معرفی و دانلود PDF کتاب موش و گربه: موشی در مدرسه گربه‌ها | راب اسکاتون | انتشارات پرتقال

اسپلتِ گربه امروز برای اولین‌بار به مدرسه می‌رود اما اصلا خوشحال نیست. راستش او واقعا از اینکه هیچ دوست جدیدی پیدا نکند می‌ترسد. به همین دلیل بچه گربه‌ی سیاه همه‌ی تلاشش را می‌کند تا در خانه بماند، مثلا خودش را به در خانه می‌چسباند یا می‌گوید چون جوراب تمیز ندارد نمی‌تواند بیرون برود! مادر با ملایمت او را همراه خود می‌برد و اسپلت در آخرین لحظه، سیمور، موش خانگی‌اش را در کیف می‌گذارد تا احساس تنهایی نکند، بی‌خبر از اینکه هم‌کلاسی‌هایش او را به چشم طعمه می‌بینند…

رابرت اسکاتون (Rob Scotton) تصویرگر و نویسنده‌ی پرفروش نیویورک‌تایمز است. او آثار متعددی منتشر کرده که عناوین بسیاری از آن‌ها مانند «اسپلت تشکر می‌کند»، «اسپلت عاشق می‌شود»، «اسپلت کارآگاه مخفی»، «پیش به سوی استخر» و «گوسفندی به نام راسل» به زبان فارسی نیز ترجمه شده‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

راب اسکاتون در کتاب موش و گربه: موشی در مدرسه گربه‌ها (Splat the Cat) درس‌های مهمی به کودکان می‌آموزد. او با ظرافت نشان می‌دهد نگرانی‌های قبل از ورود به مدرسه چطور با گذشت زمان از بین می‌روند و دوستی چگونه بر همه‌چیز غلبه می‌کند. این اثر که توسط آناهیتا حضرتی کیاوندانی به فارسی برگردانده شده با تصاویر سرگرم‌کننده حتی بزرگسالان را به خود جذب خواهد کرد. در پایان باید گفت انتشارات پرتقال اثر پیش‌رو را به چاپ رسانده است.

درباره‌ی مجموعه‌ی موش و گربه

کودکان گروه سنی 3 تا 7 سال مخاطب این داستان زیبا هستند. همچنین اگر قصد دارید کودک دلبند خود را برای ورود به مدرسه آماده کنید و بخشی از اضطراب او را در مواجهه با محیط آموزشی جدید کاهش دهید، این کتاب آموزنده را از دست ندهید.

با راب اسکاتون بیشتر آشنا شویم

معرفی کتاب موش و گربه: موشی در مدرسه گربه‌ها

آیا موش و گربه می‌توانند دوستان خوبی برای هم باشند؟ مجموعه‌ی موش و گربه (Splat the cat) نوشته‌ی راب اسکاتون بارها توسط منتقدان گوناگون تحسین شده و یکی از عناوین پرفروش نیویورک‌تایمز است. این داستان‌های 11 جلدی رفاقت یک گربه‌ی سیاه و موش کوچکی را روایت می‌کنند که بهترین دوست یکدیگر هستند. آن‌ها لحظات خود را به شیطنت و بازیگوشی می‌گذرانند. ظاهرا هیچ خبری از دعواهای معمول موش و گربه‌ای نیست اما آیا وضعیت همیشه اینطور می‌ماند؟ باید دید!

اقتباس کارتونی از کتاب موش و گربه: موشی در مدرسه گربه‌ها

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D9%88%D8%B4-%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7/book/61537

کتاب موش و گربه: موشی در مدرسه گربه‌ها نوشته‌ی راب اسکاتون داستانی آموزنده درباره‌ی اعتمادبه‌نفس و دوستی است. نویسنده‌ی پرفروش نیویورک‌تایمز در اثر پیش‌رو ماجرای اسپلتِ گربه را روایت می‌کند که در اولین روز مدرسه دوست صمیمی‌اش یعنی سیمورِ موش را همراه خود می‌برد… . در سال 2010 انیمیشنی با اقتباس از این کتاب مصور ساخته شد.

درباره‌ی کتاب موش و گربه: موشی در مدرسه گربه‌ها

استودیو Weston Wood به همراه شرکت Soup2Nuts انیمیشنی 9 دقیقه‌ای با اقتباس از این داستان تولید کردند که سال 2010 منتشر شد.

جوایز و افتخارات کتاب موش و گربه: موشی در مدرسه گربه‌ها

  • یکی از پرفروش‌ترین عناوین نیویورک‌تایمز
  • رتبه‌ی چهارم کتاب‌های مصور سال 2008 از دیدگاه مجله‌ی تایم

نکوداشت‌های کتاب موش و گربه: موشی در مدرسه گربه‌ها

  • همه چیز در این کتابِ مصور زیبا و دلنواز است. (بررسی‌های کراکوس)
  • اثری پر از جزئیات فوق‌العاده و بسیار رضایت‌بخش. (پابلیشرز ویکلی)
  • داستان چنان شوق و هیجانی در کودکان به وجود می‌آورد که دوباره برای مطالعه‌ی آن بازخواهند گشت. (بوک‌لیست)

کتاب موش و گربه: موشی در مدرسه گربه‌ها مناسب چه کسانی است؟