معرفی و دانلود کتاب صوتی نترس باش: چگونه ترس‌هایمان را کنار بگذاریم و به موفقیت دست یابیم؟ | جین کیس

۲۲ دقیقه

بخش دوم – قسمت ششم – سختی بکش

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%86%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%D8%B4/book/72049

۱۷ دقیقه

بخش پنجم – قسمت بیست‌ودوم – نخستین نفر باش که واکنش نشان می‌دهد

۱۸ دقیقه

بخش سوم – قسمت دوازدهم – مانند بزرگان زیاد شکست بخور

جین کیس به شما نشان می‌دهد که فقط با رعایت 5 اصل، زندگیتان دگرگون خواهد شد. البته که برای غلبه بر ترس‌ها لازم است اصول پنجگانه را بارها‌و‌بارها تمرین کنید اما مطمئن باشید وقتی در این راه به مهارت برسید، دیگر از هیچ شکستی نمی‌ترسید.

۱۸ دقیقه

بخش سوم – قسمت چهاردهم – چشم‌انداز بلندمدت داشته باش

۸ دقیقه

بخش اول – قسمت پنجم – حالا برو و اقدام بزرگ خود را انجام بده

فاطمه شریفی، احمدرضا کرمی و سید داود شجیعی این کتاب را به فارسی برگردانده‌اند. انتشارات برآیند نیز چاپ آن را به عهده داشته. کتاب حاضر باصدای پروین یاری و از سوی نشر صوتی شرکت توسعه محتوای لحن دیگر منتشر شده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نترس باش

کتاب صوتی نترس باش برای چه کسانی مناسب است؟

همه‌ی ترس‌های ما به این تصور غلط برمی‌گردد که شکست احتمالی در راه رسیدن به هدفمان، ما را برای همیشه از پا می‌اندازد. به خاطر همین است که هرچقدر هم در زندگی آدم هدفمندی باشیم، به خاطر ترس از موفق نشدن، اصلا قدمی به جلو برنمی‌داریم. تصور کنید که بپذیریم شکست هم مانند غذا خوردن یا خوابیدن یکی از بخش‌های اجتناب‌نا‌پذیر زندگی است. آیا با‌این‌وجود هنوز هم تلخ و ترسناک است؟ اگر هنوز هم برای برداشتن اولین قدم به سوی آرزوهایتان ترس و دلهره دارید، بهتر است هرچه زودتر شنیدن کتاب صوتی نترس باش را به خود هدیه دهید.

خیلی زود در باز شد و باربارا به گرمی از من استقبال کرد. او با این جمله که «من مشکلی دارم»، حرف‌هایش را آغاز کرد و به من گفت:«همکارانم نیز چنین مشکلی دارند!» هفته‌های متوالی او از زنان و مردان ارتشی و خانواده‌هایشان تماس‌هایی دریافت می‌کرد که درخواست مشاوره داشتند. به دلیل اوج گرفت مبارزه با تروریسم در افغانستان و عراق، حدود دویست هزار نفر از نیروهای نظامی، به خدمت فراخوانده شده بودند تا در ماموریت‌های چندگانه شرکت کنند. باربارا شرح داد که زندگی در چنین محیط‌هایی آسیب‌هایی را بر اشخاص وارد می‌کند که حتی پس از بازگشت به خانه‌هایشان از آثارش در امان نیستند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

مطمئن باشید اولین کسی نیستید که از قدم برداشتن برای آرزوهای خود می‌ترسد و قطعاً آخرین نفر هم نخواهید بود. ترس‌ها و نگرانی‌هایی که فقط از ذهنمان سرچشمه می‌گیرند و اصلا علت بیرونی ندارند، بزرگترین مانع ما برای موفقیت‌های کوچک و بزرگ هستند. با شنیدن کتاب صوتی نترس باش (Be Fearless)، نوشته‌ی جین کیس (Jean Case)، افراد بسیاری را خواهید شناخت که دقیقاً مشکل شما را داشته‌اند اما یاد گرفتند که ذهنیت خود را درمورد شکست تغییر بدهند و خود را برای آغازی دوباره آماده کنند. اگر بی‌صبرانه منتظرید که به این گروه از انسان‌ها ملحق شوید، فقط کافی است یک‌بار هم که شده داستان زندگی ایشان را بشنوید.

