معرفی و دانلود کتاب قوانین روزانه: 366 قانون برای 366 روز سال | رابرت گرین

قانون روزانه: مردم علاقه‌ای شدید به باور کردن چیزی دارند. با ایجاد انگیزه و ارائۀ نهضتی جدید، خود را در کانون این تمایل قرار دهید. مبهم اما نویدبخش سخن بگویید. بیشتر از آنکه بر منطق‌گرایی تأکید داشته باشید بر شور و انگیزه تأکید کنید، به پیروان تازة خود، اصولی ارائه دهید تا آن‌ها را اجرا کنند و از آن‌ها بخواهید به‌جای شما، برای نهضتتان فداکاری کنند. در نبود مذهب مدون و نهضت بزرگ، سیستم جدید اعتقادی شما قدرت وصف‌ناپذیری برایتان به ارمغان می‌آورد.

معرفی کتاب قوانین روزانه: 366 قانون برای 366 روز سال

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87/book/68515

رابرت گرین (Robert Greene)، یکی از مشهورترین نویسندگان آمریکایی است که شهرتش را مدیون کتاب‌هایش در زمینه‌ی استراتژی، قدرت و اغواگری است. او کتاب‌های پرفروش زیادی در نیویورک‌تایمز و در سطح بین‌المللی دارد. از جمله آثار این نویسنده، می‌توان به 48 قانون قدرت، هنر اغواکردن، 33 استراتژی جنگ، قانون 50، تسلط و قوانین طبیعت اشاره کرد. رابرت گرین، به گفته‌ی خودش پیش از پرداختن به کار نویسندگی هشتاد شغل مختلف از جمله کارگر ساختمانی، مترجم، سردبیر مجله و نویسنده‌ی فیلم‌های هالیوود داشته است و شاید همین امر باعث شده تا تجربیات او در زمینه‌ی شناخت خود و جهان اطراف به طور چشمگیری افزایش یافته و خود را در آثارش به نمایش بگذارد.

در بخشی از کتاب قوانین روزانه می‌خوانیم

دیگر خواندن کتاب‌های انگیزشی بی‌فایده کافی است! این‌روزها آن‌چنان زندگی، هرلحظه شما را به چالش می‌کشد که نیازمند یک راهنمای گام‌به‌گام هستید. کتاب قوانین روزانه، نوشته‌‌ی رابرت گرین، یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز، روز به روز در طول یک سال شما را همراهی می‌کند و از طریق ورود به لایه‌های درونی ذهنتان، استراتژی به دست آوردن قدرت اغواگری، متقاعدسازی و خودکنترلی را در اختیارتان می‌گذارد. فقط کافی است هرروز یک بخش کوتاه را مطالعه و به آن عمل کنید، تا از آن پس وجودتان مملو از بینشی عمیق در تمام عرصه‌های زندگی شود.

درباره‌‌ی کتاب قوانین روزانه

366 قانون درباره‌ی قدرت، اغواگری، استراتژی، چیرگی و سرشت انسان برای تمام روزهای سال در کتاب قوانین روزانه (The Daily Laws)، ارائه شده است. به عقیده‌ی نویسنده‌ی این اثر، رابرت گرین، کتاب قوانین روزانه را باید نوعی رمان تربیتی دانست؛ رمانی که شخصیت اصلی آن خود شما هستید که به سفری عمیق می‌روید و اثر نامبرده، در عین آن‌ که شما را از سرزمین‌های پرخطر رد می‌کند، هربار قوانین کاربردی و مفیدی در اختیارتان قرار می‌دهد.

