معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش عکاسی با موبایل | سید علی طباطبایی نظری | نشر هشت بهشت سبز

یاسمن‌السادات طباطبایی نظری متولد سال 1378 و از دانشجویان رشته‌ی عکاسی است. عضویت در انجمن نشنال جئوگرافیک، طراحی سایت و عکاسی از جمله فعالیت‌های او به‌شمار می‌رود.

فهرست مطالب کتاب

بخش اول: عکاسی عمومی با موبایل

حالت عکاسی مناسب را انتخاب کنید

بخش دوم: چگونه با تلفن‌همراه عکاسی کنیم

ژانرها یا رشته‌های عکاسی با موبایل

بخش سوم: سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موبایل

بخش چهارم: قابلیت‌های خاص در گوشی‌های هوشمند

بخش پنجم: چگونه برای اشتراک‌گذاری خود در شبکه‌های اجتماعی عکاسی کنیم؟

سخن آخر: چقدر یک عکاس پول درمی‌آورد؟

مشخصات کتاب الکترونیک

تا همین چند دهه‌ی پیش و قبل از رواج وسایل الکترونیک همراه و گوشی‌های هوشمند، عکاسی به‌وسیله‌ی دوربین‌های آنالوگ و دیجیتال انجام می‌شد. حرفه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز که فقط قشر خاصی از افراد که دوربین داشتند می‌توانستند به آن مشغول شوند. اما پیشرفت‌‎های بشری در حوزه‌ی موبایل و اپلیکیشن‌های ویرایش عکس، باعث شده عکاسی به‌وسیله‌ی موبایل با ظرافت و رواج بیشتری اتفاق بیفتد.

سید علی طباطبایی نظری (1350) از عکاسان موفق و فارغ‌التحصیل رشته‌ی عکاسی از دانشگاه تهران است. او مدیر مسئولی مجموعه‌ی فرهنگی دانش عکاسی را برعهده دارد و تا کنون چندین کتاب را در زمینه‌ی عکاسی منتشر کرده است. او از اعضای رسمی انجمن نشنال جئوگرافیک است و در حوزه‌ی فیلمسازی مستند و ترجمه هم فعالیت دارد.

عکاسی یکی از جذاب‌ترین هنرهایی است که طرفداران زیادی در دنیا دارد. به‌همین سبب عده‌ی زیادی به دنبال یادگیری حرفه‌ای آن هستند. کتاب آموزش عکاسی با موبایل اثر سید علی طباطبایی نظری و یاسمن السادات طباطبایی نظری همه‌ی تکنیک‌های اساسی و کاربردی عکاسی به کمک موبایل را به شما می‌آموزد.

درباره‌ی کتاب آموزش عکاسی با موبایل

در همین راستا سید علی طباطبایی نظری و یاسمن السادات طباطبایی نظری با نگارش کتاب آموزش عکاسی با موبایل، اثری را به‌یادگار گذاشته‌اند که با کمک آن می‌توانید زیباترین تصاویر را در حرفه‌ای‌ترین حالت آن به ثبت برسانید.

کتاب آموزش عکاسی با موبایل را نشر هشت بهشت سبز به انتشار رسانده و در اختیار علاقه‌مندان به هنر عکاسی قرار داده است.

کتاب آموزش عکاسی با موبایل برای چه کسانی مناسب است؟

همه‌ی افرادی که به هنر عکاسی و ثبت تصاویر علاقه‌مندند و دوست دارند این کار را با استفاده از دوربین تلفن همراه خود بیاموزند، از کتاب پیش‌رو بهره خواهند برد.

با سید علی طباطبایی نظری و یاسمن السادات طباطبایی نظری بیشتر آشنا شویم

معرفی کتاب آموزش عکاسی با موبایل

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84/book/71199