معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی علوم جغرافیایی | … | انتشارات سنجش امیرکبیر

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D8%AC%D8%BA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C/book/65995

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی علوم جغرافیایی تکنیک‌های برنامه‌ریزی، خلاصه‌ی مباحث درسی و تست‌های طبقه‌بندی شده برای داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد و دکتری این رشته را دربردارد.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی علوم جغرافیایی

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

رشته‌ی جغرافیا دانشی است که به مطالعه پدیده‌های زمین می‌پردازد. در مقطع ارشد و دکتری، از این رشته با عنوان علوم جغرافیایی یاد می‌شود. کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی علوم جغرافیایی، جهت کسب آمادگی در درس زبان تخصصی علوم جغرافیایی منبع کاملی به شمار می‌رود. در تدوین کتاب فوق، از منابع موثقی مانند جزوات دانشگاه‌های برتر مانند دانشگاه تهران، علامه طباطبایی و امیرکبیر و کتاب‌های معتبر استفاده شده است.

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی علوم جغرافیایی مناسب چه کسانی است؟

معرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی علوم جغرافیایی

این کتاب به داوطلبان کنکور ارشد و دکتری رشته‌ی علوم جغرافیایی که قصد دارند در درس زبان تخصصی درصد قابل توجهی کسب کنند، توصیه می‌شود.‌

مشخصات کتاب الکترونیک

این اثر توسط گروهی از مؤلفان انتشارات سنجش امیرکبیر تألیف و در دسترس داوطلبان قرار گرفته است.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.