معرفی و دانلود کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان | یوآن ناکاموری | نوین کتاب گویا

شنیدن کتابی که پیش‌روی شماست، فرشته‌ی درونی‌تان را بیدار می‌کند. یوآن ناکاموری (Juan Nakamori) از خلال 82 پیغامی که فرشتگان به‌واسطه‌ی او در این کتاب به گوش ما رسانده‌اند، به ما کمک می‌کند برای سؤالات و مشکلات خود پاسخ‌های معنوی و الهام‌بخش پیدا کنیم. نویسنده‌ی این کتاب معتقد است این پیام‌ها توسط فرشته‌های آسمانی برای او فرستاده شده‌اند.

اگر به حکمت‌های عرفانی و معنوی علاقه‌مندید، شنیدن این کتاب صوتی برای شما تجربه‌ای فوق‌العاده رقم خواهد زد.

با یوآن ناکاموری بیشتر آشنا شویم

این نویسنده‌ی ژاپنی در مجلات زنان ژاپن می‌نویسد. به نظر می‌رسد اندیشه‌های عرفان شرقی در زندگی شخصی و حرفه‌ای او و به‌طور خاص در خلق این کتاب نقش پررنگی داشته‌اند. یوآن ناکاموری دو سال پس از انتشار کتاب پیام‌های فرشتگان جلد دو و سپس جلد سوم این اثر را هم به رشته‌ی تحریر درآورد.

در بخشی از کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان می‌شنویم

همه‌ی آدم‌ها در جستجوی عشق‌اند. زیرا عشق سرچشمه‌ی زندگی است. عشق بورز. عشق بگیر. بخیل نباش در عشق ورزیدن و دوست داشتن. هیچ‌کس نیست که شایستگی دریافت عشق تو را نداشته باشد. همه‌ی آدم‌ها شایسته‌ی آن بوده‌اند که زندگی را از خدا بگیرند. پس شایسته‌ی آن نیز هستند که از سرچشمه‌ی زلال و گوارای عشق تو بنوشند. وقتی از زندگی خسته شدی، حمام آفتاب بگیر. یعنی خود را به دستان نوازشگر و گرم و روشن خورشید بسپار. وقتی احساس تنهایی می‌کنی برو کوه، برو دشت، برو جایی که گل و گیاه و درخت است. برو به آغوش مادرانه‌ی طبیعت.طبیعت سرشار است از عشق و شفا. وقتی احساس درد می‌کنی با آب بازی کن. آب شوینده‌ی دردهاست. وقتی احساس می‎کنی که شکست خورده‌ای و یا زیان دیده‌ای، به آواز پرنده‌ها گوش بسپار و نیز به زمزمه‌ی باد. داشته‌ها، پول و مقام نمی‌توانند شادمانی ببخشند. شادمانی حقیقی حاصل شستن نگاه و جور دیگر دیدن است. تو سرشار از شادمانی هستی. معنای این سخن چیست؟ آیا تو به این دلیل شادمان هستی که آرزویت برآورده شده است؟ یا این که یک حادثه‌ی غیرمنتظره رخ داده است؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

مشخصات کتاب صوتی

او روزی در حالی که به آسمان می‌نگریست، دچار تجربه‌ای روحانی شد و موجودات آسمانی از خلال این مکاشفه بر او متجلی شدند و با او سخن گفتند. ناکاموری سخنان آن‌ها را در کتاب پیام‌های فرشتگان (Angel Messages from the Beyond) مکتوب کرده است تا خوانندگان آن، هر گاه در زندگی در موقعیت بحرانی و دشواری قرار گرفتند، با رجوع به این کتاب و پیغام‌های آسمانی‌اش بتوانند چاره و راه‌حلی برای مشکل خود بیابند. او از خوانندگانش می‌خواهد این کتاب را در شرایطی مراقبه‌وار مطالعه کنند: کتاب را بسته در دستان خود نگاه دارند، چشمان خود را ببندند، نسبت به تنفس خود آگاهی پیدا کنند، به‌تدریج افکار خود را آرام کنند و در همان حال روی سؤال یا مشکل خود تمرکز کنند. سپس سؤال خود را به کائنات بفرستند و منتظر بمانند و بعد با گشودن کتاب، پیغام آسمانی فرشتگان را که برای آن‌ها فرستاده شده، با جان و دل مطالعه کنند.

کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان برای چه کسانی مناسب است؟

معرفی کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%B4%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%86/book/69308

یک کتاب خودآموز روحانی که پندها و پیام‌های معنوی و آرام‌بخش را برای شما به ارمغان می‌آورد. یوآن ناکاموری کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان را از خلال کشف و شهودهای شخصی خود نوشته و عقیده دارد جملات آن را از زبان فرشته‌های آسمانی نقل‌قول کرده است.

درباره‌ی کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان