معرفی و دانلود کتاب صوتی میلیونر تنبل: نابغه‌ها اغلب با کار کمتر، به موفقیت‌های بیشتری می‌رسند | مارک فیشر

تنبل باش و ثروتمند شو! اگر با وجود تلاش فراوان، از اوضاع مالی خود راضی نیستید، وقت آن رسیده تا به کمک توصیه‌های مارک فیشر در کتاب صوتی میلیونر تنبل، باورهای غلط خود را درمورد کسب ثروت فراموش و اعتقادات درست را جایگزین آن‌ها کنید. روش‌های کاربردی و تجربیاتی که نویسنده با شما به اشتراک می‌گذارد، کلید رونق و فراوانی در زندگی شما خواهد بود.

درباره‌ی کتاب صوتی میلیونر تنبل

اگر خواهان ثروت و پول فراوان هستید، کتاب صوتی میلیونر تنبل نقشه‌ی راه شما خواهد بود.

با مارک فیشر بیشتر آشنا شویم

در بخش‌های ابتدایی کتاب به سراغ علل ناکامی فعلی‌تان می‌روید. با دلایلی مواجه می‌شوید که بین و شما و آرزو‌هایتان فاصله انداخته. تنها با درک این بخش‌هاست که ذهنتان برای یادگیری دیگر آموزه‌های کتاب میلیونر تنبل آماده خواهد شد. در ادامه می‌آموزید که به کمک پول، پول بیشتری را خلق کنید. در این حالت شما عاشق کار کردن خواهید بود؛ زیرا با به جریان انداختن سرمایه‌هایتان، اجازه می‌دهید، ثروت کنونی برای شما ثروت‌های بیشتر و بیشتری را به همراه بیاورد.

«برای موفقیت باید سخت کار کنی»، «هیچ پولی بدون عرق ریختن به دست نمی‌آید»، «اگر می‌خواهی ثروت هنگفتی انباشته کنی باید به همان نسبت هم تلاش کنی» و جملاتی از این دست همان تصورات غلطی هستند که جامعه در ذهنمان کاشته است. همین تصورات ریشه‌ی ناکامی میلیون‌ها انسان در سراسر دنیا شده‌اند، اما هنوز هم بسیاری از انسان‌ها اجازه می‌دهند رفتارهای اقتصادی و تصمیماتشان از طریق همین باورها کنترل شوند. مارک فیشر (Mark Fisher) با نگارش کتاب صوتی میلیونر تنبل (The Lazy Millionaire) به جنگ این عقاید اشتباه می‌رود و به شما کمک می‌کند تا برای همیشه از شر آن‌ها خلاص شوید.

مارک فیشر، نویسنده و تاجر محبوب کانادایی است که در سیزدهم مارس 1953 متولد شده. موفقیت او چه در عرصه‌ی کسب ثروت و چه در تألیف کتاب‌های حوزه‌ی موفقیت، از مرزهای کانادا بسیار فراتر رفته. این نویسنده‌ی بین‌المللی، نگارش آثار انگیزشی را از دهه‌ی 1980 آغاز کرد و به‌سرعت به جمع نویسندگان پرفروش پیوست.

پرسیدم: «دیگه نمیان؟» مایکل جواب داد: «هنوز میان اما یک سال پیش سیگار رو ترک کردن.» با خودم فکر کردم تصمیم عاقلانه‌ایه که کمکشون می‌کنه هر ماه 480 دلار پس‌انداز کنن و 480 دلار در ماه می‌تونه قسط ماشین یا یک وام کوچیک باشه. دوستم، صاحب فروشگاه گفت: «نگاه کن. پیداشون شد. انگار موشون رو آتیش زدن» اون‌ها من رو شناختن و گفتن که عاشق کتاب‌هام هستند و برای اون‌ها به من تبریک گفتن و اضافه کردن: «دوست داریم همون‌طور که پیشنهاد دادی، در بخش املاک سرمایه‌گذاری کنیم.»


