معرفی و دانلود کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند | شری آرگو | شادن پژواک

در روابط انسانی، تک‌تک حرکات و رفتارهای طرفین رابطه، به‌مثابه‌ی علامت و نشانه‌ای در نظر گرفته می‌شود که آن‌ها برای شخص مقابل می‌فرستند. شری آرگو (Sherry Argov) در کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند (Why Men Marry Bitches) تلاش کرده است تا بسیاری از حرکات و رفتارهای زنان را از منظر مردان تحلیل کند تا به خانم‌هایی که مخاطبش هستند نشان دهد که چرا مردانی که با آن‌ها در ارتباط هستند گاهی از ایشان فاصله می‌گیرند و سرد برخورد می‌کنند. برای مثال، او به مخاطبان کتابش نشان می‌دهد که چرا مردان از زنانی که زیاد صحبت می‌کنند، فاصله می‌گیرند؟ در واقع زیاد صحبت کردن، چه پیامی را به آن‌ها منتقل می‌کند که از جذابیت شریک یا دوستشان برای ایشان می‌کاهد؟

تعداد زیادی از زنان تصور می‌کنند که مردها چیزی از احساسات و عواطف سرشان نمی‌شود، اما شری آرگو در کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند، این باور را رد می‌کند و توضیح می‌دهد چیزی که در واقع مردها از آن فراری‌اند و سعی می‌کنند فاصله‌ی خود را با آن حفظ کنند، زنان محتاج یا عصبانی هستند، نه زنان احساساتی. نویسنده در این کتاب که از جمله پرفروش‌ترین‌های فهرست نیویورک تایمز است، به ما نشان می‌دهد چه معیارهایی مردان را جذب یک زن می‌کند و چطور می‌توان رابطه‌ی پایداری با مردها برقرار کرد.

درباره‌ی کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند

23 دقیقه

فصل یازدهم: زن زیرک جدید و ارتقایافته

مشخصات کتاب صوتی

36 دقیقه

فصل اول: از یک زن حقیر تا دختر رویاها

آنچه از کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند می‌فهمیم این است که در واقع مردان عاشق خوب بودن نمی‌شوند، بلکه به طرف جذابیت و هیجان‌انگیز بودن کشیده می‌شوند. (تایمز شیکاگو)

کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند برای چه کسانی مناسب است؟

23 دقیقه

فصل هشتم: امور مالی به شما قدرت می‌دهد

19 دقیقه

فصل دهم: به دست آوردن کنترل روی احساساتتان

شری آرگو در کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند، به زن‌ها فرصتی می‌دهد تا بفهمند که مردان در دورهمی‌های خودشان، راجع‌به آن‌ها چه می‌گویند و چطور فکر می‌کنند. بسیاری از مردان، زن‌ها را موجوداتی نامتعادل از نظر عقلی و احساسی ارزیابی می‌کنند و بعد دست به رتبه‌بندی آن‌ها در این مسئله می‌زنند. شری آرگو تصور می‌کند، زنان سهم زیادی بابت ایجاد چنین تصوراتی دارند. همه‌ی برخوردهای نامتعادل، نشان دادن بیش از حد احساسات و تمام چنین مواردی ریشه در احساس عدم استقلال زنان دارد. اگر زنی دارای شخصیتی کاملاً مستقل و محکم باشد، با هر اظهارنظر و حرکت مرد مقابلش دگرگون نخواهد شد. کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان می‌شوند سرشار از توصیه‌هایی کاربردی برای بهبود بخشیدن به روابط است.

38 دقیقه

فصل ششم: دیگر غر نزنید

36 دقیقه

فصل دوم: چرا مردان، زنان زیرک را ترجیح می‌دهند؟

شری آرگو در کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند با صراحت به ما می‌گوید که زیرکی، اعتمادبه‌نفس و مستقل بودن ازجمله معیارهایی هستند که مردان را جذب می‌کنند و در مقابل، محتاج بودن، وابسته بودن و ضعف نشان دادن، مردان را فراری می‌دهند. در واقع شری آرگو نشان می‌دهد که تحت چه شرایطی روابط میان زنان و مردان تبدیل به روابط موفق و بلندمدتی می‌شوند و هر دو طرف می‌توانند مانند روز اول یا حتی بیشتر از آن، برای یکدیگر جذابیت داشته باشند.

