معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری نظریه‌های روابط بین الملل | … | انتشارات سنجش امیرکبیر

معرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری نظریه‌های روابط بین الملل

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری نظریه‌های روابط بین الملل یک مجموعه‌ی متشکل از درسنامه و تست‌های خودسنجی و طبقه‌بندی‌شده است که در تدوین آن از مهم‌ترین منابع معتبر این درس استفاده شده. در این اثر تکنیک‌های یک برنامه‌ریزی کنکوری موفق را خواهید آموخت و به پاسخ‌ها و نکات کلیدی دسترسی پیدا می‌کنید.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری نظریه‌های روابط بین الملل

فصل اول: رئالیسم

فصل دوم: لیبرالیسم

فصل سوم: نظریه رژیم‌ها

فصل چهارم: نظریه انتقادی

فصل پنجم: مکتب انگلیسی

فصل ششم: پست مدرنیسم

فصل هفتم: اصول سازه انگاری

فصل هشتم: فمینیسم (زن باوری)

فصل نهم: مناظرات نظری در روابط بین الملل

منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری نظریه‌های روابط بین الملل مناسب چه کسانی است؟

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84/book/66018

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

رشته‌ی روابط بین‌الملل از سال 1919 تاکنون با پیشرفت‌های چشمگیری همراه بوده و در آن مباحث نظری گوناگونی در حوزه‌های هستی‌شناسی، معرفت‌شناسی و روش‌شناسی بیان شده است. در این کتاب با نظریه‌هایی چون رئالیسم، لیبرالیسم، نظریه‌های انتقادی، فمینیسم و… آشنا خواهید شد و ارتباط آن را با روابط بین‌الملل خواهید دانست. در تدوین کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری نظریه‌های روابط بین الملل، از 9 منبع موثق، از جمله جزوات دانشگاه‌هایی چون تهران، علوم پزشکی بهشتی، دانشگاه علوم تحقیقات و کتاب‌های معتبر استفاده شده است. این اثر با تالیف گروهی از مولفان انتشارات سنجش امیرکبیر در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

این کتاب به داوطلبان کنکور ارشد و دکتری رشته‌ی روابط بین‌الملل توصیه می‌شود.‌

فهرست مطالب کتاب