معرفی و دانلود PDF کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 14 | امین توکلی | انتشارات کمیکا

نوجوانانی که به کمیک‌های ماجراجویانه با رنگ‌و‌بوی حماسی علاقه دارند، این کتاب را دوست خواهند داشت.

مشخصات کتاب الکترونیک

بعد از شجاعت قهرمانانه‌ی ایلیا که در قسمت قبلی شرح مفصلش را خواندید، حالا همه یک‌جور دیگر روی او حساب می‌کنند. چراکه با نجات مردم شهر از دست اصلان و ناتان بار دیگر در شهر آرامش برقرار شده. البته این دو فرد شرور تنها عضوی از ارتش سری قائن بودند و دشمن هنوز هم در کمین مردم شهر است و به این راحتی دست از کینه‌توزی برنخواهد داشت. در کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 14، نوشته‌ی امین توکلی، که انتشارات کمیکا آن را منتشر کرده، ایلیا بار دیگر آماده می‌شود تا به جنگ خاندان سایه‌ها برود.

در کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 14، نوشته‌ی امین توکلی، بار دیگر شاهد نبردی سهمگین میان نور و تاریکی هستید. ایلیا، به‌عنوان قهرمان این داستان، می‌خواهد هرطور شده به جنگ خاندان قائن برود، اما پیدا نیست با وجود موانع بسیاری که بر سر راهش قرار دارد، چه سرنوشتی در انتظار اوست.

درباره‌ی کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 14

در این راه موانع دشواری بر سر راه اوست؛ چراکه این خاندان دوستانی دارند که نبرد با آن‌ها ناممکن یا دست کم طاقت‌فرساست. باید دید او این‌بار چطور بر موانع پیروز می‌شود. آیا ایلیا همچنان خواهد توانست در هیبت یک قهرمان باقی بماند یا در این کارزار بی‌رحمانه محکوم به شکست خواهد شد؟

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF-%DB%8C%DA%A9-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-14/book/73123

این مجموعه‌داستان نوجوان ماجرای قهرمانی را روایت می‌کند که برگزیده شده تا همراه با دوستانش برای مراقبت و محافظت از مردم شهرش کارهای بزرگی انجام دهد. او به یک جنگ دشوار و طولانی خواهد رفت؛ جنگی که آینده‌ی بشریت به نتیجه‌ی آن بستگی دارد.

کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 14 برای چه کسانی مناسب است؟

برای دانستن پاسخ این سوالات باید به جایی که نبرد تاریخی نور و تاریکی از آن‌جا آغاز می‌شود سفر کنید؛ با این وجود پیداست که طوفان سرخی در راه است و خاندان سایه‌ها بیش از قبل می‌خواهند قهرمان داستان را به چنگ بیاورند.

درباره‌ی مجموعه داستان‌های مصور دنباله‌دار

معرفی کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 14