معرفی و دانلود PDF کتاب جان من این دفتر خاطرات را باز نکن! | اندی لی | انتشارات پرتقال

آیا تا به حال خاطرات خود را نوشته‌اید؟ کتاب جان من این دفتر خاطرات را باز نکن! نوشته‌ی اندی لی، مجموعه‌ای از فضاسازی‌های تصویری است که کودکان می‌توانند با استفاده از آن، خاطرات خود را ثبت کنند. گفتنی‌ست این اثر یکی از عناوین خواندنی مجموعه داستان «این کتاب را باز نکن» است.

درباره‌ی کتاب جان من این دفتر خاطرات را باز نکن!

اندی لی (Andy Lee)، نویسنده‌ی مجموعه‌ی پرفروش این کتاب را باز نکن، یک کمدین مشهور استرالیایی است. او علاوه بر نویسندگی، در تولید چند سریال تلویزیونی و مجری‌گری برنامه‌های رادیویی فعالیت دارد.

در بخشی از کتاب جان من این دفتر خاطرات را باز نکن می‌خوانیم

ثبت کردن خاطرات، همیشه کار هیجان‌انگیز و لذت‌بخشی است. چرا که در این صورت می‌توانید همیشه آن‌ها را به یاد بیاورید و حتی به دیگران نشان دهید.

وای دفتر خاطرات را باز کردی. نکند کلید را توی قفل جا گذاشته بودم؟عجب اشتباهی! حالا بی‌زحمت ببندش. آخر این دفتر خصوصی است.

مشخصات کتاب الکترونیک

این مجموعه داستان درباره‌ی هیولای آبی رنگی است که درون یک کتاب زندگی می‌کند و اصلاً دوست ندارد کسی او را ببیند. اندی لی، خالق این شخصیت بامزه، در یک مصاحبه بیان کرد که کتاب «جان من این کتاب را باز نکن!» را به‌عنوان هدیه تولد برای فرزند خواهرش نوشته است. زمانی که دومین خواهرزاده‌ی لی به دنیا می‌آید، او تصمیم می‌گیرد داستان را ادامه دهد و به‌این‌ترتیب، یکی از خنده‌دارترین مجموعه کتاب‌های کودک خلق می‌شود.

کتاب جان من این دفتر خاطرات را باز نکن برای چه کسانی مناسب است؟

معرفی کتاب جان من این دفتر خاطرات را باز نکن!

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AC%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%86%DA%A9%D9%86/book/54892کتاب جان من این دفتر خاطرات را باز نکن! مناسب رده‌ی سنی 7 تا 12 سال است. همچنین این کتاب برای کودکانی که به ثبت خاطرات خود علاقه دارند، جذاب خواهد بود.

درباره‌ی اندی لی بیشتر بدانیم

اندی لی، در کتاب جان من این دفتر خاطرات را باز نکن! (Do Not Open This Journal) صفحاتی را طراحی کرده است که با توجه به فضاسازی‌های تصویری زیبا و نوشته‌های جذاب، می‌توانند این کتاب را به دفتر خاطرات هیجان‌انگیزی تبدیل کنند که همیشه همراه شما است. در آخر ثبت خاطراتتان در این کتاب، شما به نویسنده‌ای تبدیل شده‌اید که کتاب خودش را نوشته و حتی عکس‌هایی را در آن چسبانده است.

درباره‌ی مجموعه کتاب کودک این کتاب را باز نکن!