معرفی و دانلود کتاب صوتی چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟: دو مرد، یک پیام | دونالد ترامپ

این کتاب افراد را به دسته‌های سرمایه‌گذار، خوداشتغال، صاحب کسب‌وکار و کارمند طبقه‌بندی می‌کند. نویسندگان مزایا و معایب بودن در هر دسته را توضیح می‌دهند. کیوساکی می‌گوید: «وقتی من و دونالد به کارهای سخت فکر می‌کنیم، در حالی که هر دو در نهایت سختکوشی مشغول کار هستیم، به افرادی فکر می‌کنیم که برای ثروتمند شدن ما سخت تلاش کرده‌اند.»

کتاب صوتی چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید مناسب چه کسانی است؟

چرا ما می‌خواهیم شما ثروتمند باشید، دربرگیرنده‌ی توصیه‌هایی از دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی، دو غول سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در جهان است. این کتاب شامل نقل‌قول‌هایی از آثار قبلی و سخنرانی‌های ترامپ و کیوساکی است و همچنین نمودارهای گویایی برای درک بهتر و آسان‌تر مفاهیم در آن تدارک دیده شده است.

شما می‌توانید به آدمی گرسنه یک وعده ماهی بدهید تا برای چند ساعت سیر بماند. و یا می‌توانید به او ماهیگیری بیاموزید تا همیشه غذا داشته باشد. در کتاب صوتی چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ که در لیست پروفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد، نویسندگان رویه‌ی دوم را پیش می‌گیرند. دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی برای ثروتمند شدن راه‌حل‌های کوتاه‌مدت و موقت ارائه نمی‌دهند؛ بلکه به شما می‌آموزند چطور ثروتمند شوید و ثروتمند بمانید.

درباره‌ی کتاب صوتی چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟

اگر از شرایط مادی زندگی‌تان رضایت کافی را ندارید، به‌سراغ کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید بروید تا با استفاده از آن تغییری بزرگ در شرایطتان به وجود آورید. اگر وضع مالی زندگی شما راضی‌کننده است هم این کتاب را بخوانید تا یاد بگیرید چطور ثروتمندتر شوید.

با دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی بیشتر آشنا شویم

او هر بار حرف تازه‌ای برای گفتن دارد. نکاتی که حد و مرزهای فکر خود من را توسعه می‌دهند. هر وقت فرصتی برای شنیدن صحبت‌های او در این زمینه دست داد، با تمام وجود از آن بهره‌مند شوید و آن را غنیمت بدانید. اگر مجالی یافتید چند بار دیگر حرف‌هایش را بشنوید. درنگ نکنید. با این که پدر پولدارم درباره‌ی تفکر بلندپروازانه حرفی به من نزد، چیزهایی را به من یاد داد که همین مفهوم را می‌رساندند؛ همین مفهوم. او به‌جای تفکر بلندپروازانه اغلب از واژه‌ی یا واژه‌های اهرم مالی و گسترش کسب‌وکار استفاده می‌کرد.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF/book/68680

رابرت کیوساکی سرمایه‌گذار، کارآفرین موفق اهل آمریکاست. او یک شرکت خصوصی بزرگ دارد که در آن امور مالی را چه در سطح شخصی و چه در سطح کسب‌وکارهای بزرگ، به علاقه‌مندان می‌آموزد. کیوساکی نویسندگی بیش از 26 کتاب را در زمینه‌ی موفقیت مالی و تجارت در کارنامه‌ی خود دارد. مهم‌ترین کتاب او «پدر پولدار، پدر بی‌پول» است که به بیش از 50 زبان ترجمه شده و بیش از 40 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسیده است. پدر پولدار پدر بی‌پول، نزدیک به شش سال رتبه‌ی اول پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز را از آن خود کرد.

در بخشی از کتاب صوتی چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید می‌شنویم

معرفی کتاب صوتی چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟: دو مرد، یک پیام

نویسندگان این کتاب نسبت به کسانی که از طریق صرفه‌جویی پول خود را پس‌انداز می‌کنند منتقد هستند. ترامپ در همین راستا می‌گوید که بسیاری از مردم ارزان فکر می‌کنند و ارزان هم خرید می‌کنند. او داستان دوستی را تعریف می‌کند که همیشه دلش می‌خواسته پرواز فرست‌کلس سوار شود؛ بدون هیچ توجهی به این که شرایط مالی‌اش را دارد یا نه. او همواره می‌خواسته با یک پرواز فرست‌کلس سفر کند؛ چون از لحاظ ذهنی نیاز داشته که فکر کند بهترین است و لیاقت این پرواز عالی و باکیفیت را دارد. ترامپ می‌گوید این بلندنظری در نهایت آن دوست را در شرایط بسیار خوبی قرار داد و او را به یک مرد موفق تبدیل کرد.

با گذر زمان و پیش رفتن در جهان بیکران سرمایه‌داری، شکاف بین طبقه‌ی فرودست و فرداست به‌تدریج بیشتر و بیشتر شده است. بسیاری از ما تا همین چند سال پیش به‌نوعی جزو طبقه‌ی متوسط جامعه محسوب می‌شدیم، اما شرایط به‌شکلی پیش رفته است که برخی به طبقات پایین‌تر پرتاب شده و عده‌ی کمتری به طبقات بالاتر صعود کرده‌اند. دونالد ترامپ (Donald Trump) و رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) نویسندگان کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ (Why We Want You to Be Rich) معتقدند در جهانی که در آن زیست می‌کنیم، ثروتمندان روزبه‌روز ثروتمندتر می‌شوند و فقیران روزبه‌روز فقیرتر. آن‌ها در این کتاب تلاش می‌کنند به شما بیاموزند که جزو دسته‌ی اول شوید و در آن گروه بمانید.

دونالد ترامپ سیاستمدار و بیزنس‌من نامدار اهل آمریکاست. او از سال 2017 تا 2021 به‌عنوان چهل‌وپنجمین رئیس‌جمهور ایلات متحده‌ی آمریکا در کاخ سفید مشغول‌به‌کار بود. ترامپ در آکادمی نظامی نیویورک و مدرسه‌ی مالی و بازرگانی وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا تحصیل کرد. او قبل از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه به سمت‌وسوی املاک و ساختمان‌سازی کشیده شد و در جوانی شرکت مستغلات پدرش را به دست گرفت و نام «سازمان ترامپ» را روی آن گذاشت. ترامپ در کنار فعالیت‌های سیاسی و تجاری خود، به نگارش و انتشار 15 کتاب در زمینه‌ی موفقیت و تجارت نوشته است که کتاب چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید و هنر معامله از مهم‌ترین آن‌ها هستند.

یکی از ویژگی‌های خاص کاری دونالد ترامپ سخنرانی‌ها و برنامه‌های تلویزیونی او درباره‌ی تفکر بلندپروازانه است. شکی نیست او درباره‌ی حرف‌هایی که قصد دارد عنوان کند از قبل تمرین می‌کند. چنانچه در توانایی او برای تفکر بلندپروازانه کوچکترین تردیدی دارید، کافی است به شهر نیویورک بروید و تعداد آسمان‌خراش‌ها و برج‌هایی را که اسم دونالد روی آن‌هاست بشمارید. من این افتخار را داشتم که به سخنرانی‌های او درمورد تفکر بلندپروازانه گوش کنم.