معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مدارهای منطقی | … | انتشارات سنجش امیرکبیر

معرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مدارهای منطقی

مدار منطقی ازجمله دروس مهم و تخصصی در رشته‌های مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق به‌شمار می‌رود که دانشجویان این رشته‌‌ها برای موفقیت در آزمون دکتری و کارشناسی ارشد باید بر آن‌ها مسلط شوند. بهتر است بدانید مدارهای منطقی، نوعی از مدارهای الکتریکی هستند که خروجی آن‌ها به ورودی وابسته است؛ به زبان ساده‌تر می‌توان آن را به صورت یک تابع در نظر گرفت. در تدوین کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مدارهای منطقی، از منابعی همچون جزوات دانشگاه‌های برتر کشور و سایر کتاب‌های کمک‌آموزشی معتبر استفاده شده است و به یادگیری دقیق و تثبیت دانش شما بسیار کمک می‌کند.

این اثر توسط گروهی از مؤلفان انتشارات سنجش امیرکبیر تهیه شده و در دسترس داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی برق و کامپیوتر قرار گرفته است.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

فصل اول: اعداد دودوئی

تست های طبقه‌بندی‌شده فصل اول

پاسخنامه تست‌های طبقه‌بندی‌شده فصل اول

تست‌های خودسنجی فصل اول

پاسخنامه تست‌های خودسنجی فصل اول

فصل دوم: جبر بولی

تست‌های طبقه‌بندی‌شده فصل دوم

پاسخنامه تست‌های طبقه‌بندی‌شده فصل دوم

تست‌های خودسنجی فصل دوم

پاسخنامه تست‌های خودسنجی فصل دوم

فصل سوم: تأخیر انتشاری و مخاطره

تست‌های طبقه‌بندی‌شده فصل سوم

پاسخنامه تست‌های طبقه بندی فصل سوم

تست‌های خودسنجی فصل سوم

پاسخنامه تست‌های خودسنجی فصل سوم

فصل چهارم: مدارات منطقی ترکیبی

تست‌های طبقه‌بندی‌شده فصل چهارم

پاسخنامه تست‌های طبقه‌بندی‌شده فصل چهارم

تست‌های خودسنجی فصل چهارم

پاسخنامه تست‌های خودسنجی فصل چهارم

فصل پنجم: مدارهای ترتیبی

تست‌های طبقه‌بندی‌شده فصل پنجم

پاسخنامه تست‌های طبقه‌بندی‌شده فصل پنجم

تست‌های خودسنجی فصل پنجم

پاسخنامه تست‌های خودسنجی فصل پنجم

منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مدارهای منطقی با دارا بودن مجموعه‌ای از درسنامه‌ها و تست‌های طبقه‌بندی‌شده تخصصی یک منبع بسیار مفید و کاربردی برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌ی مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر به شمار می‌رود.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مدارهای منطقی

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%DB%8C/book/66084

داوطلبان شرکت در آزمون دکترای رشته‌های مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر، مخاطب این کتاب هستند.

فهرست مطالب کتاب

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی است و قسمت دوم آن تست‌های طبقه‌بندی شده را در برمی‌گیرد. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مدارهای منطقی مناسب چه کسانی است؟