معرفی و دانلود کتاب صوتی هاله درمانی: تمرینات ساده برای پاکسازی و خوانش رنگ‌های هاله | لورا استایلر

۱۹ دقیقه

فصل پنج: التیام هاله

وقتی با حواس چاکرای دیگه در حال مشاهده‌ی خود یا دوستتان بودید متوجه چه چیزی شدید؟ چه احساسی در بدن خود داشتید؟ حتی اگه چیزی رو ندیدید آیا اطلاعات دیگه‌ای به دست اومد که با هم به اشتراک بگذارید؟ ممکنه که کنجکاو و پذیرا بمونید. در تعریف معنی اطلاعاتی که دریافت کردید سریع نباشید. حرکت به سمت یه حالت کنجکاو مثل یه کودک خردسال به تجربه‌ی بزرگتر اجازه میده تا خود رو طول زمان بهتون نشون بده.

فهرست مطالب کتاب صوتی

لورا استایلر اولین‌بار در سال 2005 با هاله درمانی آشنا شد، زمانی در جستجوی راهی برای التیام آرتروز رماتیسمش بود و می‌خواست خودش را از دردی قدیمی نجات دهد. او بعد از حضور در یک مدرسه‌ی شفا و با راهنمایی‌های استادانش، موفق شد هاله‌های شخصی‌اش را ببیند. این خودآگاهی ابتدا برای او درد و سپس شفا را به دنبال داشت چون آنچه حقیقتا به دست آورد نه یک شهود کوتاه بلکه درکی عمیق و همیشگی بود. لورا استایلر در کتاب صوتی هاله درمانی (The Little Book of Aura Healing) آنچه از سرگذرانده را با شما به اشتراک می‌گذارد تا افراد بیشتری راه التیام زخم‌هایشان را پیدا کنند.

شنیدن این اثر را به دوستداران مباحث انرژی درمانی پیشنهاد می‌کنیم.

با لورا استایلر بیشتر آشنا شویم

استایلر بعد از این تجربه‌ی تسکین‌دهنده، مجذوب انرژی درمانی شد. او حالا نزدیک بیست سال سابقه‌ی کار به‌عنوان درمانگر معنوی دارد و صدها نفر از آموزش‌های او بهره برده‌اند. اثر پیش‌روی شما راهنمایی مقدماتی برای کشف رنگ هاله‌ی شخصی‌تان است. با مشاهده‌ی هاله‌ی خود که حقیقتا بدون راهنما ممکن نیست، می‌آموزید چگونه از دانش جدیدتان برای بهزیستی استفاده کنید و زندگی سالم‌تری داشته باشید.

۲۰ دقیقه

فصل دو: رنگ‌های هاله – قسمت اول

لورا استایلر در کتاب صوتی هاله درمانی کمک می‌کند شفای درونی‌تان را پیدا کنید و به‌وسیله‌ی آن طعم حقیقی آزادی روح را بچشید. این اثر که براساس تجربیات نویسنده نوشته شده، راهنمایی برای یافتن قدرت درونی است و روش‌هایی عملی برای خودآگاهی دراختیارتان قرار می‌دهد.

درباره‌ی کتاب صوتی هاله درمانی

۱۹ دقیقه

فصل سه: هاله و انرژی درمانی – قسمت اول

۲۰ دقیقه

فصل چهار: خوانش هاله – قسمت اول

۲۰ دقیقه

پاکسازی هاله با سلنیت

۲۳ دقیقه

جملات تاکیدی روزانه

مشخصات کتاب صوتی

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C/book/70949

معرفی کتاب صوتی هاله درمانی: تمرینات ساده برای پاکسازی و خوانش رنگ‌های هاله

۱۷ دقیقه

فصل دوم – قسمت دوم

۱۷ دقیقه

مقدمه و فصل اول

بعد از شنیدن کامل و دقیق مباحث پایه می‌توانید سفرتان به سمت سلامت جسمی، عاطفی، ذهنی و معنوی را آغاز نمایید. لورا استایلر ابتدا تکنیک‌هایی عملی برای خواندن و شفای هاله را آموزش می‌دهد، سپس می‌آموزید چگونه هاله‌های نامتعادل را کشف کنید و با کمک انرژی افکار، ‌احساسات، ‌نیات و اعمال آن را به تعادل ذاتی‌اش برگردانید. اطلاعات ارزشمند دیگری که خواهید یافت مربوط به رنگ، اندازه، چاکرا و ویژگی‌های شخصیتی مرتبط با هر یک از هفت لایه اصلی است؛ ابزاری کاربردی که می‌توانید برای یاری رساندن به دیگران به کار بگیرید. امیدواریم که با شنیدن این اثر در مقابل زندگی صبورتر و برای اطرافیانتان همراهی دلسوزتر باشید!

نکوداشت‌های کتاب هاله درمانی

  • این اثر هدیه‌ای گرانبها به بشریت تقدیم می‌کند، قطعه‌ای گمشده از خرد باستانی و شفابخش درونی تک تک ما. (Linda Molina)
  • یکی از بهترین آثاری که تا حالا درباره‌ی انرژی درمانی تالیف شده! (Christine Hassler)

کتاب صوتی هاله درمانی مناسب چه کسانی است؟

او یکی از فعالان آمریکایی انرژی درمانی است. لورا استایلر (Laura Styler) توانست با کمک هاله درمانی بیماری پیش‌رونده‌اش را شفا دهد و ماموریت خود را بیدار کردن قدرت درونی افراد می‌داند. استایلر موفق شده در این حوزه چندین مدرک معتبر کسب کند و در کنار آن به روزنامه‌نگاری بپردازد.

در بخشی از کتاب صوتی هاله درمانی می‌شنویم

وقت تفسیره! هر وقت خواستید می‌تونید به احساسات مختلف لایه‌های هاله در فصل یک برگردید. برای کمک به دسترسی و تشخیص رنگ‌ها و فرکانس‌های مختلف و ویژگی‌هایی که به اون‌ها مرتبط هستند به فصل دو مراجعه کنید. رنگ‌ها می‌تونند خلق‌خوی فعلی شما یا زمینه‌ای که در اون انرژی دارید رو نشون بدن. می‌تونید به فصل سه مراجعه کنید تا به شما نشون بده از چه چاکرایی بیشتر استفاده می‌کنید یا اون‌هایی که می‌خواید بیشتر رشد کنند کدوم یک هستند.

۱۳ دقیقه

فصل چهار – قسمت دوم

۱۷ دقیقه

فصل سه – قسمت دوم

اگر تصمیم به شروع این دوره‌ی معجزه‌آسا گرفته‌اید، لازم است نکته‌ای مهم را به خدمتتان برسانیم: قبل از عملی کردن تمرین‌ها حتما زمانی را به فصل‌های ابتدایی اختصاص دهید تا درکی جامع از هاله به دست بیاورید. تنها در سایه‌ی این آگاهی است که کتاب صوتی هاله درمانی می‌تواند یاری‌بخشتان باشد.