معرفی و دانلود کتاب صوتی پرورش ذهن برتر: علم نوین رهاسازی قدرت پنهان ذهن | جان آساراف | انتشارات زمان تغییر

کتاب پرورش ذهن برتر، محدودیت‌ها و ضعف‌هایی که ذهن برای پرورش و تقویت خود دارد را به گوریلی تشبیه می‌کند که با هدف مراقبت و حفظ امنیت‌مان، مانع از این می‌شود که با ترس‌های خود مواجه شویم و عادت‌های خود را تغییر دهیم. جان آساراف به‌تفصیل در مورد انواعی از ترس‌ها که دچارشان می‌شویم، می‌نویسد و نشان می‌دهد چطور می‌توانیم از ترس به‌عنوان نیرویی برای به‌پیش راندن خودمان استفاده کنیم.

اگر به دنبال این هستید که مهارت‌ها و ظرفیت‌های ذهن و مغز خود را تقویت کنید، شنیدن این کتاب صوتی به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی پرورش ذهن برتر: علم نوین رهاسازی قدرت پنهان ذهن می‌شنویم

کتاب پرورش ذهن برتر توسط انتشارات زمان تغییر منتشر شده و ترجمه‌ی آن را ساسان جعفرنیا، هانیه غفرانی و پروانه قاسمی برعهده داشته‌اند. نسخه‌ی صوتی این کتاب، توسط همین انتشارات و به گویندگی سهراب صفا تهیه شده است.

نکوداشت‌های کتاب پرورش ذهن برتر

 • 29 دقیقه

  فصل سیزدهم: مراسم تمرینات ذهنی شما

کتاب پرورش ذهن برتر منبعی عالی برای کسانی است که می‌خواهند زندگی خود را به مرحله‌ی بعدی ببرند. (دکتر جوآن روزنبرگ)

 • 25 دقیقه

  مقدمه و پیشگفتار
 • 20 دقیقه

  بخش اول: مغز خود را بشناسید – فصل اول: تقصیر شما نیست

  28 دقیقه

  بخش دوم: بر افکار و احساسات خود مسلط شوید – فصل پنجم: جنگ گوریل

  28 دقیقه

  فصل سوم: ارتقا به نسخه‌ی 2.0 مغز

  31 دقیقه

  فصل دهم: طرز فکر

  معرفی کتاب صوتی پرورش ذهن برتر: علم نوین رهاسازی قدرت پنهان ذهن

  34 دقیقه

  بخش سوم: به رفتار خود مسلط شوید – فصل یازدهم: مغز شما در رسیدن به اهداف
  احتمالاً به‌راحتی می‌توانید زمان‌هایی را به یاد آورید که در آن مواقع، احساس اعتمادبه‌نفس داشته‌اید یا شاید همین الان هم احساس خوبی نسبت به خود دارید. در هر صورت، عمیق‌تر به اعتمادبه‌نفس فکر کنید تا تصاویر واضح‌تری از چیزهایی که به آن‌ها افتخار می‌کنید و کارهای بزرگ یا کوچکی که انجام داده‌اید را مجسم کنید. شرط می‌بندم که می‌توانید به زمان‌هایی نیز فکر کنید که گیر افتاده بودید. زمان‌هایی که شما تحقیق می‌کردید، کتاب می‌خواندید و در سمینارهای انگیزشی شرکت می‌کردید؛ اما هر چقدر هم که کار می‌کردید، نمی‌توانستید موفقیتی جدی در درآمد، کسب‌وکار، سلامتی، روابط یا توسعه‌ی معنوی خود کسب کنید. مطمئناً همچنان به تعیین اهداف جدید ادامه دادید؛ شاید حتی آن‌ها را اظهار کردید؛ مجسم کردید؛ مقاصد پشت آن اهداف را تعیین کردید؛ اما باز هم قادر به رسیدن به آن‌ها نبودید.

  ما اولین بخش دلیل آن را می‌دانیم: مغز این‌گونه تکامل یافته که شما را ایمن و در منطقه‌ی امن‌تان نگه دارد. مغز این کار را با ایجاد الگوهای عصبی که به عادت تبدیل می‌شوند انجام می‌دهد.

