معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی دامپزشکی | … | انتشارات سنجش امیرکبیر

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C/book/66021

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی است و قسمت دوم تست‌های طبقه‌بندی شده را در برمی‌گیرد. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان، موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی دامپزشکی مناسب چه کسانی است؟

معرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی دامپزشکی

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی دامپزشکی مجموعه‌ای متشکل از درسنامه‌های تخصصی و تست‌های طبقه‌بندی‌شده درس زبان انگلیسی تخصصی است که منبع جامعی برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌ی دامپزشکی به‌شمار می‌رود. با مرور این کتاب کمک آموزشی می‌توانید دانش خودتان را در این درس افزایش دهید و در آزمون کنکور موفق‌تر ظاهر شوید.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی دامپزشکی

مطالعه‌ی این کتاب به داوطلبان کنکور ارشد و دکتری رشته‌ی دامپزشکی که می‌خواهند رتبه‌ی خوبی را در این آزمون‌ها کسب کنند، توصیه می‌شود.‌

مشخصات کتاب الکترونیک

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

رشته‌ی دامپزشکی شاخه‌ای از علم پزشکی است که به شناخت، پیشگیری و درمان بیماری‌ها و آسیب‌های مختص حیوانات می‌پردازد. این رشته، همواره جزء نخستین انتخاب‌های علاقه‌مندان به حیوانات، نگهداری و درمان آن‌ها بوده است. درس زبان انگلیسی تخصصی، یکی از دروس مهم در کنکور ارشد و دکترای رشته‌ی دامپزشکی به‌شمار می‌رود که داوطلبان می‌بایست به‌طورکامل بر مباحث آن مسلط شوند. در تدوین کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی دامپزشکی، از منابع موثقی مانند جزوات دانشگاه‌های برتر و کتاب‌های معتبر استفاده شده است. این اثر توسط گروهی از مولفان انتشارات سنجش امیرکبیر تألیف شده و در دسترس دانشجویان و داوطلبان شرکت در کنکورهای ارشد و دکتری دامپزشکی قرار گرفته است.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر