معرفی و دانلود کتاب صوتی هوای او | بریتنی سی چری | آوانامه

۱۰ دقیقه

فصل سی‌و‌ششم: الیزابت

۱۳ دقیقه

فصل بیستم: الیزابت

۱۳ دقیقه

فصل چهل‌و‌سوم: تریستن

– اما اگه این کارو نکنم همین‌جوری عصبانی و غمگین می‌مونم و من نمی‌خوام غمگین بمونم چون این یعنی اون برنده شده. سر شب که زنگ زد تا بگه اون و همسر سابقش دارن به هم رجوع می‌کنن فهمیدم کنترل این بازی تمام مدت دست اون بوده. با این که فکر می‌کردم کنترلش دست منه. غمگین بودن هم یعنی اون کثافت گذاشت عاشقش بشم و بهش اعتماد کنم تا بتونه قلبمو بشکنه. من عاشق نمی‌شم. من صدمه نمی‌بینم.

۱۸ دقیقه

فصل سی‌و‌پنجم: تریستن

۶ دقیقه

فصل بیست‌و‌چهارم: الیزابت

۹ دقیقه

سرآغاز: تریستن

چشم‌هایش غرق اشک شد. اما با سماجت در برابر پلک زدن مقاومت کرد. چون می‌دانست یک بار پلک زدن برای جاری شدن اشک‌هایش کافی بود. از نظر فی گریه کردن نشانه‌ی ضعف بود. و می‌دیدم که نمی‌خواست هرگز احساس ضعف کند.

۱۵ دقیقه

فصل ششم: الیزابت

اگر سبک داستان‌ها و رمان‌های عاشقانه را می‌پسندید، این کتاب خوشخوان انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

با بریتنی سی چری بیشتر آشنا شویم

کتاب صوتی هوای او داستانی است درباره‌ی پیوندِ عشق و سوگ و اندوه، که بریتنی سی چری آن را به نگارش درآورده است. این اثر درباره‌ی داستان دلدادگی زن و مرد جوانی است که پس از گذر از شرایطی سخت و مشابه، حالا در یک نقطه از زمان و مکان رو در روی یکدیگر قرار گرفته‌اند. هوای او در سال 2015 در بخش ادبیات عاشقانه نامزد کتاب برگزیده‌ی Goodreads شده است.

درباره‌ی کتاب صوتی هوای او

۱۴ دقیقه

فصل بیست‌و‌پنجم: الیزابت

۲۰ دقیقه

فصل سوم: الیزابت

۱۳ دقیقه

فصل هفدهم: الیزابت

۱۰ دقیقه

فصل هشتم: الیزابت

۲۳ دقیقه

فصل سیزدهم: الیزابت

۹ دقیقه

فصل هفتم: تریستن

۶ دقیقه

فصل سی‌و‌چهارم: الیزابت

۱۷ دقیقه

فصل چهلم: الیزابت

۱۱ دقیقه

فصل سی‌و‌نهم: تریستن

۲۷ دقیقه

فصل یازدهم: تریستن

– حالا فقط احساس می‌کنم که از تو تیکه‌تیکه می‌شم. به معنای واقعی کلمه می‌تونم احساس کنم که سلول به سلول بدنم فقط چند قدم تا متلاشی شدن فاصله داره و حتی نمی‌تونم دردمو به بهترین دوستم بگم. چون اون شوهر لعنتیشو از دست داده و سال واقعاً مزخرفی داشته. پیش تو هم نباید می‌اومدم چون انگار سال تو هم حتی از اون مزخرف‌تر بوده. اما نمی‌دونستم باید چیکار کنم. قلبم خاک‌توسرم شکسته. آخه اصلاً چرا آدم باید این کارو کنه؟ چرا وقتی می‌دونه ممکنه به این روز بیفته عاشق می‌شه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۸ دقیقه

فصل شانزدهم: تریستن

تریستن هم رنجی مشابه را تجربه می‌کند. داغ از دست دادن فرزند و همسر، او را به مردی منزوی تبدیل کرده است. او تمام تن خود را از خالکوبی‌های شخصیت‌های کارتونی موردعلاقه‌ی پسرش پر کرده است. تریستن در بخش‌هایی از کتاب که خود آن را روایت می‌کند، به گذشته برمی‌گردد و روزهای پس از فقدان خانواده‌اش را مرور می‌کند. او خود را در پیله‌ای از خشم و غم پنهان کرده و با اطرافیان خود رفتار مناسبی ندارد؛ به‌خصوص آن‌هایی که به او محبت می‌ورزند. زیرا احساس می‌کند لیاقت محبت آن‌ها را ندارد.

