معرفی و دانلود کتاب صوتی مینیمالیست شاد | مارک رکلاو | انتشارات اندیشه آگاه

حالا که صحبت از داشتن وسایل کمتر است، بهتر است تماس‌های تلفنی کمتری داشته باشیم یا به بیان بهتر، زمانی را که پای تلفن هدر می‌دهیم کمتر کنیم.

مارک رکلاو، نویسنده‌ی کتاب «30 روز: عادات خود را تغییر دهید، تا زندگی‌تان تغییر کند!» و «اول عاشق خودت باش: افزایش عزت نفس در 30 روز» است که از کتاب‌های بسیار پرفروش در سرتاسر جهان هستند. او که در سال 1973 متولد شده، سال 2014 وقتی که از کار خود اخراج شد به سراغ نوشتن کتاب‌های انگیزشی رفت. به‌این‌ترتیب مارک رکلاو از یک فرد بیکار تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان در سطح بین‌المللی شد. درحال‌حاضر او یک نویسنده، مدرس و سخنران انگیزشی مشهور است که تشویق و تقویت انسان‌ها برای ساختن زندگی مطلوبشان را مأموریت خود می‌داند. مارک رکلاو با این هدف تلاش می‌کند تا منابع و وسایل لازم برای زندگی مطلوب را به دیگر انسان‌ها معرفی کند و کمکشان کند تا آن‌ها را به دست آورند. کتاب‌های او درباره‌ی عادات، شاد بودن و مولد بودن هستند.

در بخشی از کتاب صوتی مینیمالیست شاد می‌شنویم

آیا یک انسان منظم، تبدیل به فردی مینیمالیست خواهد شد یا اینکه برعکس؛ یک فرد مینیمالیست تبدیل به فردی منظم در زندگی خواهد شد؟ کتاب صوتی مینیمالیست شاد (The Happy Minimalist)، اثر مارک رکلاو (Marc Reklau) درباب ارتباط تنگاتنگ و دوطرفه‌ی این دو مسئله با هم است. زندگی به سبک مینیمالیستی به ما کمک می‌کند تا زندگی آرام‌تر و شادتری داشته باشیم و علاوه‌بر این‌ها بتوانیم وقتمان را هم به خوبی مدیریت کنیم.

مجموعه‌ی ده جلدی عادات خود را تغییر دهید، تا زندگی‌تان تغییر کند (Change your habits, change your life) اثر مارک رکلاو و مانوئل ویلا (Manuel Villa) است. اولین جلد این مجموعه با نام «30 روز: عادات خود را تغییر دهید، تا زندگی‌تان تغییر کند!» به قلم مارک رکلاو، پس از انتشار در سال 2014، تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان در دسته‌ی مثبت‌اندیشی و انگیزشی شد. پس از موفقیت درخشان جلد اول، مارک رکلاو تألیف این مجموعه را تا نه جلد دیگر و در همین موضوع ادامه داد. سایر جلدهای این مجموعه درباره‌ی موضوعاتی مانند شادی، اعتمادبه‌نفس، ایجاد تحول در زندگی، موفقیت، عادات و… هستند.

کتاب صوتی مینیمالیست شاد برای چه کسانی مناسب است؟

مینیمالیسم آموزه‌ای مهم و محوری در زندگی است که می‌تواند مسیر رسیدن به سلامت و موفقیت را هموار کند. مارک رکلاو در کتاب صوتی مینیمالیست شاد در پنجاه‌وشش فصل شنیدنی شما را دعوت می‌کند تا به کمک تغییرات و اصلاحاتی کوچک، زندگی خود را متحول کنید و به آرامش روانی و فیزیکی دست پیدا کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی مینیمالیست شاد

مارک رکلاو در کتاب صوتی مینیمالیست شاد با بیانی صادقانه و صمیمانه با مخاطبانش صحبت می‌کند. چراکه درباره‌ی چیزهایی می‌گوید که خودش در زندگی تجربه کرده و نتایج مثبتی برای او دربر داشته‌اند. مارک رکلاو به همه‌ی خوانندگان کتابش مژده می‌دهد که در صورت داشتن پشتکار، صبر و نظم و اصلاح عادات، به زندگی رویایی و مطلوب خود خواهند رسید. تمام این موارد با پیاده کردن مینیمالیسم در زندگی ممکن خواهند شد. شرط مهم رسیدن به وضعیت مطلوب در زندگی این است که تحمل دشواری‌های مسیر رسیدن به آن را داشته باشید. شما باید به‌قدری صبور و سخت‌کوش باشید که بتوانید از پسِ حذف کردن عادات بد زندگی و جایگزین کردنشان با عادات خوب برآیید. اما مرحله‌ی بعد از این دشواری‌ها، سراسر آرامش و شادی و موفقیت خواهد بود.

کتاب صوتی مینیمالیست شاد برای مخاطبان کتاب‌های انگیزشی، روان‌شناسی و مثبت‌اندیشی بسیار جذاب و مفید خواهد بود. اگر قصد دارید به شلوغی‌های اطراف خود سروسامانی بدهید و روال منظم و آرامش‌بخشی به زندگی خود ببخشید، گوش سپردن به این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم.

با مارک رکلاو بیشتر آشنا شویم

کتاب صوتی مینیمالیست شاد در هر فصل با توصیه‌هایی کوچک که برگرفته از تجربیات واقعی مارک رکلاو در زندگی‌اش هستند، ما را به زندگی مینیمالیستی که معنایش آرامش، شادی و نظم است نزدیک می‌کند. مارک رکلاو به ما کمک می‌کند تا ابتدا با خلوت کردن و مرتب کردن اطرافمان و زدودن اضافات از آن، بتوانیم ذهنمان را هم منظم و آرام کنیم.

کتاب صوتی مینیمالیست شاد با عنوان فرعی «چگونه با رها کردن امور غیرضروری به آرامش درونی برسیم و زندگی ساده‌تر، منظم‌تر، پرمعناتر و لذت‌بخش‌تری خلق کنیم» را نشر صوتی اندیشه آگاه با ترجمه‌ی فرزانه قناعتی و گویندگی پوریا عطایی منتشر کرده است. نسخه‌ی متنی این کتاب را هم خود انتشارات اندیشه آگاه به چاپ رسانده.

درباره‌ی مجموعه‌ی عادات خود را تغییر دهید، تا زندگی‌تان تغییر کند

معرفی کتاب صوتی مینیمالیست شاد

آیا شما به همه‌ی تماس‌های تلفنی‌تان پاسخ می‌دهید؟ خب، از این به بعد این کار را نکنید. اجازه دهید تلفن روی پیغام‌گیر برود. گوشی خود را خاموش کنید و آن را در اتاق دیگری بگذارید. نمی‌توانید؟ ممکن است مشتری‌هایتان را از دست بدهید؟ بله درست است. این را زیاد شنیده‌ام. تقریباً به هر کسی که گفتم گوشی‌ات را خاموش کن، همین جواب را داد. هرچند هرگز چنین اتفاقی نیفتاده است. می‌توانید یک پیغام مناسب روی پیغام‌گیرتان بگذارید و دیگر نگران مشتری‌ها نباشید. همانند این پیام رایج: «در حال حاضر امکان پاسخگویی نمی‌باشد؛ به‌محض اینکه مقدور بود با شما تماس خواهم گرفت» که بسیار عالی است.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%B4%D8%A7%D8%AF/book/77323