معرفی و دانلود PDF کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 13 | امین توکلی | انتشارات کمیکا

این مجموعه، داستان نوجوان قهرمانی را روایت می‌کند که برگزیده شده تا همراه با دوستانش برای مراقبت و محافظت از مردمش کارهای بزرگی را انجام دهد. او به یک جنگ دشوار و طولانی خواهد رفت، جنگی که آینده تمام بشریت به نتیجه آن بستگی دارد.

کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 13 برای چه کسانی مناسب است؟

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF-%DB%8C%DA%A9-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-13/book/70557

امین توکلی کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 13 را در ژانر کمیک و برای گروه سنی نوجوان نوشته است و این اثر به عنوان یکی از تازه‌ترین قسمت‌های این مجموعه داستان مصور از سوی نشر کمیکا در اختیار مخاطبان قرار دارد. از ویژگی‌های جالب کتاب این است که می‌توانید موشن‌کمیک ایلیا را با اسکن صفحه‌ی نخست کتاب ببینید و از این راه میانبر به دنیای شگفت انگیز قهرمان قدم بگذارید.

درباره‌ی مجموعه داستان‌های مصور دنباله‌دار

در شماره‌ی قبل خواندیم که بعد از فرار ناتان و پیروزی در برابر او چشم‌های دوستان و دشمنان به ایلیا خیره است. در شرایطی که دشمن واقعی هنوز از بین نرفته و آتش انتقام به سوی ایلیا و مردمش می‌رسد، امیرعلی به عنوان یک قهرمان برای مبارزه‌ای سخت آماده می‌شود. در کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 13 ماجرا درست از زمانی آغاز می‌شود که مرتضی وسط ناهارخوری با عصبانیت فریاد می‌زند: «همه گوش کنید! این امیر علی عجیب غریب شده. غیب می‌شه! زورش زیاد شده!» و به‌خاطر رفتار نسنجیده‌ی او به‌سادگی راز امیر علی و آرش و کامران برملا می‌شود. این اتفاق می‌تواند امیر علی و دوستانش را به خطر بیندازد. باید دید آنها برای حل این مسئله چه راهکاری اندیشیده‌اند.

کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 13، به قلم امین توکلی، ادامه‌ی ماجراجویی‌ها و تلاش امیرعلی و دوستانش را برای مبارزه با خطرات پیش‌بینی‌نشده روایت می‌کند، آن هم در شرایطی که اسرار آنها نزد دشمنان فاش شده است.

درباره‌ی کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 13

معرفی کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 13

خواندن این کتاب برای نوجوانانی که به داستان‌های مصور ماجراجویانه علاقه‌مند هستند، دلچسب خواهد بود.