید این توقف بیش از حد طولانی شده، آن‌ها تصمیم به حرکت می‌گیرند تا زنده بودن این مرد جوان را از همه پنهان کنند. این جمع با ظاهری متفاوت برای کاری فوری وارد سارگن می‌شوند، اما حضور یک شاهد باعث می‌شود مورد تعقیب قرار بگیرند. حالا اساتید جهان پریان در تلاش برای یافتن افراد ناشناسی که محکم‌ترین جادوهای امنیتی را شکسته‌اند، هستند و ملاقات این دوستان و دشمنان قدیمی، اتفاقاتی پیش‌بینی‌ناپذیر رقم می‌زند … .

۴۷ دقیقه

فصل دوازدهم: جستجوی بی‌پایان

۳۶ دقیقه

فصل پانزدهم: خائن

مشخصات کتاب صوتی

۳۰ دقیقه

فصل ششم: میراث سوسا

«میدگارد» عنوان کلی رمان‌های فانتزیِ دنباله‌داری است که احمدرضا صالحی سیف آبادی به رشته‌ی تحریر درآورده است. خطوط کلی این مجموعه، شباهت‌هایی به پیرنگ مجموعه کتاب‌های هری پاتر دارد. اگرچه احمدرضا صالحی، همواره منکر اثرپذیری مستقیم خود از کار جی. کی. رولینگ شده است.

کتاب صوتی میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق مناسب چه کسانی است؟

۳۵ دقیقه

فصل اول: طلسم کبوتر

۳۷ دقیقه

فصل سوم: سرنوشت خائن بی‌گناه

۴۰ دقیقه

فصل یازدهم: افسون افسانه‌ای نسرم

۵۷ دقیقه

فصل دوم: عشق قدیمی

۳۳ دقیقه

فصل پنجم: شاهزاده نسرم، دختر شاه پریان

آفتاب ملایم طلایی رنگ، بال‌های رنگارنگ پروانه‌های درشت و زیبا را نوازش می‌کرد و باد مختصری که از سمت شمال می‌وزید شکوفه‌های بهاری درختان گیلاس و هلو را به رقص درمی‌آورد و آریا آرام و بی‌احساس مشغول تمیز کردن محوطه جلوی اصطبل بود. کمی آن‌طرف‌تر لرد هکتور مشغول تعمیر کردن حصار اطراف مرتع بود و آوازی هم زیر لب زمزمه می‌کرد. در همین هنگام لیزا همسر لرد هکتور فاصله طولانی منزل تا جایی که لرد هکتور مشغول کار بود را پیمود و طبق معمول هر روز، سبدش را روی چمن‌ها گذاشت و مقداری خوراکی از داخل آن بیرون آورد و به لرد هکتور داد. در نظر آریا آن‌ها زن و شوهر بسیار خوبی بودند و زندگی آرام و با محبتی داشتند. چیزی که آریا همیشه آرزوی داشتنش را داشت… .

فهرست مطالب کتاب صوتی

۶۱ دقیقه

فصل دهم: روح آتش

۴۱ دقیقه

فصل هشتم: ارباب جدید

۲۸ دقیقه

فصل چهاردهم: چهار حلقه

معرفی کتاب صوتی میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق

۵۲ دقیقه

فصل چهارم: مهمان ناخوانده

۶۲ دقیقه

فصل هفتم: جن‌زده
احمدرضا صالحی، فانتزی‌نویس ایرانی شما را به ماجرای هیجان‌انگیز دیگری در سرزمین پریان دعوت می‌کند! کتاب صوتی میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق وقایع بعد از شکست کراسوس را به تصویر می‌کشد، جایی که آریا به همراه یاران عجیبش در حال گذراندن زمستان است و می‌داند به زودی باید از پناهگاه امنش خارج شود… . لازم به ذکر است که این اثر با همکاری کتابراه و ماه آوا تولید شده است.

درباره کتاب صوتی میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق

۲۶ دقیقه

فصل نهم: ملاقات مخفی

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-2-%D8%A7%D9%81%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%86%D8%B4%D9%85%D9%87-%DA%A9%D9%88%D9%87-%D9%85%D8%B4%D8%B1%D9%82/book/68563