معرفی و دانلود کتاب صوتی همه‌ی آنان از خدایان بودند 2: دد سگال 1 | امین فرد

31 دقیقه

قسمت بیست‌ودوم

کتاب صوتی همه‌ی آنان از خدایان بودند 2: دد سگال 1، جلد دوم از مجموعه‌ای از آثار امین فرد در سبک فانتزی سیاه است. تمام تصورات خود را از کتاب‌های تخیلی کنار بگذارید. امین فرد در این کتابِ خیال‌انگیز، شما را با سفرها و ماجراجویی‌های قهرمان خود، دگار، همراه می‌کند و برای آنکه هر چه بیشتر به دنیایی که خلق کرده است، نزدیک شوید، زبان‌های باستانیِ ابداعی خود را به کار گرفته است. همه‌ی آنان از خدایان بودند، اثری شگفت است که با آنچه تا امروز از آثار فانتزی خوانده‌اید، بسیار تفاوت دارد.

درباره‌ی کتاب صوتی همه‌ی آنان از خدایان بودند 2: دد سگال 1

کتاب صوتی همه‌ی آنان از خدایان بودند 2: دد سگال 1 اثری از مجموعه کتاب‌هایی به همین نام و به قلم امین فرد است. این نویسنده‌ی توانمند برای روایت داستان‌های این کتاب، از سبک فانتزی سیاه یا خیال‌پردازیِ تیره استفاده کرده است. فانتزی سیاه، گونه‌ای هنری و زیرمجموعه‌ای از سبک خیال‌پردازی محسوب می‌شود. آمیختگی عناصر خیال‌پردازی و وحشت، ویژگی اصلی این سبک هنری است. آثاری که با پیروی از این سبک خلق شده‌اند، پر از تاریکی، ترس، غم و خشونت هستند. در اغلب این آثار، موجودات فراطبیعی و شیطانی حضور دارند. هدف از حضور آن‌ها، نه ترساندن مخاطب که به تصویر کشیدن بخش تاریک طبیعتِ وجودی انسان است.

دگار آرام از جایش برخاست. همانند پیرمردها می‌لرزید. موهای آشفته‌اش را به کناری راند. نمی‌خواست سوفارین را بیدار کند. نیمی از نور مشعل به بیرون می‌تابید، ولی بیرون هم‌چنان آرام بود. سکوت، ساکن همیشگی بود و دیگر به این راحتی عقب نمی‌نشست. دگار دست در قابِ چوبیِ کهنهِ درب گذاشت و از ان به در شد. پله‌ها در دلِ سیاهی به پایین پیچ می‌خوردند. سرندا گفت: «دگار، کاندور را در خاطرات دیدی؟ او اهل همین‌جا بود. بعد از آن که از این‌جا رفت، گارگاس را شکست داد و باگسور هاگوت شد و چندی پیش هم مرد. الان پسرش، باگسور تاریس جای او را گرفته است. او اِرِوِن را قبول داشت. حرف‌هایش را تأیید می‌کرد. او در مورد این برج فانوس چیزهایی می‌دانست. چیزهایی که ما نمی‌دانیم؛ ولی چه دلیلی داشت که آن را به دیوانه‌ای مثل اِرِوِن بدهد؟»

31 دقیقه

قسمت بیست‌ونهم

مشخصات کتاب صوتی

معرفی کتاب صوتی همه‌ی آنان از خدایان بودند 2: دد سگال 1

اگر به افسانه‌های کهن و دنیای اساطیری علاقه دارید، از خواندن این رمان صوتی جذاب و هیجان‌انگیز لذت خواهید برد.

در بخشی از کتاب صوتی همه‌ی آنان از خدایان بودند 2: دد سگال 1 می‌شنویم

در کتاب صوتی همه‌ی آنان از خدایان بودند 2: دد سگال 1 با دنیای شگفت‌انگیزی روبه‌رو می‌شوید؛ دنیایی که فرسنگ‌ها با آنچه در اطرافتان مشاهده می‌کنید، تفاوت دارد. همه چیز در اراده و اختیار خدایان است. بعد از ظهور هورکس‌ها در هاگوت، حقیقت‌هایی که چندین هزار سال پنهان بودند، آشکار می‌شوند. دگار، قهرمان داستان، برای کشف گذشته‌ی ناشناخته‌ی خود که با افسانه‌ها و روایات کهن آمیخته شده است، ناگزیر است تا هاگوت را ترک کند. او می‌داند که مسیری پر از فراز و نشیب را در مقابل دارد. دگار باید در مقابل نفرین کهنی که خانواده‌اش به آن گرفتار شده‌اند، به مبارزه برخیزد اما از قدم گذاشتن در این راه نمی‌هراسد و عازم تمدن کِرا می‌شود…

درباره‌ی مجموعه‌ی همه‌ی آنان از خدایان بودند

همه‌ی آنان از خدایان بودند عنوان مجموعه‌ کتابی در سبک فانتزی سیاه نوشته‌ی امین فرد، نویسنده‌ی معاصر ایرانی است. داستان‌های این مجموعه با نزدیک شدن به هزاره‌ی سوم تاریخ هاگوت آغاز می‌شود که در پیشگویی‌ها از آن به عنوان رستگاری یاد شده است. جلد اول یا لوحِ اول این مجموعه، با نام رستگاری منتشر شده است و جلد دوم یا لوح دوم، ددسگال 1 نام دارد. در مجموعه‌ی همه‌ی آنان از خدایان بودند، ماجراجویی‌ها و رویدادهای شگفت‌انگیز زندگی مردی به نام دگار به تصویر کشیده شده است که برای یافتن رازهای کهن، عازم سرزمین‌های دور می‌شود.

کتاب صوتی همه‌ی آنان از خدایان بودند 2: دد سگال 1 برای چه کسانی مناسب است؟

25 دقیقه

قسمت بیست‌ویکم

31 دقیقه

قسمت بیست‌وهفتم

معرفی و دانلود کتاب صوتی همه‌ی آنان از خدایان بودند 2: دد سگال 1

29 دقیقه

قسمت بیست‌وهشتم

دگار پله‌های کهنه را آرام طی می‌کرد. رمقی در پاهایش نبود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%87%D9%85%D9%87-%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%AE%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%AF-2-%D8%AF%D8%AF-%D8%B3%DA%AF%D8%A7%D9%84-1/book/79529

33 دقیقه

قسمت بیست‌وپنجم

35 دقیقه

قسمت بیست‌وچهارم

34 دقیقه

قسمت بیست‌وسوم

27 دقیقه

قسمت بیست‌وششم