معرفی و دانلود کتاب محاسبات خوشحالی: یادداشت‌هایی در مورد رفتن به دنبال عشق، موفقیت و معنا | اسکات گالووی | انتشارات دیموند بلورین

کتاب محاسبات خوشحالی ارائه‌کننده‌ی بینشی خام و آسیب‌پذیر است که البته از جان و دل تقدیم خواننده شده. همه‌ی ما می‌توانیم از اشتباهات و بصیرت گالووی درس بگیریم. (درک سیورس، نویسنده)

کتاب محاسبات خوشحالی مناسب چه کسانی است؟

اگر به دنبال فرمول موفقیت هستید، کتاب محاسبات خوشحالی نوشته‌ی اسکات گالووی استاد برجسته‌ی تجارت، اثری جالب توجه در این زمینه است. نویسنده با استفاده از فرمول‌ها و نمودارهای جالب و سرگرم‌کننده، به ارائه‌ی روش‌هایی جهت دست یافتن به سعادت و عشق می‌پردازد و با ذکر روایاتی از زندگی خود، مثال‌هایی عینی در اختیار خواننده می‌گذارد تا درک بهتری از آموزه‌های او کسب نماید.

درباره‌ی کتاب محاسبات خوشحالی

بیشتر ما به قدرت چندبرابر شدن سود در پول باور داریم و می‌دانیم چطور کار می‌کند، اما به ارزش آن در سایر بخش‌های زندگی خود توجهی نداریم. برنامه‌ای به نام هر روز یک ثانیه وجود دارد که به شما یادآوری می‌کند هر روز یک ثانیه فیلم ببینید که برابر است با مقدار خاصی از سرمایه‌گذاری. آخر سال، من و فرزندان‌مان می‌نشینیم و این ویدئوی شش دقیقه‌ای را که حاصل کل سال‌مان بوده، می‌بینیم.

ما این ویدئو را بارها و بارها می‌بینیم، با هم حدس می‌زنیم که من کجا بودم و حالا به کجا رسیدم و آن‌ها نیز وقتی خودشان را می‌بینند، می‌خندند. به یاد می‌آوریم که وقتی داشتیم جهان «هری پاتر» را با هم بررسی می‌کردیم، چه حس خوبی داشتیم.

فهرست مطالب کتاب

اسکات گالووی نویسنده، نظریه‌پرداز، کارآفرین و استاد دانشگاه اهل ایالات متحده است که در سال 1964 چشم به جهان گشود. او در دانشکده‌ی تجارت استرن در شهر نیویورک تدریس می‌کند و تا کنون بیش از نُه شرکت تجاری را بنیان‌گذاری کرده است. اسکات گالووی همچنین وبلاگ‌نویسی فعال است و ویدئوهای هفتگی او در یوتیوب میلیون‌ها تماشاچی دارد. او با مطبوعات و تلویزیون نیز همکاری داشته و افراد بسیاری مقالات و برنامه‌هایش را دنبال می‌کنند. کتاب «چهار» یکی دیگر از آثار موفق اوست که در زمره‌ی کتب پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفت.

در بخشی از کتاب محاسبات خوشحالی: یادداشت‌هایی در مورد رفتن به دنبال عشق، موفقیت و معنا می‌خوانیم

اگر رسیدن به سعادت و خوشبختی فرمولی داشته باشد، اسکات گالووی (Scott Galloway) در کتاب محاسبات خوشحالی (Algebra of Happiness) سخاوتمندانه آن را در اختیار خوانندگان اثر خود قرار داده است. هرچند او در دانشگاه استاد تجارت و برندینگ است، اما بیش از هر چیزی به دنبال سعادت و خوشبختی بوده، از‌این‌رو کتاب محاسبات خوشحالی را با محوریت این سوژه نگاشته است. گالووی در کتاب خود سه موضوع اصلی را مورد بررسی قرار می‌دهد که شامل موفقیت، عشق و سلامت هستند.

علاقه‌مندان به کتب انگیزشی، خودیاری و تکنیک‌های موفقیت، از خواندن کتاب محاسبات خوشحالی بهره خواهند برد.

با اسکات گالووی بیشتر آشنا شویم

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%B4%D8%AD%D8%A7%D9%84%DB%8C/book/75274

معرفی کتاب محاسبات خوشحالی: یادداشت‌هایی در مورد رفتن به دنبال عشق، موفقیت و معنا

کتاب محاسبات خوشحالی توسط امین استوار بیمرغی ترجمه شده و انتشارات دیموند بلورین آن را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

نکوداشت‌های کتاب محاسبات خوشحالی

 • تلاش و سخت‌کوشی به‌عنوان اولین عامل برای رسیدن به هر هدفی به خواننده معرفی می‌شوند و نویسنده معتقد است جهان تمام و کمال به ما تعلق ندارد که هر چه بخواهیم به سادگی از آن به‌دست آوریم، بلکه باید برای رسیدن به هدف خود سخت تلاش کنیم. وقت و فرصت ما در زندگی محدود است، بنابراین سرعت و بردباری از دیگر عوامل مهم برای داشتن زندگی سعادتمند به‌شمار می‌آیند.

  کتابی کوتاه و دوست‌داشتنی که می‌تواند هدیه‌ای مناسب برای کادوی فارغ‌‌التحصیلی یا سال نو باشد. (بلومبرگ)

 • مقدمه

  موفقیت

  عشق

  سلامت

  کلام آخر

  تقدیر و تشکر

  درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

هزار دلار در یک جعبه‌ی جادویی بگذارید و وقتی بعد از 40 سال خواستید از آن استفاده کنید، می‌بینید که این 1000 دلار حالا به 10 تا 25 هزار دلار تبدیل شده است. اگر شما چنین جعبه‌ی جادویی‌ای داشتید، چقدر پول در آن می‌ریختید؟

ضرب‌المثلی قدیمی هست که می‌گوید: «چندبرابر شدن سود، قدرتمندترین نیرو در جهان است.» امر پس‌انداز کردن پول، امری بسیار مهم است برای گروهی که کمترین فهم را از آن دارند. جوانان اصلاً به اثرات بلندمدت این مفهوم واقف نیستند. بسیاری از جوان‌های بااستعداد تصور می‌کنند چنان خاص هستند که مقدار بسیار زیادی پول خواهند داشت. بله شاید هم این‌طور باشد، اما فقط جهت احتیاط و اینکه ممکن است چنین اتفاقی نیفتد، همیشه برای خود پول پس‌انداز کنید و این کار را خیلی زود شروع کرده و معمولاً انجامش دهید. این امر را نه پس‌انداز که معجزه بدانید.