معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش جامع لینوکس: سطح پیشرفته | سید حسین رجاء | موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران

فصل چهاردهم: سرویس‌های شبکه‌ای کوچک

فصل پانزدهم: سرویس‌های DHCP و DNS

فصل شانزدهم: سرویس‌های Web و Proxy و Cache  (Squid و Apache)

فصل هفدهم: سرویس‌های اشتراک فایل (Samba و NFS)

فصل هجدهم: امنیت در لینوکس

فصل نوزدهم: راه‌اندازی، پیکربندی و مدیریت LVM و Raid

مراجع و منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87/book/72188

سید حسین رجاء کارشناس ارشد فناوری اطلاعات (IT) است که حدوداً 18 سال در زمینه‌های مختلف IT، از جمله تدریس، برنامه‌نویسی، شبکه، امنیت شبکه، پایگاه داده، مجازی‌سازی، سیسکو، لینوکس، ویندوز و ایمیل سرور تجربه فعالیت کرده است. از دیگر آثار او می‌توان به کتاب‌های «آموزش جامع لینوکس (سطح پیشرفته)»، «راهنمای کاربردی مدرک بین‌المللی لینوکس RHCE» و «NoSQL, BigData آموزش کاربردی و عملی پایگاه داده Apache Cassandra» اشاره کرد.

کتاب آموزش جامع لینوکس: سطح پیشرفته مناسب چه کسانی است؟

لینوکس برنامه‌ای قابل انعطاف و رایگان است که کاربران آن در شکل‌گیری و به‌روز شدن مداومش نقش عمده‌ای دارند. استفاده از این سیستم‌عامل محدود به گروه خاصی نیست و در حقیقت یک دستاورد جمعی است که همواره در حال پیشرفت و ارتقاست. امروزه لینوکس، به‌خاطر امکانات گسترده‌اش از محبوبیت بالایی برخوردار است و توانسته با سیستم‌عاملی چون مایکروسافت رقابت کند. در کتاب آموزش جامع لینوکس: سطح پیشرفته که در ادامه‌ی جلد اول آموزش جامع این سیستم عامل نوشته شده است، سید حسین رجاء اطلاعات تخصصی و تکمیلی لازم را درباره‌ی لینوکس و کار با آن در اختیارتان می‌گذارد.

مخاطبان اصلی این کتاب، متخصصان لینوکس، مدیران شبکه و برنامه‌نویسان هستند. همچنین دانشجویان رشته‌ی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، کارشناسان امنیت و تمامی افراد علاقه‌مند به حوزه‌ی لینوکس می‌توانند از مطالب جامع این کتاب در سطح پیشرفته استفاده کنند.

فهرست مطالب کتاب

این کتاب یک راهنمای مناسب برای آشنایی شما با تخصصی‌ترین اطلاعات پیرامون سیستم‌عامل لینوکس است. سید حسین رجاء در کتاب آموزش جامع لینوکس: سطح پیشرفته مباحث تکمیلی یکی از محبوب‌ترین سیستم‌عامل‌های روز دنیا را به شما آموزش می‌دهد.

درباره‌ی کتاب آموزش جامع لینوکس: سطح پیشرفته

معرفی کتاب آموزش جامع لینوکس: سطح پیشرفته

در این کتاب مطالب جامع و مفیدی پیرامون سرویس‌های شبکه‌ای کوچک، مدیریت پیشرفته سیستم نگهداری فایل، امنیت لینوکس و… خواهید خواند. در مجموع وقتی به دنیای لینوکس پا می‌گذارید باید هرچه را تاکنون درباره‌ی سیستم‌عامل‌ها خوانده‌اید کنار بگذارید؛ چراکه جهانی با فرهنگی کاملاً متفاوت پیش‌رویتان قرار خواهد گرفت که قابلیت‌های آن می‌تواند برای شما شگفتی‌آور باشد.

مباحث این کتاب می‌تواند برای متقاضیان و شرکت‌کنندگان در آزمون‌های موسسه LPI در سطوح مختلف مفید واقع شود. کتاب آموزش جامع لینوکس: سطح پیشرفته از سوی موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران منتشر شده و در دسترس علاقه‌مندان به مطالعه در حوزه‌ی کامپیوتر قرار گرفته است.

با سید حسین رجاء بیشتر آشنا شویم