معرفی و دانلود PDF کتاب ده قانون خیلی مهم برای تولد | بت فری | انتشارات پرتقال

بت فری (Beth Ferry) نویسنده‌ی چندین کتاب تصویری برای کودکان است که تعدادی از آن‌ها در ردیف آثار پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند. او ساکن شهر نیوجرسی در آمریکا است.

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D9%87-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF/book/58919

در داستان کتاب تعدادی حیوان دوست‌داشتنی نیز حضور دارند که علاوه بر افزایش فانتزی داستان، باقی قوانین جشن تولد را نیز به کودک آموزش می‌دهند. محتوای کتاب به صورتی طراحی شده که در کنار داستان جذاب، درسی بزرگ نیز برای کودکان ما به همراه دارد. این درس که هر چیزی، حتی جشن تولد دارای قوانین مخصوص به خود است که باید حتماً رعایت شوند.

معرفی کتاب ده قانون خیلی مهم برای تولد

کتابی با طنز عالی که مطمئناً به خواندگان خود خنده‌هایی از ته‌ دل هدیه می‌کند… کتابی برای چندین بار خواندن. (نقد کتاب Kirkus)

 • مهم‌ترین روز سال در زندگی هر کودکی بدون شک روز تولد او است. روزی که برای کودکان با آن دنیای ساده و بی‌آلایش هنوز به‌عنوان یک روز خاص مطرح است. اتفاقات خاص این روز و مهم‌ترین آن‌ها، یعنی جشن تولد نیز می‌تواند تبدیل به بهترین خاطره‌ی هر کودکی از دوران خردسالی خود شود.

  قانون شماره 1: باید روز تولدت باشد.

  یا نزدیک تولدت.

  یک روز توی هفته‌ی قبل یا بعدش، باید یک سال بزرگتر شده باشی. مگر اینکه سوسک، ساس یا حشره باشی…

  اگر عمرت، یک ماه یا یک هفته یا های های… فقط یک روز به دنیا باشد

  خواهش می‌کنم زود زود جشن بگیر!

  هرچه زودتر بهتر

  بال بزن بجنب پرواز کن برو، یک‌راست روی قانون ۲…

 • مشخصات کتاب الکترونیک

  کتابی با روایتی روان که در بخش هنری نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. تکنیک آب‌رنگ، مداد رنگی و پاستلِ به‌کاررفته در تصاویر به کمک قلم تقویت‌شده‌ی دیجیتالی، به حیوانات ظاهری پر نشاط و رنگارنگ داده است. اتفاقی که در هماهنگی کامل با محتوای گرم و صمیمی کتاب است. (رسانه‌ی The Horn Book)

  کتاب ده قانون خیلی مهم برای تولد مناسب چه کسانی است؟

  کتاب ده قانون خیلی مهم برای تولد یک جایزه‌ی خوب برای کودکان است که هر جشن تولدی را تبدیل به فعالیتی شادتر می‌کند. (بوکلیست)

 • کتاب ده قانون خیلی مهم برای تولد برای کودکان 3 تا 7 سال مناسب است. کتابْ تصویری رنگارنگ، صمیمی و جذاب از یک جشن تولد درجه‌یک را به کودک شما ارائه می‌دهد.

  با بت فری و تام لیکتنهلد بیشتر آشنا شویم

  تصویرگری سطح بالای لیکتنهلد تمامی جذابیت‌های یک جشن تولد را ارائه می‌دهد. تصویر حیواناتی صیمیمی که مشغول جشن گرفتن هستند نیز یادآور یک قانون ساده است که برای داشتن شادی نیاز به هیچ قانونی نیست. (نشریه‌ی پابلیشرز ویکلی)

 • کتاب مصور ده قانون خیلی مهم برای تولد (Ten Rules of the Birthday Wish) نوشته‌ی بت فری به شکلی فانتزی و خیال‌انگیز قوانینی برای این روز باشکوه تعیین می‌کند و به همین دلیل می‌تواند برای کودکی که بی‌صبرانه منتظر فرا رسیدن روز تولد خود است، بسیار جذاب باشد.

  این کتاب جذاب برای کودکان توسط ناشر اختصاصی کتاب کودک یعنی انتشارات پرتقال و با ترجمه فاطمه شمسی ارائه شده است.

  نکوداشت‌های کتاب ده قانون خیلی مهم برای تولد

  • تام لیکتنهلد (Tom Lichtenheld)، تصویرگر کتاب حاضر، کار تصویرگری را از دوران دبیرستان آغاز کرده و سپس به‌عنوان نقاش، طراح صحنه و کارگردان هنری نیز فعالیت نموده است. پس از کسب تجربه در رشته‌های مختلف، به شکلی تصادفی، کار تصویرگری کتاب کودک به او پیشنهاد می‌شود که آغارگر فعالیت گسترده‌ی وی در این زمینه بوده است.

   در بخشی از کتاب ده قانون خیلی مهم برای تولد می‌خوانیم

   کتاب ده قانون خیلی مهم برای تولد کتابی مصور در حوزه‌ی ادبیات کودک است که با زبانی شیرین و تصاویری رنگارنگ، شاداب و سرزنده ده قانون اصلی برای برگزاری یک جشن تولد درجه‌یک را به فرزندانمان آموزش می‌دهد. کتاب نوشته‌ی بت فری است که تاکنون در تهیه و تولید ده اثر روایی مصور برای کودکان نقش داشته است. در کنار او تام لیکتنهلد به‌عنوان تصویرگر قرار دارد که تصاویر حیوانات رنگارنگ و دیگر نقاشی‌های جذاب کتاب حاصل کار اوست.

   درباره‌ی کتاب ده قانون خیلی مهم برای تولد

   از قانون اول جشن تولد گرفتن که قانونِ «اون روز حتماً باید روز تولدت باشه» نام دارد، می‌توان حدس زد که با چه دنیای ساده‌ای روبه‌رو هستیم. دنیای زیبای کودکان که در آن همین قوانین ساده برقرارند و رؤیاهای کودکی را برای داشتن بهترین جشن تولد محقق می‌کنند.