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D9%86%D8%A8%D9%84/book/75431

سهیلا مختاری برگردان کتاب میلیونر تنبل را به عهده داشته و محسن زرآبادی پور نیز خوانش آن را به انجام رسانده است. نشر صوتی شادن پژواک این کتاب شنیدنی را به مشتاقان موفقیت شغلی ارائه کرده است.

کتاب صوتی میلیونر تنبل برای چه کسانی مناسب است؟

نویسنده از شعارهای پوشالی، ادعاهای ناممکن و جملات تبلیغاتی استفاده نمی‌کند، بلکه با اعداد و ارقام، همراه با حساب‌و‌کتاب‌های منطقی به شما نشان می‌دهد که بله! می‌شود کار نکنید یا کمتر کار کنید اما هر روز ثروت‌مندتر از دیروز شوید. می‌توانید تنبل باشید، اما روزانه سیل پول به حساب بانکی‌تان جاری شود. خلاصه اینکه بدون زحمت جسمانی، با درایت و آگاهی به ثروتی بی‌شمار برسید.

هفته‌ی پیش، وقتی مایکل، صاحب فروشگاه محلی از مشتری هشت دلار برای یک بسته سیگار پول گرفت، غافلگیر شدم. من هرگز سیگار نکشیدم چون هیچ‌وقت امکانات یا سلامتی‌ش رو نداشتم. بعد از اینکه مشتری با سیگاری در دستش بیرون رفت، گفتم: «هشت دلار پول زیادیه!» مایکل توضیح داد: «زن و شوهری بودن که عادت داشتن هر روز صبح به اینجا می‌اومدن و دو بسته سیگار می‌خریدن چون هر دوی اون‌ها روزی یک بسته سیگار می‌کشیدن.»

معرفی کتاب صوتی میلیونر تنبل: نابغه‌ها اغلب با کار کمتر، به موفقیت‌های بیشتری می‌رسند

کتاب‌های «حکایت آن‌ که دلسرد نشد» و «چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم» برخی از آثار او هستند.

در بخشی از کتاب صوتی میلیونر تنبل می‌شنویم

در کتاب صوتی میلیونر تنبل با یکی از اصول مهم و مفید کسب ثروت آشنا خواهید شد: قانون کم‌ترین تلاش. به این معنا که با تلاش کم‌تر، توجه به کیفیت فعالیت‌هایتان، تصمیم‌گیری درست و به‌جا و اقدام در لحظه‌ی مناسب به ثروت فراوان برسید. شاید ذهن شما در برابر این واقعیت مقاومت کند اما افرادی که مدام در حال کار مداوم هستند، در حقیقت دارند زمان خود را با پولی ناچیز معاوضه می‌کنند. این روندی که چنین افرادی پیش گرفته‌اند جز ثروتی اندک و ناپایدار نتیجه‌ای برایشان نخواهد داشت. بازهم ناچارند تا پایان عمر برای پولی محدود ساعت‌ها تلاش کنند. خب، می‌بینید که تنبل بودن خیلی هم بد نیست، دست‌کم برای میلیونرها.

هدف، هدف، هدف! در گام بعدی، فعالیت هدفمند و متمرکز را خواهید آموخت. در این مرحله یاد می‌گیرید هدف‌های اصلی را در رأس تمام اولویت‌هایتان قرار دهید. تصور کنید در طول یک جاده در حال رانندگی هستید. اگر مدام به یک نقطه‌ی خاص در مسیرتان خیره شوید، به کجا خواهید رسید؟ معلوم است، همان نقطه‌‌ای که تمام فکر و ذکرتان را به خود مشغول کرده. این یعنی کار هدفمند!

مارک فیشر از اهمیت مشاوره گرفتن برایتان می‌گوید. میلیونرهای تنبل همیشه یک یا چند مشاور کاربلد دارند که در تصمیم‌گیری‌های حساس به کمکشان می‌آیند. لازم است گاهی اوقات، خودمان آسوده بنشینیم و اجازه بدهیم تحلیل‌های پیچیده و دشوار را مشاورمان به عهده بگیرد.