اگر پیروان زیادی داشته باشید، نه‌تنها تمام درهای ممکن برای فریبکاری به رویتان باز می‌شود و آن‌ها نه‌تنها شما را می‌پرستند، بلکه پیروان جان‌بر‌کفتان درمقابل دشمنان از شما دفاع می‌کنند و داوطلبانه دیگران را نیز ترغیب می‌کنند تا به مکتب تازه بپیوندند. با این نوع قدرت، خودتان را به قلمرو بالاتری می‌کشانید: دیگر نیازی ندارید برای اِعمال نفوذ و قدرتتان تلاش کنید یا از هنر فریب استفاده کنید. دیگران شما را می‌پرستند و باور دارند که شما اهل خطا کردن نیستید. شاید فکر کنید که گردهم آوردن چنین پیروانی کاری بس دشوار است، اما درواقع کار کاملاً ساده‌ای است. ما انسان‌ها به‌شدت نیاز داریم که به چیزی اعتقاد داشته باشیم و برایمان فرقی نمی‌کند آن چیز چه باشد. این ویژگی از ما آدم‌هایی به‌شدت ساده‌لوح می‌سازد؛ پس نمی‌توانیم برای زمانی طولانی در تردید یا پوچی ناشی از بی‌اعتقادی بمانیم. کافی است کسی بیاید و انگیزه‌ای جدید، نقشه‌ای زود‌هنگام برای ثروتمند شدن یا آخرین فناوری یا اثر هنری را جلوی چشمان ما آویزان کند. آن‌وقت است که مثل ماهی از آب بیرون می‌پریم تا طعمه را بگیریم.

مقدمه مترجم

پیشگفتار

ژانویه: رسالت زندگی شما

فوریه: کارآموزی ایدئال

مارس: استادی در کار

آوریل: درباری تمام‌عیار

می: فریبکاران به‌اصطلاح بیزار از قدرت

ژوئن: هنری الهی

ژوئیه: شخصیت اغواگر

آگوست: استاد متقاعد کردن

سپتامبر: استراتژیست کلان‌نگر

اکتبر: خود هیجانی

نوامبر: انسان خردگرا

دسامبر: تعالی کیهانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نویسنده‌ی این اثر مفید و کاربردی به شکلی خاص به ارائه‌ی موضوعات خود می‌پردازد: در سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال، نویسنده به شما کمک می‌کند که از نداهای بیرونی آزاردهنده و دیکته‌کننده خلاص شوید، در عین آنکه ندای درونی منحصر به فرد خود را می‌یابید؛ در سه‌‌ماهه‌ی دوم، به شما شیوه‌های سیاست‌ورزی در دنیای کاری و تیپ‌های شخصیتی سمی را نشان می‌دهد؛ در سه‌ماهه‌ی سوم، قدرت نفوذ و متقاعدسازی شما چنان تقویت می‌شود که به یک استراتژیست برتر در زندگی تبدیل می‌شوید و سرانجام، در سه‌ماهه‌ی پایانی، درک عمیقی از خودتان را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ آن‌چنان که اساسی ترین انگیزه‌های حاکم بر رفتار انسانی را درمی‌یابید.

نویسنده، این اثر را خلاصه‌ای از 5 کتاب پرفروش خود معرفی کرده ‌است. هر بخش در کتاب قوانین روزانه، کوتاه و کاربردی است؛ بنابراین شما حتی با وجود وقت اندک، می‌توانید روزانه از آن کمال استفاده را داشته باشید.

کتاب قوانین روزانه برای چه کسانی مناسب است؟

48 قانون قدرت، قانون 27: از نیازها و نقاط ضعف دیگران نهایت بهره را ببرید تا بی‌چون‌و‌چرا از شما پیروی کنند.

فهرست مطالب کتاب

اگر به دنبال یک راهنمای عملی برای تمام ابعاد زندگی هستید که قدم‌به‌قدم شما را برای رسیدن به یک بینش عمیق از خودتان و جهان اطراف همراهی کند، اثر حاضر مناسب شماست. همچنین اگر وقت کمی برای مطالعه‌ دارید و از مطالب طولانی و گیج‌کننده که کاربردی در زندگی ندارند خسته شده‌اید، مطالعه‌ی کتاب قوانین روزانه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

با رابرت گرین بیشتر آشنا شویم