معرفی و دانلود PDF کتاب تقویت مهارت خواندن در آزمون آیلتس | پرویز مصلی نژاد | موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران

معرفی کتاب تقویت مهارت خواندن در آزمون آیلتس

این کتاب از پنج فصل تشکیل شده که شامل استراتژی‌هایی مربوط به متن‌خوانی، درک مطلب، راهکارهای پاسخ به سؤالات درک مطلب، نمونه سؤالات و پاسخ‌های تشریحی، آزمون‌های آزمایشی آکادمیک آیلتس و فهرست واژگان مورد نیاز برای ارتقای نمره‌ی خواندن آیلتس می‌شود.

کتاب تقویت مهارت خواندن در آزمون آیلتس را مؤسسه‌ی فرهنگی هنری دیباگران تهران منتشر کرده و علاقه‌مندان به شرکت در آزمون‌های بین‌المللی آیلتس زبان می‌توانند برای آمادگی هرچه‌بیشتر در این رقابت علمی، از مطالب آن استفاده کنند.

کتاب تقویت مهارت خواندن در آزمون آیلتس مناسب چه کسانی است؟

گفتنی‌ست کتاب تقویت مهارت خواندن در آزمون آیلتس با نظر به این‌ که داوطلبان شرکت در آزمون آیتلس عمدتاً دارای مدارج علمی دانشگاهی بالاتر از کارشناسی هستند و ضریب هوشی بالای متوسط‍‌ دارند، تدوین شده است. همچنین، با توجه به این‌که قبولی در آزمون آیلتس بستگی به سه متغیر دانش، سرعت و دقت دارد، برای تسلط کافی بر مهارت تست‌زنی توصیه می‌شود که آزمون‌ها را در زمان‌های مشخص‌شده انجام دهید و ترجیحاً تا چهل‌وهشت ساعت و حداکثر در عرض یک هفته به پاسخ‌های تشریحی این کتاب مراجعه کنید. ثبت نقاط‌ضعف‌تان در هر آزمون به ارزیابی وضعیت یادگیری‌تان کمک ارزنده‌ای خواهد کرد و شما با آگاهی از پاسخ‌های صحیح خود اعتمادبه‌نفس علمی‌تان را افزایش می‌دهید.

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3/book/72147

زبان‌آموزان و متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس از این منبع آموزشی تخصصی و کاربردی بهره خواهند برد.

فهرست مطالب کتاب

Introduction

Preface

Placement Test 

Chapter 1: Improve Your Reading Skills up to Optimal Scor

Chapter 2: General Training

Chapter 3: General Training

Chapter 4: Academic Training

Chapter 5: Essential Glossary to Improve your Reading Skills

مشخصات کتاب الکترونیک

استفاده از منابع استاندارد و بین‌المللی در تدوین کتاب‌های آموزشی آزمون آیلتس اهمیت ویژه‌ای دارد. در نگارش کتاب تقویت مهارت خواندن در آزمون آیلتس منابع متعدد آموزش زبان انگلیسی و سؤالات آزمون‌های دوره‌های گذشته‌ی این آزمون مدنظر قرار گرفته و پرویز مصلی‌نژاد و سینا افشار ساختار کتاب را با مشورت متخصصین این حوزه انتخاب کرده‌اند.

پرویز مصلی نژاد و سینا افشار در کتاب تقویت مهارت خواندن در آزمون آیلتس به شما کمک می‌کنند مهارت تست‌زنی خود را در زمینه‌ی درک مطلب و خواندن تقویت نمایید و با دسترسی به پاسخ‌های تشریحی آزمون‌های آکادمیک آیلتس در این آزمون بین‌المللی به موفقیت برسید.

درباره‌ی کتاب تقویت مهارت خواندن در آزمون آیلتس