معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی طراحی و برنامه ریزی شهری | … | انتشارات سنجش امیرکبیر

معرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی طراحی و برنامه ریزی شهری

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی طراحی و برنامه ریزی شهری مجموعه‌ای از درسنامه‌های تخصصی و تست‌های طبقه‌بندی‌شده درس زبان انگلیسی تخصصی است که منبع جامعی برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌ی برنامه ریزی شهری به‌شمار می‌رود.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی طراحی و برنامه ریزی شهری

حدود دو دهه است که برنامه‌ریزی شهری، به عنوان یک رشته تحصیلی مستقل در دانشگاه‌های ایران تدریس می‌شود. رشته‌هایی مثل معماری، مهندسی عمران، جامعه‌شناسی، اقتصاد، و سایر علوم مرتبط، در بستر امنی که علم شهرسازی فراهم می‌کند، به یکدیگر متصل شده و کمک می‌کنند تا اصول شهرسازی، به استانداردترین حالت، اجرا گردد. بنابراین نقش تحصیلات تکمیلی نیز در این رشته‌ی دانشگاهی بسیار پررنگ است. کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی طراحی و برنامه ریزی شهری منبع کاملی برای تسلط بر درس زبان تخصصی است که موفقیت شما را در آزمون کنکور فراهم می‌کند.

برای تدوین اثر پیش‌رو از منابع موثقی مانند جزوات دانشگاه‌های برتر کشور و سایر کتاب‌های معتبر استفاده شده. همچنین گروهی از مؤلفان انتشارات سنجش امیرکبیر آن را تألیف کرده‌اند و اکنون در دسترس داوطلبان قرار دارد.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

مطالعه‌ی این کتاب به کلیه داوطلبان کنکور ارشد و دکتری رشته‌ی برنامه‌ریزی شهری و جامعه‌شناسی توصیه می‌شود.‌

مشخصات کتاب الکترونیک

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C/book/66081

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی است و قسمت دوم آن تست‌های طبقه‌بندی شده را در برمی‌گیرد. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی طراحی و برنامه ریزی شهری مناسب چه کسانی است؟