معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی مدیریت جهانگردی | … | انتشارات سنجش امیرکبیر

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DB%8C/book/66082

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی مدیریت جهانگردی، شامل مجموعه‌ای کامل از درسنامه‌ها، تست‌های خودسنجی و تکنیک‌های برنامه‌ریزی کنکور است که منبع بسیار مناسبی برای جمع‌بندی راهبردی و ایجاد آمادگی جهت شرکت در آزمون ارشد و دکترای این درس به‌شمار می‌رود.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی مدیریت جهانگردی

مطالعه‌ی این کتاب به داوطلبان شرکت در آزمون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی توصیه می‌شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی است و قسمت دوم آن تست‌های طبقه‌بندی شده را در برمی‌گیرد. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی مدیریت جهانگردی مناسب چه کسانی است؟

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

معرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی مدیریت جهانگردی

کتاب حاضر به کوشش جمعی از مؤلفان انتشارات سنجش امیرکبیر تألیف شده و در اختیار داوطلبان قرار گرفته‌ است.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

مدیریت جهانگردی ازجمله رشته‌های جذاب، پرطرفدار و جزو علوم میان‌رشته‌ای است که تسلط بر زبان انگلیسی، یکی از شروط لازم برای تحصیل در آن به شمار می‌رود. به همین دلیل یادگیری کامل زبان تخصصی انگلیسی برای این رشته از اهمیت دوچندانی برخوردار است؛ همچنین به دلیل استقبال فراوان از این رشته در خارج از ایران، تمایل به ادامه‌ی تحصیل در آن و مهاجرت نیز در میان دانشجویان مدیریت گردشگری بسیار زیاد است. با مرور کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی مدیریت جهانگردی، می‌توانید بر همه‌ی نکات و مطالب مهم درسی و همچنین تست‌های مرتبط با آن مسلط شوید. این اثر براساس چندین منبع مکتوب، از جمله کتاب و جزوات دانشگاه‌های برتر کشور، درسنامه‌ها و تست‌های طبقه‌بندی شده برای ایجاد آمادگی و موفقیت در کنکور تالیف شده است.