معرفی و دانلود کتاب چطور می‌توانید با چت جی پی تی میلیونر شوید | نیل داگر | انتشارات شبنا

مدل زبانی Transformer با در نظر گرفتن تمامی کلمات یک جمله و وابستگی‌های آن‌ها متن را پردازش می‌کند؛ این مدل با بهره‌گیری از شبکه‌های عصبی پیچشی، زبان طبیعی را با دقت و سرعت بیشتری نسبت به سایر روش‌ها پردازش می‌کند. از این مدل در ترجمه‌ی متون، خلاصه‌سازی متن، تشخیص خبر جعلی، پاسخ‌گویی به سؤالات و… استفاده می‌شود. چت جی پی تی نیز به‌عنوان یکی از این مدل‌ها در جایگاهی ویژه و برای چت بات‌ها طراحی شده است. چت جی پی تی کاربردهای فراوانی دارد که در ادامه به دو مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم: با توجه به توانایی بالای چت جی پی تی می‌توان از آن در تولید پاسخ‌های مناسب در چت با کاربران استفاده کرد؛ می‌توان از آن در طراحی سامانه‌های آموزشی هوشمند آموزش‌وپرورش بهره گرفت.

معرفی و دانلود کتاب چطور می‌توانید با چت جی پی تی میلیونر شوید

کتاب چطور می‌توانید با چت جی پی تی میلیونر شوید نوشته‌ی نیل داگر راهنمایی است که توانایی‌های چت جی پی تی در حوزه‌ی پولسازی را برای شما نمایان می‌سازد و به شما می‌آموزد که چطور می‌توانید از قابلیت‌های پیشرفته‌ی آن استفاده کنید، کسب‌وکار خود را گسترش دهید و به ثروت برسید. گفتنی است که این اثر یکی از عناوین پرفروش آمازون به شمار می‌رود.

درباره کتاب چطور می‌توانید با چت جی پی تی میلیونر شوید

چت جی پی تی شما را به یک فریلنسر ابرانسانی تبدیل می‌کند؛ چراکه زمان شما را در انجام کارهایی مثل ترجمه، تبلیغات، کدنویسی، بلاگ‌نویسی و… کاهش می‌دهد. و درنهایت ذکر این نکته ضروری می‌نماید که چت جی پی تی یک ابزار نیست، یک همراه واقعی است که تا رسیدن به موفقیت مالی در کنا شما خواهد بود.

کتاب چطور می‌توانید با چت جی پی تی میلیونر شوید برای چه کسانی مناسب است؟

پست توییتر از پست اینستاگرام کوتاه‌تر است. پس پیام باید مختصر و جذاب باشد. سعی کردم اصل پیام را حفظ کنم و مزایای اصلی بستۀ اشتراکی و قابلیت دوستدار سازگار زیست بودن آن را برجسته کنم. همچنین سعی کردم مخاطب را به عضویت دعوت کنم، بسته را معرفی و با استفاده از هشتگ‌ها امکان دیده‌شدن آن را بیشتر کنم. استفاده از ایموجی متن را جذاب‌تر کرده و حس ارتباط با مخاطبانی را که طرف‌دار زندگی سبز هستند ایجاد کرده است.

معرفی کتاب چطور می‌توانید با چت جی پی تی میلیونر شوید

مطالعه‌ی کتاب چطور می‌توانید با چت جی پی تی میلیونر شوید را به صاحبان کسب‌وکار، کارآفرینان و هر کسی که در پی تقویت استعدادها و مهارت‌های خود ازطریق چت جی پی تی است، پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب چطور می‌توانید با چت جی پی تی میلیونر شوید می‌خوانیم

با مطالعه‌ی این کتاب با قابلیت‌ها و توانایی‌های مختلف چت جی پی تی آشنا خواهید شد و در خواهید یافت که چگونه از چت جی پی تی سؤال کنید که پاسخ دلخواهتان را بگیرید. از این الگو می‌توانید در ایجاد درآمد غیر فعال نظیر ویدیوهای یوتیوب و کتاب‌های الکترونیک استفاده کنید.

