معرفی و دانلود PDF کتاب بهترین بودن | مسعود ملک یاری | انتشارات پرتقال

کتاب بهترین بودن توسط انتشارات پرتقال به چاپ رسیده است.

کتاب بهترین بودن مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان سه تا هفت سال مناسب است.

با مسعود ملک‌یاری بیشتر آشنا شویم

از آثار ملک یاری می‌توان به کتاب‌های «بزرگ قد یک دکمه»، «به چرخه حیات دست نزنیم» ،«کتاب برای بوآ چی آوردی»، «برگرد خونه دیگه»، «ارنست گوزنی که برای کتاب بزرگ بود»، مجموعه کتاب‌های «راهنمای خل‌بازی‌های مکس و مالی»، «حیوان خانگی گنده ریتا»، «دوستت دارم دیگه»، «شب به خیر دیگه» و «جزیره‌ی آنابل» اشاره کرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

مسعود ملک یاری (متولد 1359) دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی سینما (گرایش فیلم‌نامه‌نویسی) در مقطع کارشناسی و رشته‌ی ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی‌ِارشد است. او کار حرفه‌ای خود را از سال 1375 و از طریق همکاری با مطبوعات آغاز کرده و در حال حاضر علاوه بر داستان‌نویسی و ترجمه به نگارش مقاله نیز مشغول است. او همچنین عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان (نویسک) نیز هست. او در کتابفروشی خود، «قایق کاغذی»، مجموعه‌ای بهترین کتاب‌های کودک و نوجوان را گردآوری کرده است. همچنین کارگاه‌های آموزشی مختلفی در این کتابفروشی برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌گردد.

کتاب بهترین بودن نوشته‌ی مسعود ملک‌یاری، روایت دل‌مردگی و غم فلوت کوچکی به نام فلو است. فلو که در اثر حادثه‌ای غمگین شده، تمام آهنگ‌هایش را از دست می‌دهد و جز دو نت نمی‌تواند چیزی بنوازد. به همین خاطر راهی سفر می‎‌شود تا بتواند شادی را پیدا کند و دوباره آهنگ‌های قشنگ بنوازد. این داستان روایت پذیرش غم و پیدا کردن شادی برای کودکان خردسال است.

درباره‌ی کتاب بهترین بودن

معرفی کتاب بهترین بودن

کتاب بهترین بودن نوشته‌ی مسعود ملک‌یاری، درباره‌ی فلوتی به نام فلو است که اتفاق بدی باعث می‌شود تمام زندگی‌اش تغییر کند و دیگر نتواند موسیقی بنوازد. فلو ناچار می‌شود به سراغ آدم‌های مختلف برود و از آن‌ها بخواهد به او کمک کنند تا بتواند دوباره به حالت اولش برگردد و آهنگ‌های زیبا بنوازد. فلو در طول سفرش راه‌های خلاقانه و جالبی برای پیدا کردن شادی پیدا می‌کند. او هربار با پیدا کردن شادی می‌تواند نت‌ها و آهنگ‌های زیباتر و بهتری بنوازد.

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86/book/60237

موضوع اصلی کتاب بهترین بودن، غم و دلمردگی است. نویسنده نشان می‌دهد که چطور می‌شود اتفاقات ناخوشایند زندگی‌ را پذیرفت و برای بهتر شدن زندگی‌ تلاش کرد. در واقع هدف اصلی این داستان آموزش بازآفرینی روحی برای کودکان خردسال است.