معرفی و دانلود کتاب صوتی نفوذ واژگان و قدرت آن‌ها | آنتونی رابینز | انتشارات جیحون

هرآنچه شما به زبان می‌آورید جسم، روح و عواطف دیگری را تحت تاثیر قرار خواهد داد. همچنین می‌توانید با شناخت ماهیت واقعی کلماتْ توانایی‌هایتان را شکوفا کرده و درمقابل اعمال قدرت دیگران از خودتان محافظت کنید. برای تحقق این هدف شنیدن کتاب صوتی نفوذ واژگان و قدرت آن‌ها را توصیه می‌کنیم، اثری متفاوت از آنتونی رابینز که با ترجمه‌ی مریم تقدیسی و سعید مینویی به شما ارائه می‌شود. نسخه کاغذی این کتاب توسط انتشارات پندارتابان به چاپ رسیده و نشر جیحون تهیه نسخه صوتی آن را برعهده داشته است.

کتاب صوتی نفوذ واژگان و قدرت آن‌ها مناسب چه کسانی است؟

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B0-%D9%88%D8%A7%DA%98%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%86-%D9%87%D8%A7/book/73700

۱۸ دقیقه

بخش بیست‌ویکم

۱۷ دقیقه

بخش بیست‌وچهارم

واژگان مناسب ابزار قدرتمندی هستند. قراردادهای تجاری، تصمیمات عظیم سیاسی، روابط شخصی موفقیت‌آمیز و هر توافقی که می‌توان تصور کرد، بر پایه‌ی گفت‌وگو بنا می‌شوند. افراد ثروتمند درواقع کسانی‌اند که گنجینه‌ی ارزشمندی از لغات مناسب در اختیار دارند و می‌دانند هر واژه را چگونه خرج کنند. رابینز، نویسنده‌ی پرفروش حوزه موفقیت توصیه می‌کند کلمه را واحد شمارش دارایی‌مان در نظر بگیریم. آن‌ها را بیهوده مصرف نکنیم و درعین‌حال به‌خاطر داشته باشیم که بدون وجود این ابزار نمی‌توانیم به خواسته‌هایمان برسیم. پس اگر از موقعیت مالی یا اجتماعی مطلوب خود برخوردار نیستید از کلمات کمک بگیرید و اگر اکنون در جایگاه دلخواهتان قرار دارید، برای حفظ آن به واژگان متوسل شوید.

۱۹ دقیقه

بخش بیست‌وسوم

برای فهمیدن رازهای برتری باید پای صحبت بهترین‌ها نشست. آن‌هایی که با وجود امکانات معمولی و حتی بسیار کمتر از دیگران توانستند موفقیت‌های بزرگی خلق کنند. این افراد اثرگذار و جریان‌سازند، زندگی اطرافیان خود را تغییر می‌دهند و برای جا‌ه‌طلبی‌های خود حدی نمی‌شناسند. بهترین‌ها برای انجام تمام این کارها به نیرویی خاص نیاز دارند یا بهتر بگوییم از توانایی‌هایشان به شکلی متفاوت استفاده می‌کنند. اما این قدرت چیست؟ آنتونی رابینز در کتاب صوتی نفوذ واژگان و قدرت آن‌ها اینگونه پاسخ می‌دهد: کلمات.

راه حل: یک. فورا مشخص کنید از این شرایط چه تجربه‌ای می‌توانید برای آینده و برای رسیدن به هدف اولیه خود کسب کنید. دو. هدف جدیدی را در نظر بگیرید، هدفی روحیه‌بخش و ساده‌تر که بتوانید به سرعت به آن دست یابید. سه. در نظر بگیرید که ممکن است زود قضاوت کرده باشید. اغلب مسائلی که شما را ناراحت می‌کنند مسائلی گذرا هستند. همه ما باید به یاد داشته باشیم تاخیر خداوند به معنای انکار او نیست. شاید در حال حاضر در یک وضعیت وقفه زمانی قرار دارید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

ناامیدی در صورتی که فورا با آن مقابله نشود می‌تواند احساس بسیار مخربی باشد. این احساس موجب می‌شود شما تصور کنید شکست خورده‌اید یا برای همیشه چیزی را در زندگی خود از دست داده‌اید. هر احساس غم یا شکستی که در نتیجه‌‌ی زیاده‌خواهی شما ایجاد شود می‌تواند به حس ناامیدی مبدل شود. پیامی که احساس ناامیدی برای شما دارد این است که انتظار شما یا همان هدفی که به دنبال آن بوده‌اید احتمالا تحقق نمی‌یابد. زمان آن رسیده که هدف جدیدی درنظر بگیرید و انتظارات خود را مطابق آن تغییر دهید، سپس فورا برای رسیدن به آن اقدام کنید.

۱۹ دقیقه

بخش بیست‌وششم

مشخصات کتاب صوتی

۱۷ دقیقه

بخش بیست‌وپنجم

کلمات موثرترین ابزاری هستند که در اختیار داریم و کتاب صوتی نفوذ واژگان و قدرت آن‌ها،‌ راهنمایی برای به‌کارگیری آن‌هاست. آنتونی رابینز نویسنده‌ی پرفروش نیویورک‌تایمز در این اثر به شما نشان می‌دهد رهبران و اندیشمندان بزرگ چگونه با کمک کلمات دنیا را دگرگون کردند و گاه حتی مسیر یک ملت را تغییر دادند.

درباره‌ی کتاب صوتی نفوذ واژگان و قدرت آن‌ها

حیطه‌ی اصلی فعالیت حرفه‌ای آنتونی رابینز (Anthony Robbins)، نویسنده و سخنران آمریکایی، در زمینه‌ی روانشناسی موفقیت و خودیاری است. او بیشتر شهرت خود را مدیون مجموعه‌کتاب‌هایی‌ست که تا کنون در این حوزه نوشته است. آنتونی رابینز در حال حاضر بنیانگذار و رئیس هیئت‌مدیره‌ی بنیاد آنتونی رابینز در آمریکا است که به افراد و سازمان‌های مختلف کمک می‌کند عملکرد خود را بهبود ببخشند و در مسیر موفقیت قدم بردارند. «365 گام به سوی موفقیت»، «ارزش‌های زندگی و رؤیای سرنوشت»، «آینده‌ی خود را بسازید» و «از واماندگی تا شکوفایی» عناوین تعدادی از آثار رابینز هستند که به فارسی ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی نفوذ واژگان و قدرت آن‌ها می‌شنویم

۵ دقیقه

درباره نویسنده

اگر می‌خواهید قدرت واقعی کلمات را بشناسید و آن‌ها را در شکوفایی خود به کار بگیرید شنیدن این اثر را به شما توصیه می‌کنیم.

با آنتونی رابینز بیشتر آشنا شویم

۱۴ دقیقه

بخش بیست‌ودوم

معرفی کتاب صوتی نفوذ واژگان و قدرت آن‌ها