معرفی و دانلود PDF کتاب مکالمات روزمره انگلیسی در موقعیت‌های مختلف – جلد اول | زهرا فروزش | انتشارات پرتا‌ قلم

انگلیسی فکر کنید، انگلیسی حرف بزنید. کتاب مکالمات روزمره انگلیسی در موقعیت‌های مختلف – جلد اول با تألیف مشترک زهرا فروزش و امید احمدی، اثری در حوزه‌ی آموزش زبان است. کتاب نامبرده با ارائه‌ی تکنیک‌هایی متفاوت و به‌روز، زبان‌آموزان را قادر می‌سازد تا با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارند، از مهارت‌های خود در مکالمه بهره ببرند و مطالب را به صورت موضوعی و با توجه به شرایط مورد نیاز بیاموزند.

درباره‌ی کتاب مکالمات روزمره انگلیسی در موقعیت‌های مختلف – جلد اول

مطالعه‌ی کتاب مکالمات روزمره انگلیسی در موقعیت‌های مختلف – جلد اول به تمامی علاقه‌مندان به فراگیری زبان انگلیسی پیشنهاد می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

زهرا فروزش و امید احمدی، مؤلفان کتاب مکالمات روزمره انگلیسی در موقعیت‌های مختلف – جلد اول با به چالش کشیدن این ادعا تلاش کرده‌اند اثری ارائه دهند که با استفاده از به‌روزترین تکنیک‌ها تألیف شده باشد. کتاب پیش رو مکالمات روزمره را بر اساس موقعیت‌های مختلف طبقه‌بندی می‌کند و شامل پرکاربردترین عبارات و جملات است. این اثر علاوه بر ارائه‌ی فرهنگ واژگان مورد نیاز و تلفظ صحیح آن‌ها، به تحلیل دستوری جملات ارائه‌شده پرداخته تا خواننده با الگوی ساخت و پردازش عبارات و جملات آشنا شود و بتواند بدون نیاز به راهنمایی گرفتن از معلم یا مراجعه به کتاب‌های پرحجم گرامر، ساختار آن‌ها را درک کند. وجود تمرینات مرتبط پس از پایان هر درس، باعث تثبیت محتوای آموخته‌شده در ذهن زبان‌آموز می‌شود و او می‌تواند شخصاً توانایی‌های خود را محک بزند.

وقتی سخن از آموزش یک زبان خارجی مخصوصاً زبان انگلیسی در میان باشد، با انبوه عظیمی از کتاب‌ها و نرم‌افزارهای گوناگون آموزش زبان مواجه می‌شویم که با محوریت موضوعات مختلف، در دسترس علاقه‌مندان به یادگیری زبان‌های خارجی قرار گرفته‌اند. بی‌تردید فراگیری مکالمه یکی از پرطرفدارترین بخش‌های آموزش زبان است و کسانی که قصد مسافرت یا زندگی در یک کشور خارجی را دارند، بیش از هر چیز نیازمند برقراری ارتباط و رفع احتیاجات روزمره‌ی خود هستند. جمله‌ی معروفی در مورد یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد: انگلیسی فکر کنید، انگلیسی حرف بزنید! اما این گفته تا چه حد صحت دارد؟ وقتی شناخت و ادراک کافی از زبان مقصد (در اینجا زبان انگلیسی) وجود نداشته باشد، چگونه می‌توانیم انگلیسی فکر کنیم و طبق مثل معروف مثل بلبل انگلیسی حرف بزنیم؟

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%85%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%AC%D9%84%D8%AF-%D8%A7%D9%88%D9%84/book/74337

مقدمه

درس اول: انواع جملات در زبان انگلیسی

سلام و احوالپرسی

کاربرد استفاده از The برای کشورها

صفات مرتبط با کشورها

کاربرد This و That

کاربرد These و Those

مشخصات فردی

کاربرد استفاده از pair

درس دوم: حالات روحی

کاربرد what like

مبحث There is و There are

آدرس دادن در مکان‌های مختلف

صفت ملکی و ضمیر ملکی

رنگ‌ها

درس سوم: تفاوت few و a few – little و a little

درخواست مودبانه

انواع جملات امری

مبحث Can

درس چهارم: تعارف کردن در انگلیسی

گرامر suggest

تفاوت shall و will

گرامر have و has

نحوه کاربرد ضمیر شخصی در جملات

درس پنجم: حال استمراری

موارد استفاده از wear

جملات تعجبی

موارد کاربرد who

درس ششم: آینده (be going to)

نکات راجع به مصدر like

مبحث be able to

گرامر حال ساده (Simple Present Tens)

توضیح مختصری در رابطه با مجهول

درس هفتم: انواع قیود و طریقه ساخت آن‌ها

افعال متعدی و لازم

منابع انگلیسی

مشخصات کتاب الکترونیک

نویسندگان کتاب مکالمات روزمره انگلیسی در موقعیت‌های مختلف – جلد اول در نگارش این کتاب پرکاربردترین موقعیت‌ها را مد نظر قرار داده‌اند تا نیازهای زبان‌آموزان در شرایط مورد نیاز را برطرف سازند. کتاب نامبرده توسط نشر پرتاقلم به چاپ رسیده و نسخه‌ی الکترونیک آن از طریق کتابراه در اختیار علاقه‌مندان به فراگیری زبان انگلیسی قرار گرفته است.

کتاب مکالمات روزمره انگلیسی در موقعیت‌های مختلف – جلد اول مناسب چه کسانی است؟

معرفی کتاب مکالمات روزمره انگلیسی در موقعیت‌های مختلف – جلد اول