معرفی و دانلود کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان: راهنمای جامع برای یک سفر اثیری حقیقی و افزایش آگاهی معنوی | جنا کوچر

این نویسنده، پادکستر و عکاس اهل مینه‌سوتا، رویاهای بزرگی در سر دارد و شناخته‌شده‌ترین پادکست بازاریابی این کشور برای اوست. یکی از مهم‌ترین آرمان‌های جنا کوچر کمک به زنان برای مهار قدرت کنترل زندگی خود است. «پرواز روح برای مبتدیان» تنها کتابی است که از کوچر به فارسی ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان می‌شنویم

همچنین مسئله بزرگ‌تری از مرگ وجود دارد که می‌تواند نگرانی مهمی برای افرادی باشد که به تازگی قصد سفر اثیری دارند. درحالی‌که تجربه خروج از بدن دارید، این تنها آگاهی شماست که در حال سفر است. بدن فیزیکی اصلاً حرکت نمی‌کند. این به این معنی است که بدن همانند هر زمان دیگری در معرض خطر باقی می‌ماند، بنابراین اگر فرافکنی اثیری را در یک مکان امن و ایمن تمرین کنید، پس مشکلی وجود ندارد. از طرف دیگر، اگر تصمیم می‌گیرید که فرافکنی اثیری را در جایی خطرناک، مانند کنار یک جاده شلوغ تمرین کنید، پس مطمئناً در معرض خطر خواهید بود!


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D9%88%D8%AD-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86/book/70833

ضمیر آگاه به طور مداوم توسط آنچه برخی مردم به عنوان «ریسمان نقره‌ای» توصیف می‌کنند به بدن فیزیکی بسته می‌شود. ممکن است فاصله زیادی را طی کنید، و ممکن است متوجه شوید که تأخیر اندکی در بازگشت به بدن وجود دارد، اما این سیم نامرئی به این معنی است که شما هرگز به طور کامل راه بازگشت را گم نخواهید کرد. همیشه راه خود را به سمت بدن باز خواهید یافت، حتی اگر مدتی طول بکشد.

معرفی کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان: راهنمای جامع برای یک سفر اثیری حقیقی و افزایش آگاهی معنوی

ممکن است در ذهن شما پرسشی نقش ببندد: چرا باید به این قلمرو ورود کنم؟ شما در حقیقت از طریق فرافکنی اثیری می‌توانید به زمان‌ها و دوره‌های مختلف سفر کنید، با عزیزان درگذشته‌تان دیدار کنید، و جهان‌های مختلف ورای ماده مانند قلمرو پریان را کشف کنید. در این قلمرو همچنین ممکن است بتوانید خود را شفا دهید و سلامتی را به خودتان پیشکش کنید. حتی می‌توانید انرژی شفابخش خود را برای دیگران نیز بفرستید، از راهبران روح خود راهنمایی دریافت کنید و ورای زمان و مکان تمام لحظات زندگی خود را از نظر بگذرانید.

کالبد اثیری اصطلاحی در عرفان مدرن است که به بُعد درونی و روحانی انسان اطلاق می‌شود؛ بُعدی که واسطه‌ی جسم زمینی و فانی انسان با سطوح بالاتر انرژی و ورای ماده است. در تجربه‌ی فرافکنی اثیری انسان از ساحت کالبد جسمی و تنانه وارد ساحت کالبد اثیری می‌شود؛ قلمرویی که زمان و مکان در آن معنایی ندارد. جنا کوچر (Jenna Kutcher) در کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان (Astral Projection For Beginners) دستورالعمل‌های گام‌به‌گام و شش تکنیک آسان و مؤثر را برای ورود به این قلمرو ارائه می‌دهد.

نشر صوتی یاسین قاسمی بجد، نسخه‌ی گویای این کتاب را با ترجمه‌ی یاسین قاسمی بجد و طلعت اصغری درمیان عرضه کرده است.

کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به کتاب‌هایی با موضوعات ماورا‌ءالطبیعه علاقه دارید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با جنا کوچر بیشتر آشنا شویم

می‌توانید مطمئن باشید که نمی‌توانید برای همیشه از بدن خود جدا شوید. اگر نگران این هستید که ضمیر آگاهی به نحوی راه بازگشت به بدن فیزیکی را گم خواهد کرد، پس دست بردارید!

فرافکنی اثیری مقوله‌ای است که جنا کوچر در کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان به سراغ آن می‌رود. یک تجربه‌ی ماوراءالطبیعی عمیق، منحصربه‌فرد و غیرقابل وصف که از خلال آن می‌توانیم جدا شدن روح خود را از بدنمان ادراک کنیم.

درباره‌ی کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان

افراد بسیاری علاقه دارند برای یک بار هم که شده تجربه‌های ماوراءالطبیعی شگفت‌انگیزی از این دست داشته باشند. کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان یک منبع ایده‌آل برای کسانی خواهد بود که دوست دارند جدایی روح از بدن و رهیدن از بندهای جسمانی را تجربه کنند.