معرفی و دانلود PDF کتاب تقویت هوش CGP – سطح 1 | مریم جامه بزرگ | انتشارات پویش اندیشه خوارزمی

این کتاب شامل دو بخش آموزش (یادگیری) و ارزیابی (هوش‌نوردی) است که بخش اول 11 مبحث مختلف را دربرمی‌گیرد. بخش دوم نیز شامل 13 آزمون ارزیابی‌ست که هرکدام ترکیبی از سوالات مباحث مختلف را شامل می‌شود. در روند حل آزمون‌ها سوالات به تدریج دشوارتر شده‌اند، تا کودک بتواند خود را با چالش‌های ذهنی بیشتری تطبیق دهد و گام‌به‌گام، موفق به حل مسائل بیشتری شود.

از ویژگی‌های این کتاب باید به آموزش همراه با مثال و چیدمان هدفمند در مسیر رشد ذهنی کودک اشاره کرد. این کتاب شامل 400 تست درجهت تقویت هوش بوده و از سوی نشر پویش اندیشه‌ی خوارزمی که در زمینه‌ی نشر کتاب‌های هوش کارنامه‌ای چشمگیر دارد، منتشر شده است.

درباره‌ی مجموعه‌کتاب تقویت هوش CGP

علائم

یادگیری

شکل‌ها

شمارش‌

اشاره

انواع خط و رنگ

ترتیب و جایگاه

دوران

بازتاب (قرینه)

موقعیت شکل‌ها

شکل پنهان

شکل‌های سه‌بعدی

اتصال شکل‌ها

هوش‌نوردی

طبقه 1

طبقه 2

طبقه 3

طبقه 4

طبقه 5

طبقه 6

طبقه 7

طبقه 8

طبقه 9

طبقه 10

طبقه 11

طبقه 12

طبقه 13

پاسخ‌نامه

یادگیری

هوش‌نوردی

مشخصات کتاب الکترونیک

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D9%88%D8%B4-CGP-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-1/book/70644

معرفی کتاب تقویت هوش CGP – سطح 1

این کتاب مناسب کودکان اول و دوم دبستان است، چه آن‌ها که خود را برای آزمون تیزهوشان آماده می‌کنند، چه کودکانی که والدینشان به ارتقای مهارت‌های ذهنی آن‌ها اهمیت می‌دهند.

فهرست مطالب کتاب

شاید برایتان جالب باشد که بدانید طبق نظریه‌ی هاوارد گاردنر هوش انسان به شاخه‌های مختلفی مثل هوش منطقی و ریاضی، هوش کلامی و ابعاد متنوع دیگری چون هوش تصویری، طبیعت‌گرا، وجودی، بدنی، تصویری، میان‌فردی و خودآگاهی تقسیم می‌شود. اما جالب‌تر اینکه در هر فردی جنبه‌هایی از هوش به‌شکل خدادادی قوی‌تر است. البته جنبه‌های دیگر نیز با تمرین و ممارست می‌توانند به حد مطلوبی برسند. کتاب تقویت هوش CGP – سطح 1، ترجمه‌ی مریم جامه بزرگ، با هدف تقویت هوش کودکان و ارزیابی توانمندی ذهنی آن‌ها تدوین شده است.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفا قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

کتاب تقویت هوش CGP – سطح 1 مناسب چه کسانی است؟

مجموعه کتاب‌های تقویت هوش CGP منبعی باکیفیت و مهم برای افزایش هوش‌های تصویری، تجسمی و هوش ریاضی است. طبق بررسی‌ها هرساله بسیاری از تست‌های هوش در آزمون‌های تیزهوشان ایران با استفاده از این منبع طراحی می‌شوند. اما هدف از ترجمه‌ی این مجموعه تنها موفقیت در چنین آزمون‌هایی نیست، بلکه با استفاده از این کتاب‌ها می توانید مهارت‌های مهمی مثل حل مسئله، هوش کلامی و قدرت تحلیل کودکتان را گسترش دهید تا کودک بتواند در فعالیت‌های متنوع و ارتباط با دیگران از آن‌ها به‌درستی بهره بگیرد. چرا که هیچ‌چیز به اندازه‌ی تمرین و ممارست در تقویت هوش موثر نیست.

کتاب تقویت هوش CGP – سطح 1، یک منبع بین‌المللی موثق برای تقویت هوش کودکان است که با تمریناتی متنوع به یادگیری بهتر و ارزیابی جنبه‌های نهفته‌ی هوش کودک کمک می‌کند. این اثر برای موفقیت کودک شما در آزمون‌های تیزهوشان و مهم‌تر از آن در آزمون زندگی نوشته شده است.

درباره‌ی کتاب تقویت هوش CGP – سطح 1