معرفی و دانلود کتاب صوتی نگراناسور | ریچل برایت | آوارسا

شنیدن این داستان آموزنده به کودکان گروه سنی 3 تا 7 سال پیشنهاد می‌شود.

با ریچل برایت بیشتر آشنا شویم

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%86%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D8%B1/book/70656

معرفی کتاب صوتی نگراناسور

یک قصه‌ی زیبا درباره‌ی اینکه چطور با نگرانی‌هایمان کنار بیاییم! کتاب صوتی نگراناسور (The Worrysaurus) درباره‌ی بچه دایناسوری است که می‌خواهد به یک پیک‌نیک تفریحی و لذت‌بخش برود. او که از فکر گردش در جنگل هیجان‌زده شده سفر را آغاز می‌کند، اما مدام از خودش می‌پرسد شاید چیز مهمی را فراموش کرده…

نگراناسور در حالی که آواز می‌خوند از روی شن‌های طلاییِ کنار ساحل عبور کرد. اون برنامه‌ی سفر به تپه‌های بالادست که امکان داشت پرماجرا باشه رو با دقت خیلی زیادی چیده‌بود و از هیجانِ پیک‌نیکی که می‌خواست بره، تموم هفته، روی پاهاش بند نبود. طبق نقشه، اون باید مسیر جنگلیِ طولانی‌ای رو پیاده می‌رفت و کنارِ تپه اردو می‌زد. جونورِ قرمز‌ کلی غذای خوشمزه برای گردشش آماده کرده‌بود. حتی کوچکترین جزئیاتِ سفر رو هم از قبل مشخص کرد تا هیچ مشکلی پیش نیاد.

کتاب صوتی نگراناسور، یک داستان آموزنده از ریچل برایت است. در این قصه‌ی لطیف با دایناسوری آشنا می‌شوید که راهی سفری تفریحی شده اما نمی‌تواند به خطرهای مسیر فکر نکند… شنیدن ماجرای نگراناسور به فرزندتان یاد می‌دهد چگونه نگرانی را از خود دور کرده و در لحظه‌های سخت، تصمیمات درست بگیرد.

درباره‌ی کتاب صوتی نگراناسور

دایناسورِ قرمز‌رنگ توی حوضچه‌ پرید و حسابی همه ‌جای بدنش رو شست. بعد از حمام هم صبحانه‌ی مورد علاقش رو با لذت و تا لقمه‌ی آخر خورد. صبح روز بزرگی براش بود و برنامه‌های خیلی زیادی برای خوش‌گذرونی داشت. حیوون‌ِ بازیگوش، خوشحال و خندون، کوله‌ پشتیِ سبز‌رنگش رو روی دوشش گذاشت و به دل جنگل زد. برای رسیدن به مسیرِ جنگلی مورد نظرش باید اول از کنار ساحل می‌گذشت.

نگراناسور دوست داشت که همه‌ی کارهاش روی برنامه و نظم دقیقی باشه، اما یک مشکل خیلی بزرگ وجود داشت. جونور بیچاره همیشه نگران بود که نکنه اتفاق غیرمنتظره‌ای بیفته و اوضاع خراب بشه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

مشخصات کتاب صوتی

ریچل برایت (Rachel Bright) نویسنده و تصویرگر کودک اهل انگلیس است. او به دلیل خلاقیت و مهارت خود در تصویرپردازی طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد و توانسته جوایز مختلفی مانند روز جهانی تصویرگر کتاب و کتاب کودک ناتینگهام را به دست آورد. از آثار معروف ریچل برایت که به فارسی ترجمه شده‌اند می‌توان به «هیولای چشم دکمه‌ای»، «نهنگی که بیشتر می‌خواست» و «گرگی که گم شد!» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی نگراناسور می‌شنویم

ریچل برایت (Rachel Bright) شخصیت همیشه نگران داستانش را در مقابل یک اتفاق غیرمنتظره قرار می‌دهد که نگراناسور را واقعاً می‌ترساند اما با یادآوری یک جمله دوباره آرامشش را به دست می‌آورد. دوست دارید این نکته‌ی طلایی را بلد شوید؟ برای فهمیدنش باید این کتاب دوست‌داشتنی را گوش کنید!

کتاب صوتی نگراناسور مناسب چه کسانی است؟