معرفی و دانلود PDF کتاب آزمون‌های ورودی تیزهوشان ششم: بانک آزمون | …

مجموعه کتاب‌های نیترو که برای دانش‌آموزان تیزهوش تهیه شده است، شامل تست‌ها و درسنامه‌هایی است که با هدف شبیه‌سازی آزمون‌های هوش و آماده‌سازی دانش‌آموزان برای چنین آزمون‌هایی طراحی شده‌اند. این مجموعه به همت انتشارات پویش اندیشه خوارزمی به چاپ رسیده و از کتاب‌های شاخص آن می‌توان به «50 آموزش هوش کلامی پنجم و ششم»، «تیک آف: 44 آزمون هوش سرعتی» و «33 آزمون دقت و تمرکز» اشاره کرد.

کتاب آزمون‌های ورودی تیزهوشان ششم مناسب چه کسانی است؟

با خواندن این اثر کمک‌آموزشی و حل سوالات تستی آن می‌توانید دیدی کلی نسبت به محتوای آزمون‌های سمپاد پیدا کنید. همچنین پاسخنامه‌ی آموزش‌محور کتاب به دانش‌آموزان کمک می‌کند در حین خواندن پاسخ‌ها، نکات ضروری و سرنوشت‌ساز هر مبحث را بیاموزند و ابهامات موجود در ذهن خود را به‌طور کامل برطرف کنند.

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D8%B2%D9%87%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%B4%D9%85/book/73808

این کتاب برای آن دسته از دانش‌آموزان پایه‌ی ششم دبستان که خود را برای آزمون تیزهوشان آماده می‌کنند، مرجعی مناسب و کاربردی است.

مشخصات کتاب الکترونیک

کتاب آزمون‌های ورودی تیزهوشان ششم از سوی انتشارات پویش اندیشه خوارزمی منتشر شده و حاصل همکاری گروه مولفان این انتشارات است.

سوالات کتاب عیناً مشابه آزمون‌های سمپاد آورده شده و اگر در آزمون سمپاد غلطی وجود داشته، سوال را به همان صورت آورده‌ شده تا فضای آزمون برای دانش‌آموزان قابل لمس و واقعی باشد. درمجموع این کتاب به شما کمک می‌کند نسبت به آزمون‌های آینده‌ی سمپاد برآیندی درست به دست بیاورید.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفاً قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

درباره‌‌ی مجموعه‌ کتاب‌های نیترو

کتاب حاضر شامل آزمون‌های شش سال اخیر برگزار شده از سوی سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان) است که انواع متنوعی چون هوش تصویری، تجسمی، کلامی، منطقی، ریاضی، هوش سرعت و دقت و… را در بر می‌گیرد. در ابتدای هر آزمون روند تغییرات کاملاً توضیح داده شده که همین مسئله کتاب آزمون‌های ورودی تیزهوشان ششم را به مرجعی کامل بدل کرده است.

این کتاب یک بانک سوال جامع از آزمون‌های تیزهوشان سال 1396 تاکنون است که با پاسخ‌نامه‌ی تشریحی و تحلیل روند تغییرات آزمون سمپاد همراه شده است. کتاب آزمون‌های ورودی تیزهوشان ششم به دانش‌آموزان سال آخر دبستان کمک می‌کند به بهترین شکل خود را برای شرکت در این رقابت علمی آماده کنند.

درباره‌ی کتاب آزمون‌های ورودی تیزهوشان ششم