۲ دقیقه

فصل نوزدهم: الیزابت

۲۰ دقیقه

فصل بیست‌و‌هفتم: الیزابت

۱۶ دقیقه

فصل دهم: الیزابت

۱۸ دقیقه

فصل پانزدهم: الیزابت

۹ دقیقه

فصل چهاردهم: تریستن

معرفی کتاب صوتی هوای او

۱۱ دقیقه

فصل چهل‌و‌پنجم: الیزابت

۱۴ دقیقه

فصل سی‌و‌هشتم: الیزابت

۱۲ دقیقه

فصل بیست‌و‌سوم: الیزابت

۲۵ دقیقه

فصل پنجم: الیزابت

۱۵ دقیقه

فصل بیست‌و‌دوم: تریستن

۲۲ دقیقه

فصل چهل‌و‌یکم: تریستن

۷ دقیقه

سخن آخر: تریستن

مشخصات کتاب صوتی

۳۰ دقیقه

فصل بیست‌و‌یکم: الیزابت

۱۱ دقیقه

فصل سی‌و‌دوم: الیزابت

۱۶ دقیقه

فصل بیست‌و‌ششم: تریستن

حالا این دو روح زخمی در یک نقطه از جهان روبه‌روی هم قرار گرفته‌اند. آن‌ها ابتدا سپر خود را بالا می‌گیرند، اما چیزی در این میانه وجود دارد که باعث می‌شود سپرها مثل ماهی از دستانشان لیز بخورد. نقطه‌ی اتصال این دو به یکدیگر، بار رنجی است که بر دوش می‌کشند. وجه اشتراک الیزابت و تریستن در تجربه‌ی زیسته‌ای است که هر دو به‌نوعی آن را تجربه کرده‌اند. روایت داستانی هوای او بین نقطه‌نظر دو شخصیت اصلی داستان یعنی الیزابت و تریستن در رفت‌وآمد است. در طول داستان شخصیت‌ها مراحل تغییر و رشد را طی می‌کنند و رابطه‌ی میان الیزابت و تریستن شمایل جدیدی به خود می‌گیرد…

کتاب صوتی هوای او برای چه کسانی مناسب است؟

الیزابت یکی از دو شخصیت اصلی کتاب صوتی هوای او (The Air He Breathes)، نوشته‌ی بریتنی سی چری (Brittainy C. Cherry)، پس از درگذشت همسرش به افسردگی دچار شده است و به دنبال راهی می‌گردد تا بتواند از این سوگ گذر کند و به آرامش برسد. او که مدتی‌ست پس از مرگ همسر با مادرش زندگی می‌کند، حالا بعد از یک سال تصمیم گرفته با دختر پنج‌ساله‌اش زندگی مستقلی برای خود دست‌وپا کند. او به خانه‌ی خودش برمی‌گردد و با همسایه‌ی جدیدیش تریستن آشنا می‌شود. دیداری که زندگی هردوی آن‌ها را دگرگون می‌کند.

۱۵ دقیقه

فصل بیست‌و‌هشتم: تریستن

۱۸ دقیقه

فصل سی‌و‌یکم: الیزابت

۱۷ دقیقه

فصل اول: الیزابت

۸ دقیقه

فصل چهل‌و‌چهارم: الیزابت

۲۰ دقیقه

فصل هجدهم: الیزابت

۳ دقیقه

فصل دوازدهم: الیزابت

بریتنی سی چری، نویسنده‌ی آمریکایی است که در دانشگاه کارول تئاتر و نویسندگی خلاق خوانده است. چنان که خود چری می‌گوید، ماجرای پیوند او و ادبیات عاشقانه به دوران نوجوانی‌اش بازمی‌گردد. او می‌گوید که در چهارسالگی -مثل همه‌ی آدم‌ها- عاشق کسی شده، اما چون از ابراز احساساتش خجالت می‌کشیده، به نوشتن یک داستان عاشقانه روی آورده است. شاید بتوان گفت چری با نوشتن آن داستان، ماجرای عاشقانه‌اش را در بستر ادبیات، مطابق امیال و خواسته‌های خودش و به‌دور از هر گونه سختی و ترس و غم بازتولید کرده است. هرچه که بوده، آن خجالتی بودن از بریتنی یک نویسنده‌ی آثار عاشقانه و رمانتیک ساخته است. دوست داشتن آقای دنیلز و جاذبه‌ی میان ما، دو اثر دیگر این نویسنده هستند که به فارسی ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی هوای او می‌شنویم

۱۸ دقیقه

فصل چهارم: الیزابت

۹ دقیقه

فصل نهم: الیزابت

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%88/book/68626

۲۷ دقیقه

فصل دوم: الیزابت

۲۱ دقیقه

فصل چهل‌و‌دوم: الیزابت

۱۴ دقیقه

فصل سی‌ام: تریستن

۵ دقیقه

فصل سی‌و‌سوم: الیزابت

۱۲ دقیقه

فصل سی‌و‌هفتم: تریستن

۶ دقیقه

فصل بیست‌و‌نهم: الیزابت