معرفی و دانلود کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟ | شری آرگو | واوخوان

آرگو در کتاب‌های خود زنان را به مستقل بودن دعوت می‌کند؛ او از آنان می‌خواهد که برای دوست داشتن خود، چشم‌انتظار تأیید مردان نباشند.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟

  • با شروطی که در رابطه می‌گذاری، نشان می‌دهی که ساده به دست می‌آیی یا مثل یک رؤیا هستی.
  • به او نشان بده که او را می‌خواهی، نه این که به او نیاز داری.
  • سبک‌سری طوفانی است که جرقه‌ی رابطه را خاموش می‌کند.
  • مردان به سخن واکنش نشان نمی‌دهند؛ ولی به اعمال چرا.
  • زنی که برای زندگی‌اش برنامه و محتوا دارد در نظر مردان قوی‌تر است.

در بخشی از کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند می‌شنویم

مردان بیشتر به سوی زنان مطیع و سربه‌زیر تمایل دارند یا زنان مستقل، قدرتمند و حتی اثیری؟ شری آرگو در کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟ با گزینه‌ی دوم موافق‌تر است. می‌پرسید چرا؟ کافی است به این کتاب صوتی که در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و آمازون قرار دارد گوش فرا دهید.

درباره‌ی کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟

وی نویسنده‌ای فرانسوی‌ست که در سال 1977 در کشور آمریکا متولد شده است. دو کتاب مشهور آرگو که در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز نیز گرفته‌اند، عبارتند از: چرا مردان با زنان زیرک ازدواج می‌کنند، و چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند.

مدام دنبال او راه نیفت و او را چک نکن. توقع نداشته باش تمام وقت آزاداش را صرف تو کند. در مورد برنامه‌های شخصی‌اش از او بازپرسی نکن. عرصه را برایش تنگ نکن تا از تو فرار نکند. خودت را جوری نشان نده که فکر کند در همه چیز دخالت می‌کنی. فرض کن بعد از چند وقت دوری دارد با خاله‌ی عزیزش صحبت می‌کند. اگر بلافاصله بعد از قطع کردن تلفن یقه‌اش را بگیری و شروع به پرس‌وجو کنی، دقیقاً داری رفتار مادرانه از خودت نشان می‌دهی. او هم مثل یک پسر تازه‌بالغ از مادرش فرار می‌کند.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%DA%A9-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF/book/70702چیزی که هر دختری باید بداند این است که تمام تلاشت را بکنی که بهترین زن خانه‌دار دنیا هم باشی، باز هم همه‌ی توقعات او برآورده نخواهد شد. چرا؟ مردت نمی‌خواهد با یک مادر دوم زندگی کند! درست است که همه‌ی مردان به دنبال یک همسر دلسوز با رفتار مادرانه هستند، اما معنی‌اش آن نیست که تنها وظیفه‌ات تمیزکاری و مراقبت است. چهار چیز هست که باعث می‌شود به تو به جای همسر، به چشم مادر نگاه کند، دیگر برایش جذبه نداشته باشی، و مثل یک نوجوان سرکش که از مادرش فرار می‌کند از تو فاصله بگیرد.

معرفی کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟

آیا شما زنی سربه‌زیر، فرمان‌بردار و مطیع هستید، یا زنی که همواره روی پای خود ایستاده است و شخصیتی مستقل و خودساخته دارد؟ فکر می‌کنید مردان به کدام یک از دو سر این طیف تمایل و گرایش بیشتر دارند؟ شری آرگو (Sherry Argov) در کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟ (Why men love bitches) دیدگاه منحصر به فردی را در این باره ارائه می‌کند. از این کتاب ترجمه‌های متعددی در بازار کتاب ایران وجود دارد اما نشر صوتی واوخوان برگردان فارسی پوراندخت رمدانی را برای نسخه‌ی صوتی این کتاب برگزیده است.

– به احترام نکات جزئی‌نگرانه و غیر هجوآلود این کتاب، کلاه از سر برمی‌دارم. (بازیگر ری هالیت)

– طنز کتاب بسیار قوی و البته گزنده است! (نویسنده‌ی لورین روخه)

– یک کتاب مناسب برای زنانی که می‌خواهند توجه مرد مورد نظر را به خود جلب کنند. (نویسنده‌ی جودی میسل)

– بهترین کتابی که در زمینه‌ی روابط در آمریکا منتشر شده است. (The Book Tribe)

– کتابی که خواندنش واجب است. (New York Daily News)

کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند برای چه کسانی مناسب است؟

– مردان از چه‌جور زنی بیشتر خوششان می‌آید؟

او در این کتاب با جزئیات متحیرکننده‌ای که در هر صفحه بیان می‌کند، به شما نشان می‌دهد که چرا یک زن قوی در نظر مردان بسیار مطلوب‌تر از زن بله‌قربان‌گویی است که همواره در طول زندگی خود را در جایگاه قربانی قرار می‌دهد. آرگو پاسخ‌های قانع‌کننده‌ای را برای سؤالات سختی که زنان اغلب می‌پرسند ارائه می‌دهد؛ سؤال‌هایی همچون:

– چرا مردها در ابتدای رابطه آنقدر رمانتیک هستند و عشق آتشین‌شان سنگ را ذوب می‌کند، اما با گذشت زمان شعله‌های اشتیاق در آن‌ها فروکش می‌کند؟

کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟ سرشار از توصیه‌ها و سناریوهای خنده‌دار روابط انسان‌ها در زندگی واقعی است. نویسنده با رسم جدول‌هایی همچون جدول «چیزی که او می‌گوید/ چیزی که او فکر می‌کند» و همچنین «اصول جذابیت» کوشیده است اندیشه‌ی خود را در قالبی منحصربه‌فرد به مخاطب ارائه دهد. شنیدن این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند که بدانید چه کسی هستید، چطور باید موضع خود را کشف و سپس حفظ کنید و چگونه با مردان در سطح کاملاً جدیدی ارتباط برقرار کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟

– چرا مردان وقتی زنی از خود استقلال نشان می‌دهد به او احترام می‌گذارند؟

اگر به کتاب‌هایی با موضوع ارتباط میان زنان و مردان علاقه دارید، یا در تلاش هستید که دانش خود را در زمینه‌ی روانشناسی جنسیت در سطح عمومی ارتقا دهید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با شری آرگو بیشتر آشنا شویم

زنی را می‌شناختم که از ابتدای رابطه با مشکل رخت و لباس دست‌وپنجه نرم می‌کرد. در ابتدای ازدواج یک کاپشن قرمز را با تمام لباس زیرهای سفید پنبه‌ای همسرش داخل ماشین لباسشویی انداخته بود و با درجه‌ی آب داغ آن‌ها را شسته بود. تنها لباس زیری که سالم مانده بود همانی بود که تن همسرش بود و نه داخل لباسشویی. داستان را کوتاه می‌کنم. شوهرش بهترین تهدید ممکن را به کار برد: «دیگه هیچوقت لباس‌های من رو نشور!»