معرفی و دانلود PDF کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله | گروه نویسندگان | انتشارات سخنوران

قرار است یکی از مشهورترین داستان‌های کلاسیک کودک را در کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله بخوانید. ماجرا از این قرار است که ملکه‌ای زیبا بعد از راز‌ و نیاز و طلب فرزند از خدا صاحب دختری دوست‌داشتنی به‌نام سفیدبرفی می‌شود، اما متأسفانه او خیلی زود می‌میرد و دختر مجبور می‌شود در کنار نامادری‌اش که حالا ملکه شده به زندگی خود ادامه دهد. از بخت بد، این زن که به زیبایی سفیدبرفی حسادت می‌کند، قصد دارد هرطور شده او را سربه‌نیست کند. باقی ماجرا را در کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله بخوانید. این داستان ترجمه‌ی فاطمه پوراسماعیل است که به شکل دو زبانه (فارسی و آلمانی) از سوی انتشارات سخنوران منتشر شده.

در بخشی از کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله می‌خوانیم

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF%D8%A8%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%88-%D9%87%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D9%88%D9%84%D9%87/book/55519

معرفی کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله

ناگهان سفیدبرفی تکان خورد و آرام چشم‌هایش را باز کرد. «او بیدار شد!» کوتوله‌ها شادی کردند و دست بر گردن یکدیگر انداختند۔ طلسم ملکه‌ی شرور شکسته شده بود۔ قبل از اینکه سفیدبرفی زندگی جدیدش را با شاهزاده شروع کند، برای همه‌چیز از 7 کوتوله و کاری که آن‌ها برایش انجام دادند، تشکر کرد و به هر کدامشان جداگانه بوسه‌ی خداحافظی زد۔ او قول داد که خیلی زود برای دیدن کوتوله‌ها بیاید.