معرفی و دانلود کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه | ابراهیم منصوری | انتشارات نسل نواندیش

اما وقتی زمان می‌گذارید و ذهن و قلبتان را تنظیم می‌کنید، کم‌کم راه‌های ورود ثروت به زندگی‌تان باز می‌شود. در ابتدا کم است، چون فرکانس و ارتعاش جذب ثروتتان در ذهن ناخودآگاه به‌اندازۀ کافی قدرتمند نیستند. اما باید این مسیر را آگاهانه و عامدانه ادامه دهید و از مسیرش لذت ببرید، چون تمام مسیر ثروت است و زمانی¬که ذهنتان تنظیم شود، از راه‌های مختلف آن را جذب خواهید کرد.

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%B9%D8%AC%D8%B2%D9%87-%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B5%D9%88%D9%84-%D8%B0%D9%87%D9%86-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A2%DA%AF%D8%A7%D9%87/book/68536

شاید با خودتان فکر کنید که بخش ناخودآگاه ذهن، همواره غیرقابل‌ دسترس و غیرقابل‌ کنترل است، اما ابراهیم منصوری در کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه، که ذیل مجموعه کتاب‌های «عالیجناب ذهن» منتشر شده، به شما نشان می‌دهد که چطور این بخش را کنترل کنید و از طریق شناخت و تنظیم ذهن، نه تنها از شر افکار و احساسات منفی خلاص شوید، بلکه معجزات را وارد زندگی‌تان کنید.

درباره‌ی کتاب معجزه‌ آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه

باید بدانید که شما به ثروت دست نمی‌یابید، بلکه شما ثروت را دریافت می‌کنید. در کتاب مقدس مسیحیان چنین آمده است: «بخواهید تا به شما داده شود.» در کتاب آسمانی مسلمانان نیز ذکر شده است: «بخواهید تا اجابت کنم.» هیچ مطلبی دربارۀ «به چیزی دست یافتن» نقل نشده است. زمانی‌که به ثروت فکر می‌کنید، اگر هنوز دیدگاه و اعتقادتان این است که باید کار خاصی انجام دهید یا باید راهی را بیابید که به ثروت برسید پس هنوز بر این باورید که ثروت چیزی است که باید به دنبالش بدوید یا در دنیای بیرونی به دنبالش باشید. چون زمانی‌که شما به دنبال چیزی می‌دوید، یعنی از فقدان و کم بودن آن می‌ترسید که افکار و احساسات منفی را به دنبال دارد و ذهن ناخودآگاهتان آن را از شما دورتر می‌کند.

حتماً شنیده‌اید که برخی معتقدند به‌ دست آوردن خوشبختی، ثروت، امید، عشق و یا هر خواسته‌ی دیگری در زندگی، وابسته به قدرت ذهن و رفتار درونی خود ماست. این بدین معناست که رسیدن به آرزوهای به ‌ظاهر دست‌نیافتنی، مستلزم داشتن افکار و احساسات مثبتی است که با ورود به ذهن ما، در موقعیت‌های مختلف بازتاب مثبت خود را در زندگی، به شکل دستیابی به آرزوها به ما نشان می‌دهد. ما قادریم از طریق ورود به دنیای قدرتمند و بی‌انتهای ذهن، به پاسخ تمام معماها و سوالاتی که در پی آن بوده و هستیم، دست پیدا کنیم. درواقع جهان پررمز و راز و پیچیده‌ی امروز، نتیجه‌ی همین ذهن گسترده‌ی انسان است. پس در سایه‌ی بهره‌گیری از قدرت نامحدود ذهن، می‌توان به هرآنچه در این جهان دست‌نیافتنی و مجهول می‌نماید، دست پیدا کرد.

این اثر برای تمام کسانی که به دنبال رسیدن به آرزوهای خود، با کمترین هزینه هستند، و به کنترل و مدیریت ذهن برای ایجاد معجزات بزرگ در زندگی‌شان علاقه‌مند هستند، بسیار مفید خواهد بود. همچنین اگر افکار و احساسات منفی نسبت به گذشته و آینده، مدام سد راه پیشرفت شما در زندگی شده‌ است، کتاب معجزه‌آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه معجزه‌ای در زندگی‌تان خواهد بود.

