معرفی و دانلود کتاب صوتی چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید: هرآنچه که می‌خواهید درباره موفقیت، املاک و زندگی بدانید | دونالد ترامپ | نشر ماه آوا

۵۱ دقیقه

بخش اول: معاملات املاک – قسمت یک
این کتاب صوتی دربرگیرنده‌ی توصیه‌های بسیار مهمی درباره‌ی سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات است؛ از فوت و فن‌های کوزه‌گری معامله با دلال‌ها و ارزیابی ارزش ملک و نوسازی گرفته تا دریافت وام و خرید و فروش مسکن. ترامپ به شما نشان می‌دهد که چگونه هزینه‌های خود را در این زمینه‌ها کاهش دهید و چه میزان ریسک را در سرمایه‌گذاری‌های خود در نظر بگیرید. او همچنین به شما یاد می‌دهد که از چه طریقی دیگران را تحت تأثیر قرار دهید، چگونه آن‌ها را به طور مؤثر تصحیح یا نقد کنید و چطور بفهمید دوستانتان به شما وفادار هستند یا نه؛ در واقع نویسنده در این اثر همه‌ی چیزهایی را که باید برای پیشرفت بدانید، بیان می‌کند.

۴۹ دقیقه

بخش سوم: تجارت زندگی – قسمت یک

اغلب شخص شما مسئول وام خانه‌ی خود هستید. در بسیاری موارد ممکن است از شما بخواهند برای این وام ضمانت شخصی بگذارید. اگر شما وامی را ضمانت کردید باید خود را همیشه مسئول و آماده‌ی پرداخت آن بدانید، ممکن است شما برای پرداخت وام هیچ مشکلی نداشته باشید؛ اما موارد دیگری غیر از پرداخت نکردن اقساط وام نیز می‌توانند این ضمانت‌ها را مشمول پرداخت کنند که از آن جمله می‌توان از فراز و نشیب‌های بازار یا رکود اقتصادی، بلایای طبیعی و انواع موارد مربوط به بیمه نام برد. از این رو، باید متن بیمه‌نامه‌ای که شما را در برابر این گونه حوادث و مغبون شدن در اثر دیگر تخلفات از جمله جعل سند و غیره محفوظ می‌دارد با وکیل خود به دقت بررسی کنید.

سرمایه‌گذاری روی ملک به کمک وام ممکن است فرصت‌های بزرگی بیافریند که حتی نیازی به مدیریت و هدایت نداشته باشد. اما نمی‌توانید روی آن حساب کنید؛ چون مانند هر چیز دیگر به دقت، سختکوشی، علاقه و کمی هم خوش اقبالی نیاز دارد. در واقع، هیچ چیز پیچیده‌ای درباره‌ی وام گرفتن روی املاک وجود ندارد، جز آن که دقت و مطالعه ضروری است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

دونالد ترامپ سیاستمدار و بازرگان نامدار اهل آمریکاست. او از سال 2017 تا 2021 به‌عنوان چهل‌وپنجمین رییس‌جمهور ایالات متحده‌ی آمریکا در کاخ سفید مشغول‌به‌کار بود. ترامپ در آکادمی نظامی نیویورک و مدرسه‌ی مالی و بازرگانی وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا تحصیل کرد. او قبل از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه به سمت فعالیت در املاک و ساختمان‌سازی رفت و در جوانی مدیریت شرکت مستغلات پدرش را به دست گرفت و نام «سازمان ترامپ» را روی آن گذاشت. ترامپ در کنار فعالیت‌های سیاسی و تجاری خود، به نگارش و انتشار 15 کتاب در زمینه‌ی موفقیت و تجارت پرداخته است و کتاب «چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید» و «هنر معامله» از مهم‌ترین آن‌ها هستند.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید می‌شنویم

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%AB%D9%84-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B1-%D9%81%DA%A9%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF/book/70815

معرفی کتاب صوتی چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید: هرآنچه که می‌خواهید درباره موفقیت، املاک و زندگی بدانید

۵۱ دقیقه

بخش سوم: تجارت زندگی – قسمت دو

مشخصات کتاب صوتی

این کتاب به کوشش انتشارات نسل نواندیش و با ترجمه‌ی الهام شریف منتشر شده و نشر صوتی ماه آوا آن را به صورت کتاب گویا درآورده است.

کتاب صوتی چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید برای چه کسانی مناسب است؟

۳۳ دقیقه

بخش دوم: پول – قسمت دو

دونالد ترامپ در این کتاب صوتی به شما نشان می‌دهد که ثروتمند شدن آسان، اما ثروتمند ماندن با سخت‌هایی همراه است. پس باید یاد بگیرید که چگونه هزینه‌های خود را مدیریت کنید. او راهنمای مخصوص خود را درباره‌ی خرید کردن، از خوراکی گرفته تا وسایل ورزشی و حلقه‌ی نامزدی، به شما ارائه می‌دهد. شنیدن این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند تا تغییری واقعی در زندگی خود ایجاد کنید. اگر مثل یک میلیاردر فکر کنید، شانس شما برای ثروتمند شدن بیشتر است!

۵۳ دقیقه

بخش اول: معاملات املاک – قسمت دو

چرا باید ثروتمند شویم؟ پس‌انداز کردن چه تفاوتی با سرمایه‌گذاری دارد؟ چگونه خانه بخریم؟ چه زمانی بهترین موقع برای بازسازی ملک است؟ چطور می‌توانیم بهترین وام ممکن را بگیریم؟ اگر به دنبال پاسخ این سؤالات هستید، دونالد ترامپ (Donald Trump) کتاب صوتی چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید (Trump: think like a billionaire) را برای شما نوشته است. او که خود یکی از بزرگترین سرمایه‌داران جهان است، در این کتاب راه‌های تبدیل شدن به یک فرد ثروتمند را به شما می‌آموزد.

دونالد ترامپ، یکی از مشهورترین افراد جهان و کارآفرین موفق آمریکایی، در کتاب صوتی چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید رازها و راه و روش ثروتمند شدن را در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما می‌آموزد که چگونه به سبک و سیاق یک بیلیونر واقعی زندگی کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید

اگر دوست دارید به فردی ثروتمند تبدیل شوید و یا در کسب‌وکار خود به شکل موفقی ظاهر شوید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با دونالد ترامپ بیشتر آشنا شویم

۴۲ دقیقه

بخش دوم: پول – قسمت یک