معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری اصول انتخاب و تلقیح مصنوعی | … | انتشارات سنجش امیرکبیر

بخش اول

فصل اول: اندام‌شناسی نر و ماده

فصل دوم: فحلی و مراحل چرخه فحلی

تست‌های خودسنجی بخش اول

پاسخنامه تست‌های خودسنجی بخش اول

بخش دوم

فصل سوم: تلقیح مصنوعی

فصل چهارم: تلقیح مصنوعی در گاو، بز گوسفند و سگ

تست های خودسنجی بخش دوم

پاسخنامه تست‌های خودسنجی بخش دوم

مجموعه سوالات تکمیلی 1

پاسخنامه مجموعه سوالات تکمیلی 1

مجموعه سوالات تکمیلی 2

پاسخنامه مجموعه سوالات تکمیلی 2

مجموعه سوالات تکمیلی 3

پاسخنامه مجموعه سوالات تکمیلی 3

منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

پرداختن به حیوانات، فرایندهای سلامتی و جسمانی مربوط به آن‌ها و همچنین تکثیر و جفت‌گیری و … اصول رشته‌ی دامپزشکی را تشکیل می‌دهد. ازجمله سرفصل‌های مهم این رشته، تلقیح مصنوعی دام است و تسلط بر این مبحث برای قبولی در کنکور ارشد و دکتری دامپزشکی بسیار اهمیت دارد. در کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری اصول انتخاب و تلقیح مصنوعی منبعی کامل و غنی برای یادگیری این درس به شما ارائه شده است. در این اثر با عناوینی مثل اندام‌شناسی نر و ماده، تلقیح مصنوعی در گاو، بز گوسفند و سگ آشنا خواهید شد.

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

معرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری اصول انتخاب و تلقیح مصنوعی

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B5%D9%88%D9%84-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%88-%D8%AA%D9%84%D9%82%DB%8C%D8%AD-%D9%85%D8%B5%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C/book/66637همه‌ی داوطلبان آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌ی دامپزشکی، مخاطبان این کتاب هستند.

فهرست مطالب کتاب

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری اصول انتخاب و تلقیح مصنوعی مجموعه‌ای از درسنامه‌ها و تست‌های طبقه‌بندی‌شده تخصصی را در برمی‌گیرد که منبع مفیدی برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌ی دامپزشکی به شمار می‌رود.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری اصول انتخاب و تلقیح مصنوعی

در تدوین کتاب پیش‌رو، از منابع معتبری همچون جزوات دانشگاه‌های برتر کشور و دیگر کتاب‌های معتبر استفاده شده است. این اثر توسط گروهی از مؤلفان انتشارات سنجش امیرکبیر تهیه شده و اکنون در دسترس داوطلبان قرار دارد.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی است و قسمت دوم آن تست‌های طبقه‌بندی شده را در برمی‌گیرد. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری اصول انتخاب و تلقیح مصنوعی مناسب چه کسانی است؟