معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش حرفه‌ای منشی و مشاور املاک | حسین شیردل | موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران

امروزه تنها دغدغه‌ی اغلب مشاوران و منشیان املاکی دریافت پورسانت بیشتر از طریق هر معامله است؛ درحالی‌که راه‌های زیادی برای فروش بیشتر و موفقیت شما، به‌عنوان یک مشاور املاک، در این حوزه وجود دارد. در کتاب آموزش حرفه‌ای منشی و مشاور املاک، نوشته‌ی حسین شیردل با این تکنیک‌ها و شیوه‌های جلب اعتماد مشتری آشنا خواهید شد. به یاد داشته باشید که کار در حوزه‌ی مشاوره‌ی املاک فعالیتی مهم، پرتنش و حساس است و کوچک‌ترین خطا در این زمینه می‌تواند به بی‌اعتباری شما نزد مراجعان‌تان منجر شود. برای پیشگیری از این اتفاق بهتر است ابتدا دانش خود را درباره‌ی مهارت‌های مورد نیاز این حوزه افزایش دهید.

فصل اول: آشنایی با شغل منشی املاک

فصل دوم: آموزش مهارت‌های ارتباطی و آداب معاشرت

فصل سوم: آموزش مذاکره‌ی معامله‌ی قدرتمند

فصل چهارم: تبلیغات و جذب مشتری در صنعت ملک و املاک

فصل پنجم: روش‌های کلیدی فایل‌یابی در مشاورین املاک

فصل ششم: اعتمادسازی و وفادارسازی مشتریان ملک و املاک

فصل هفتم: آموزش نحوه‌ی آگهی دادن و پاسخ‌گویی به مشتری

فصل هشتم: صفر تا صد کد رهگیری املاک

فصل نهم: آموزش تنظیم جلسات و قرار ملاقات ها

فصل دهم: کلیدهای طلایی مشاور املاک

فصل یازدهم: نکات مهم در قیمت‌گذاری ملک

فصل دوازدهم: قوانین مشاور املاک

فصل سیزدهم: کمیسیون‌ها در مشاورین املاک

فصل چهاردهم: اصطلاحات موجود در حوزه ی ملک و املاک

فصل پانزدهم: شناخت انواع اسناد ملکی

فصل شانزدهم: صفر تا صد معامله‌ی قولنامه‌ای

فصل هفدهم: ظاهر و پوشش VIP مشاور و منشی املاک

فصل هجدهم: آموزش تشریفات و آداب پذیرایی VIP

فهرست منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

معرفی کتاب آموزش حرفه‌ای منشی و مشاور املاک

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%B4%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%DA%A9/book/75111

به بیان دیگر، دانستن جزئیات کار و شناخت وظایفی که به‌عنوان یک مشاور برعهده‌ی شماست از اهمیت بسیاری برخوردار است. بر همین اساس در این اثر سعی مؤلف بر آن بوده تا ایده‌آل‌ترین راه‌های جلب اعتماد مشتری و افزایش فروش را با شما در میان بگذارد. شما در قدم اول باید بتوانید به‌صورت عملی توانایی انجام مذاکره‌ی اصولی و قدرتمند با مشتریان خود را پیدا کند. این امر که شیردل در اثر خود بیان کرده، درست برخلاف تصور رایج است که مشاوران املاک را با ویژگی‌های «دروغگویی و چاپلوسی» می‌شناسد. شما برای موفقیت در این راه لازم است مبنا را بر اعتماد متقابل میان خود و مراجعان‌تان قرار دهید.

همه‌ی ارتباط انسانی ارتباط کلامی است. ما با کلمه است که به دیگران اطمینان می‌کنیم، با کلمه است که از دیگران خوشمان می‌آید، با کلمه است که ناراحت می‌شویم و با کلمه است که خوشحال می‌شویم. پس کسی که صاحب‌کلام است به این معنی که می‌تواند خوب حرف بزند و حرف خوب هم بزند، می‌تواند در ارتباط مؤثر انسانی قدرتمند و تأثیرگذار باشد.

فهرست مطالب کتاب

گفتنی‌ست کتاب آموزش حرفه‌ای منشی و مشاور املاک را مؤسسه‌ی فرهنگی هنری دیباگران تهران منتشر کرده است.

کتاب آموزش حرفه‌ای منشی و مشاور املاک مناسب چه کسانی است؟

حسین شیردل در کتاب آموزش حرفه‌ای منشی و مشاور املاک ترفندها و نکات ویژه‌ای را به شما آموزش می‌دهد تا در صنعت خریدوفروش املاک بهترین خدمات‌رسانی و بیشترین درآمدزایی را داشته باشید. در این کتاب با اصلی‌ترین مهارت‌های موردِنیاز یک منشی و کارمند حرفه‌ای املاک آشنا خواهید شد.

درباره‌ی کتاب آموزش حرفه‌ای منشی و مشاور املاک

منشی‌ها و مشاوران املاک و علاقه‌مندان به کار در این حوزه می‌توانند از این کتاب به‌عنوان یک راهنمای مناسب و راهبردی استفاده کنند.

در بخشی از کتاب آموزش حرفه‌ای منشی و مشاور املاک می‌خوانیم

در فصل‌های گوناگون این اثر با نحوه‌ی تعامل و راز تداوم ارتباط با مراجعان، راه‌های مذاکره، شیوه‌ی صحیح تبلیغات و جذب مشتری، زبان بدن و بسیاری از مهارت‌های ارتباطی مهم دیگر آشنا می‌شوید.

فن بیان در املاک یکی از مهم‌ترین مهارت‍‌هایی است که منشیان، مدیران، مشاوران و تمامی افرادی که در حوزە ی املاک و مستقلات کار می‌کنند به آن نیاز دارند. بزرگ‌ترین شانس منشیان و مشاوران املاک برای افزایش فروش و جلب اعتماد و اطمینان مخاطب قدرت فن بیان و سخنوری آن‌هاست. اگر به مهارت‌های مشاور املاک بخواهیم امتیاز بدهیم، فن بیان در املاک بیشترین امتیاز را به خود اختصاص می‌دهد. برقراری ارتباط با مشتری، جلب اعتماد و اطمینان مشتری و درنهایت تأثیرگذاری در تصمیم مشتری، از جمله فرایندهایی است که مهم‌ترین عامل اجرای آن، قدرت فن بیان مشاور املاک است.