در بخشی از کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه می‌خوانیم

معرفی کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه

ابراهیم منصوری در کتاب معجزه‌آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه، به این نکته اشاره می‌کند که ذهن انسان از دو بخش خودآگاه و ناخودآگاه تقسیم شده‌ است. در این میان، تنها 5 درصد از ذهن ما به شیوه‌ی خودآگاه عمل می‌کند و 95 درصد بقیه را ذهن ناخودآگاه تشکیل داده‌است. ذهن خودآگاه، همان بخش از ذهن شماست که تحلیلگر و بسیار منطقی است. همان بخشی که به بقای شما در برابر خطرات خارجی کمک می‌کند. بر همین اساس، تمام افکار و احساسات منفی نیز حاصل ذهن خودآگاه‌تان است. بنابراین، این ذهن ناخودآگاه یا همان ضمیر ناخودآگاه شماست که سازنده‌ی اصلی اتفاقات و وقایع اصلی زندگی‌تان است. برای ضمیر ناخودآگاه، هیچ محدودیتی نمی‌توان در نظر گرفت. این بخش از ذهن، بدون اینکه مدام وسواس به خرج دهد یا شما را از گذشته و آینده بترساند، افکار و احساسات را به صورت ارتعاش در خود وارد می‌کند و سپس برکات، فراوانی‌ها و موهبت‌ها را به زندگی‌تان جذب می‌نماید.

معرفی مجموعه «عالیجناب ذهن»

مقدمه

شناخت ذهن خودآگاه و ناخودآگاه

سپاسگزاری، دریچه دریافت و ورود به جهانی نو

اصول سپاسگزاری صحیح و معجزه‌آور

سؤال شایع درمورد سپاسگزاری

تعریف کلی ذهن ناخودآگاه

اصول ذهن ناخودآگاه

سطح آگاهی

جایگاه ایمان در اصول ذهن ناخودآگاه

یک سؤال که بتوانید با آن ذهن خودآگاه تحلیلگرتان را رام کنید

ارتعاش را فعال کنید

یک تکنیک ساده برای ایجاد ارتعاش

ذهن ناخودآگاه و دو بال پرواز

فکر و حس منفی ممنوع

قدرتمندترین انتخاب در زمان حال

تفاوت فکر با تفکر

تغییر یعنی استقبال از ناشناخته‌ها

رها کنید تا ذهنتان آرام بگیرد

تلقین، نه عبارات تأکیدی

جایگاه اصول ذهن ناخودآگاه در روابط فردی

مقایسه کردن ممنوع

سمِ غیبت هرگز

انتقاد جایی ندارد

ازخودگذشتگی یا خودسانسوری

با چه کسی درددل کنیم

سد نفرت را بشکن

نه اضطراب گذشته و نه ترس آینده

وابستگی احساسی یک مانع بزرگ است

از قضاوت شدن ترسی نداشته باشید

جذب در اصول ذهن ناخودآگاه

اصول جذب ثروت

مهارت خرج کردن لذت‌بخش

رازهای مگوی بخشش

اصول جذب سلامتی

اصول جذب عشق

دو اصل مهم در جذب روابط

جایگاه و نقش خدا در اصول ذهن ناخودآگاه

با حس خواسته‌ها را خلق کن

عوامل و مؤلفه‌های کلیدی در رسیدن به اهداف

چون آب روان باش

مشخصات کتاب الکترونیک

باید با پول رابطۀ عمیق و صمیمی برقرار کنید. همان‌طور که به محبوبتان عشق‌ می‌ورزید، باید درمقابل پول هم همین‌گونه باشید. نباید به آن به‌عنوان موجود مرده بیندیشید، بلکه باید بدانید که آن‌ها از جنس انرژی هستند. وقتی پول را باارزش و گرامی بدانید، می‌توانید ارتباط صمیمانه و دوستانه برقرار کرده و ارتعاش آن را دریافت کنید و همین باعث فراوانی آن در زندگی‌تان خواهد شد و شما را دنبال خواهد کرد. همچنین، لازم است که قانون افزایش و فراوانی را درک کرد. این قانون بیان می‌کند که جهان هستی منبعی است که تمام نیازهای شما درون آن وجود دارد و مهیاست.

فهرست مطالب کتاب

مسئله در اینجا این است که ما به طور مستقیم، به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی نداریم. تنها دسترسی ما، به بخش خودآگاه ذهن است. کتاب معجزه‌آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه، اولین قدم برای ورود به قلمروی بی‌انتهای ذهن ناخودآگاه را آغاز تربیت ذهن خودآگاه تحلیلگر و به خدمت درآوردن آن برای جذب خواسته‌ها دانسته ‌است. در واقع از طریق کنترل و مدیریت این بخش 5 درصدی، ذهن ناخودآگاه 95 درصدی نیز مانند یک شخص بله‌قربان‌گو همیشه در اختیار شما خواهد بود تا آنچه می‌خواهید را خلق کند. البته که تربیت ذهن خودآگاه، با وجود سال‌ها سرکشی و به علت ورودی‌های نامناسب، در ابتدا کار سختی است. اما کتاب معجزه‌آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه، به شما کمک می‌کند که از طریق تمرین و آشنایی با اصول این بخش، ذهن منفی‌باف و سرکش را به بهترین و سودبخش‌ترین همراه تبدیل کنید.

کتاب معجزه‌ آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه برای چه کسانی مناسب است؟