۲۶ دقیقه

بخش چهارم – قسمت هفدهم – مشارکت‌های ناممکن بساز

۱۷ دقیقه

بخش پنجم – قسمت بیست‌ویکم – اجازه بده فوریت بر ترس پیروز شود

۲۲ دقیقه

بخش سوم – قسمت یازدهم – به شکست اهمیت بده

۳۱ دقیقه

بخش چهارم – قسمت هجدهم – یکدیگر را بیشتر درک کنید

۱۵ دقیقه

بخش سوم – قسمت سیزدهم – غلبه بر ناممکن‌ها

۲۵ دقیقه

بخش اول – قسمت دوم – بی‌پروا باش

معرفی کتاب صوتی نترس باش: چگونه ترس‌هایمان را کنار بگذاریم و به موفقیت دست یابیم؟

۱۶ دقیقه

بخش اول – قسمت چهارم – همه زوایا را در نظر بگیر

۵ دقیقه

بخش سوم – قسمت پانزدهم – حالا برو و از شکست‌هایت درس بگیر

۲۱ دقیقه

بخش دوم – قسمت هشتم – از جایی که دیگران توقف کرده‌اند، آغاز کن

۱۸ دقیقه

بخش چهارم – قسمت شانزدهم – از حباب آسایش خود فراتر برو

۲۰ دقیقه

بخش دوم – قسمت هفتم – برای تعالی، ریسک را در آغوش بگیر

۵ دقیقه

سخن پایانی – بازگشت به نرمال

شاید اوضاع اقتصادی یا مشکلات خانوادگی را مانع اصلی آرزوهایمان بدانیم اما در حقیقت ترس‌های ما دشمن درجه یک اهدافمان هستند؛ اما خب، جای نگرانی نیست چون جین کیس در کتاب صوتی نترس باش، شاه‌کلید مبارزه با ترس‌ها را در اختیارتان قرار داده است. این کتاب راهنمایی است برای هر کسی که می‌خواهد با دور ریختن نگرانی‌ها به موفقیت در زندگی برسد. اثر حاضر به عنوان پرفروش‌ترین کتاب لس‌آنجلس تایمز معرفی شده است.

درباره‌ی کتاب صوتی نترس باش

۲۵ دقیقه

بخش پنجم – قسمت بیست‌و سوم – بیش از اندازه فکر و تحلیل نکن

۴۱ دقیقه

بخش اول – قسمت اول – اقدامات بزرگ انجام بده

بعدازظهر یکی از روزهای سال 2005 در سالن انتظار مرکز مشاوره‌ی دکتر باربارا ونداهلن نشسته بودم. همانطور که زمان سپری می‌شد از هیجان آرام و قرار نداشتم. من زودتر از ساعت مقرر به محل ملاقاتمان رسیده بودم. دکتر باربارا یکی از دوستان و همچنین مشاور خانوادگی ما بود که به داشتن قلبی رئوف و مهارت در کارش شهرت داشت. وقتی چند روز قبل او را در یک رویداد دیدم، به من گفت: «ایده‌ای به ذهنم رسیده و دوست دارم آن را با هم انجام بدهیم.» از من خواست به دیدارش بروم تا آن ایده را بررسی کنیم. وقتی این حرف را شنیدم بسیار کنجکاو شدم. بنابراین در آنجا نشسته بودم تا ببینم می‌خواهد درباره‌ی چه موضوعی صحبت کند.

۴ دقیقه

بخش چهارم – قسمت بیشتم – حالا برو تلاش کن و از حباب آسایش خود خارج شو
۶ دقیقه

بخش پنجم – قسمت بیست‌چهارم – حالا برو و اولین نفر باش
۲ دقیقه

درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب صوتی

۲۹ دقیقه

بخش اول – قسمت سوم – فرضیات را کنار بگذارید

جین کیس، متولد 1959، نویسنده و فعال انسان‌گرای آمریکایی است. همچنین به عنوان رئیس هیئت مدیره‌ی مجله‌ی نشنال جئوگرافیک فعالیت داشته. این نویسنده به پاس فعالیت‌های بشردوستانه‌ی خود جوایزی از جمله: امریکن اسپریت در سال 2020 و نیز دکترای افتخاری از دانشکده‌ی بشردوستانه‌ی دانشگاه ایندیانا از آن خود کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی نترس باش می‌شنویم

۱۸ دقیقه

بخش چهارم – قسمت نوزدهم – اهرم مشارکت برای رشد

۶ دقیقه

بخش دوم – قسمت دهم – حالا برو و قلمروی شجاعت را پیدا کن

شنیدن این کتاب صوتی را به همه‌ی علاقمندان کتاب‌های روانشناسی و همچنین مشتاقان موفقیت شخصی و خودسازی پیشنهاد می‌کنیم.

با جین کیس بیشتر آشنا شویم

۲۲ دقیقه

بخش دوم – قسمت نهم – ریسک کن یا پشیمان شو