  فهرست مطالب کتاب صوتی

  توصیه‌ها و روش‌هایی دقیق و به‌روز برای به حداکثر رساندن ظرفیت‌های‌تان. (دکتر سرینی پیلای، روان‌پزشک)

 • 22 دقیقه

  فصل دوم: با گوریل آشنا شوید
 • 49 دقیقه

  فصل هشتم: باورها و داستان‌ها

  35 دقیقه

  فصل نهم: استرس و اضطراب

  28 دقیقه

  فصل چهارم: مغز خود را پرورش دهید

  کتاب صوتی پرورش ذهن برتر، نوشته‌ی جان آساراف، راهنمایی جامع و دقیق است که به شما یاد می‌دهد چطور با تمرین‌هایی ساده، توانایی‌ها و ظرفیت‌های ذهن‌تان را پرورش دهید و قدرت پنهان مغزتان را آزاد کنید. جان آساراف در این کتاب پرفروش نشان می‌دهد نداشتن دانش و مهارت نمی‌تواند جلوی پیشرفت شما را بگیرد و با پیدا کردن عادت‌های ذهنی مناسب، به‌راحتی می‌توانید به موفقیت و سلامتی دست پیدا کنید.

  درباره‌ی کتاب صوتی پرورش ذهن برتر

  در دهه‌ی 1950 میلادی، جک لالین، استاد و قهرمان پرورش اندام، حوزه‌ی آمادگی جسمانی را متحول کرد. او فنون و اصول تمرین کردن را آموزش می‌داد و بر اهمیت تغذیه‌ی مناسب تأکید می‌کرد. جان آساراف (John Assaraf) با اشاره به آموزه‌ها و توصیه‌های جک لالین، این پرسش را مطرح می‌کند: اگر بدن ما به تمرین و تغذیه‌ی مناسب نیاز دارد تا بتواند پرورش پیدا کند و تقویت شود، ذهن ما نیز به تمرین و تغذیه‌ی مناسبی نیازمند نیست؟ پاسخ او، کتاب صوتی پرورش ذهن برتر (Innercise) است که با تکیه بر یافته‌های پژوهش‌های عصب‌شناسی و روان‌شناسی، توصیه‌ها و برنامه‌های عملی‌ای برای تقویت مغز و پرورش ظرفیت‌های ذهن به شما ارائه می‌دهد.

  کتاب پرورش ذهن برتر سرشار است از ابزار‌ها و روش‌هایی که می‌توانید آن‌ها را همین امروز برای تقویت مغزتان به کار ببندید. (دکتر دنیل اِیمِن، نویسنده)

 • 23 دقیقه

  فصل چهاردهم: شما، سرحد نهایی
 • مشخصات کتاب صوتی

  قیمت نسخه صوتی


  منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D8%B0%D9%87%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1/book/79001

  34 دقیقه

  فصل ششم: عادات

  جان آساراف توانایی این را دارد که مفاهیم پیچیده‌ی علمی را ساده و قابل دسترس کند. (دنیل فریدلند، پزشک و نویسنده)

  کتاب صوتی پرورش ذهن برتر برای چه کسانی مناسب است؟

  جان آساراف در برابر استرس و اضطراب نیز نیز رویکرد مشابهی را در پیش می‌گیرد و نشان می‌دهد با اینکه همه‌ی ما تحت فشارهای زندگی دچار استرس می‌شویم اما همه‌ی انواع استرس بد نیستند و بدون استرس، زندگی و پیشرفت معنا نخواهد داشت. او در نهایت، راه‌حل و توصیه‌های ساده و همدلانه‌ای برای مدیریت افکار و ذهنیت‌مان ارائه می‌دهد که باعث خواهند شد بهتر بتوانیم با استرس مقابله کنیم. این نویسنده، در ادامه با معرفی مفهوم «عصب-عضله»، تمرینات و توصیه‌های کاربردی و علمی‌ای برای تقویت و پرورش ظرفیت‌های مغز در برابر ما می‌گذارد.

  22 دقیقه

  فصل دوازدهم: برنامه بریزید

  معرفی و دانلود کتاب صوتی پرورش ذهن برتر

  جان آساراف به‌شکلی استادانه، فرآیند‌هایی را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کنند مغزتان را برای دستیابی به موفقیت آماده کنید. (دیوید کروئگر، پزشک و نویسنده)