مقدمه

1. همۀ این حرف‌ها درست، اما چت جی‌پی‌تی به چه کارمان می‌آید؟

2. شروع کار با چت جی‌پی‌تی

3. چند راهکار برای استفادۀ مؤثر از چت جی‌پی‌تی

4. تجربۀ رشد فزایندۀ بازدهی با چت جی‌پی‌تی

5. استفاده از چت جی‌پی‌تی برای ایجاد درآمدهای غیرفعال مستمر

6. با استفاده از چت جی‌پی‌تی تبدیل به یک فریلنسر اَبَرانسانی شوید

7. پرسش‌های «فرض کن…»، پرسش‌های موردعلاقۀ من

8. محدودیت‌ها

9. نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

اگر از انجام کارهای کسل‌کننده‌ای مانند ترجمه‌ی متون یا پاسخ دادن به سؤالات کاربران کسب‌وکار خودتان خسته شده‌اید بهتر است به مطالعه‌ی کتاب چطور می‌توانید با چت جی پی تی میلیونر شوید (The ChatGPT millionaire) نوشته‌ی نیل داگر (Neil Dagger) بپردازید. این کتاب به شما می‌آموزد که از چت جی پی تی برای صرفه‌جویی در وقت، خلق فرصت‌های جدید و پیشرفت خودتان استفاده کنید.

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%DA%86%D8%AA-%D8%AC%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%AA%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B1-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D8%AF/book/79223

در کتاب چطور می‌توانید با چت جی پی تی میلیونر شوید توصیه‌ها و مثال‌های متنوعی در رابطه با اینکه چطور با چت جی پی تی می‌توانید به اهدافتان برسید ارائه می‌شود. در این کتاب نمونه‌هایی از سؤال‌هایی که می‌توانید از چت جی پی تی بپرسید و اینکه چطور این سؤالات را سازماندهی کنید، گردآوری شده است.

یکی از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ی دنیا، هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) است که در واقع مجموعه‌ای از الگوریتم‌ها و تکنیک‌های مبتنی بر داده است. هدف از طراحی هوش مصنوعی بهبود عملکرد ماشین‌ها در انجام کارهایی است که نیاز به اندیشه و تفکر دارند. چت جی پی تی یکی از سامانه‌های هوش مصنوعی در حوزه‌ی چت با تکنولوژی به شمار می‌آید. چت چی پی تی (ChatGPT) توسط شرکت OpenAI برای پاسخ به سؤالات کاربران و گفت‌وگو با آن‌ها طراحی شده است که از مدل زبانی Transformer برای تولید پاسخ‌های طبیعی و معنادار استفاده می‌کند.

می‌توانید این کار را ادامه دهید و پست اولیه را به پست فیسبوک، لینکدین یا حتی فضاهای متفاوت‌تری مثل پینترست یا متن ویدیویی در تیک تاک تبدیل کنید. این کار زمانی زیادی برای شما می‌خرد و امکان داشتن لحن یکدست و مرتبط با برند در همۀ پلتفورم‌ها را فراهم می‌کند و همۀ اینها با حداقل انرژی انجام می‌شود. حالا فرض کنید یک فروشگاه اینترنتی دارید که محصولات دست‌ساز می‌فروشد. با استفاده از چت جی‌پی‌تی برای نوشتن معرفی محصول در Etsy یا فروشگاه خودتان می‌توانید تعداد علاقه‌مندان را افزایش دهید و به فروش بیشتر برسید. همچنین می‌توانید با استفاده از چت جی‌پی‌تی کمپین‌های بازاریابی ایمیلی اجرا کنید و محصولاتتان را معرفی کنید و تخفیف‌های ویژه یا مزایایی در راستای ترویج محصول به مشترکانتان ارائه دهید. همچنین تولید محتوای جذاب و قابل اشتراک‌گذاری در پلتفورم‌هایی مثل پینترست، توییتر و اینستاگرام بسیار راحت‌تر می‌شود و از این طریق می‌توانید به طیف وسیع‌تری از مخاطبان دسترسی داشته باشید و فالوئرهای وفاداری برای خود به‌همراه آورید. اگر بتوانید سراغ موضوعات و هشتگ‌های پربازدید بروید بسیار تأثیرگذار است و همین می‌تواند به شما کمک کند تا محتوایتان بازدید بسیار داشته باشد و مخاطبان و بازدیدهای بیشتری برای شما به‌همراه آورد.

فهرست مطالب کتاب