یکی از ده کتاب منحصربه‌فرد ده سال گذشته در حوزه‌ی روابط. (یاهو)

 • زنان باید بدونن که مردها عاشق هیجان تعقیب کردنن و به‌شدت رقابتی‌ان. اون‌ها ماشین‌های مسابقه‌ای، شرکت تو ورزش و شکار رو دوست دارن. اون‌ها دوست دارن وسایل رو تعمیر کنن، از کار چیزها سر در بیارن و تعقیبش کنن. موش‌وگربه‌بازی که برای زن‌ها دیوونه‌کننده‌س، برای مردها خیلی هیجان‌انگیزه. این یه تفاوت اساسی بین این دو جنسه. برای یه زن هدف، داشتن یه رابطه‌ی متعهدانه‌ست که به‌عنوان مقصد هم شناخته می‌شه. ولی برای مردها، طی کردن مسیر به سمت مقصده که اغلب بیشترین هیجان رو داره. زن زیرک می‌دونه که وقتی یه مرد چیزی رو می‌خواد، به دنبالش می‌ره و به دنبال اون رفتن، باعث می‌شه اون رو بیشتر هم بخواد. اگه اون بلافاصله موفق نشه، شروع به آرزو کردنش می‌کنه. این موضوع، علاقه‌ی اون رو به خودش جلب می‌کنه و تصوراتش رو فعال می‌کنه. زنی که خیلی خوبه، روی این فرایندها آب سرد می‌ریزه. وقتی اون واقعاً خودش رو درگیر نکرده باشه، به احتمال زیاد بیشتر کسل می‌شه. هیچ‌کس به حرف‌های مفت‌ومجانی، توی هیچ جنبه‌ای از زندگی، احترام نمی‌ذاره. وقتی یه زن، بلافاصله با مرد خودمونی می‌شه، این کار باعث جذب شدن مرد نمی‌شه. مردهایی که من باهاشون مصاحبه کردم، اغلب اعتراف کردن که اگر رابطه رو به آسونی به دست بیارن، چندان براشون جذاب نیست.

 • فهرست مطالب کتاب صوتی

  10 دقیقه

  شناسنامه – مقدمه

  20 دقیقه

  فصل سوم: چطور از قدرت زنانگی و فمنیستی‌تان نهایت استفاده را ببرید؟

  از دسته‌ی کتاب‌های کلاسیک در زمینه‌ی خودیاری. (دیلی میل)

 • 36 دقیقه

  فصل چهارم: احمق، مثل یک روباه
 • معرفی کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند

  24 دقیقه

  فصل نهم: چطور چالش ذهنی را تجدید کنیم

  معرفی و دانلود کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند

  اگر قصد دارید مهارت‌های برقراری ارتباط با مردان و جذب آنان را به دست آورید و احساس می‌کنید چنین آموزش‌هایی باعث بهبود روابط شما خواهند شد، کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند را از دست ندهید.

  در بخشی از کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند می‌شنویم

  کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند با عنوان فرعی راهنمایی یک زن برای تسلط بر قلب مردان را نشر صوتی شادن پژواک با صدای اعظم حبیبی و بر اساس ترجمه‌ی سهیلا مختاری منتشر کرده و نسخه‌ی متنی این کتاب را نیز انتشارات شادن پژواک به چاپ رسانده است.

  جوایز و افتخارات کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند

  • از پرفروش‌ترین کتاب‌های فهرست نیویورک تایمز
  • از پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون

  نکوداشت‌های کتاب صوتی چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند

  • قیمت نسخه صوتی


  منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%DA%A9-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF/book/79050

  22 دقیقه

  فصل هفتم: قوانین مخفی تیم مقابل

  شری آرگو زنانی که احساس ضعف و حقارت دارند را تشویق می‌کند تا حس استقلال و اتکای به نفس خود را بالاتر ببرند. (سایت آمازون)

 • 22 دقیقه

  فصل پنجم: وقتی زنان وامی‌دهند و محتاج می‌شوند