معرفی و دانلود PDF کتاب واژه نامه انگلیسی فارسی American English File (Book 2) واژگان کتاب دو – سطر به سطر | ماندانا افتخار | انتشارات راین

کتاب واژه نامه انگلیسی فارسی American English File (Book 2) واژگان کتاب دو – سطر به سطر نوشته‌ی ماندانا افتخار، مرجعی کامل برای یادگیری زبان انگلیسی محسوب می‌شود که نیاز زبان‌آموزان در کلاس درس و حتی یادگیری به شیوه خودآموز را پاسخ می‌دهد. این اثر کلمات جدید هر درس را به همراه راهنمای تلفظ (فونتیک)، معنی فارسی و مثالی کاربردی دربردارد تا علاوه بر اینکه فرایند جستجوی لغات ساده‌تر شود، چند گام مهم دیگر در جهت به‌خاطرسپاری آن واژه نیز برداشته شود.

درباره کتاب واژه نامه انگلیسی فارسی American English File (Book 2) واژگان کتاب دو – سطر به سطر

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-American-English-File-Book-2-%D9%88%D8%A7%DA%98%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D9%88-%D8%B3%D8%B7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B7%D8%B1/book/75056

در اولین قدم، محل قرار گرفتن هر کلمه در متن کتاب آورده شده است تا در زمان مطالعه، همگام با نیاز زبان‌آموزان، معنی واژه مورد نیاز بیان شود. به این ترتیب، کلمات به همان ترتیبی که در کتاب «American English File (Student´s book)» آمده‌اند،در کتاب واژه‌نامه قرار گرفته‌اند.

در کتاب واژه نامه انگلیسی فارسی American English File (Book 2) واژگان کتاب دو – سطر به سطر، مثالی صحیح آورده‌ایم که فرایند یادگیری را تکمیل خواهد کرد. به عبارت بهتر، بعد از یادگیری معنی کلمه، شیوه کاربرد آن در جمله نیز در قالب مثالی به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود تا با نحوۀ کاربرد هر واژه نیز آشنا شوند. به‌این‌ترتیب، آن دسته از زبان‌آموزانی که در کلاس‌های گروهی به فراگیری زبان انگلیسی می‌پردازند، محتوای کافی برای پرسش‌های کلاسی و همچنین یادگیری کامل خواهند داشت. افرادی که شخصاً اقدام به یادگیری می‌کنند نیز، الگویی صحیح برای یادگیری دارند که برای ساخت جملات آتی نیز کمک‌کننده خواهد بود.

مشخصات کتاب الکترونیک

درادامه کلمه و شیوه تلفظ آن آورده شده که با توجه به آموزش نحوه تلفظ در کتاب استارتر، قرار دادن فونتیک کلمات نه‌تنها به تلفظ هر واژه کمک خواهد کرد، بلکه اقدامی مؤثر در راستای آشنایی با سیستم آوایی نیز خواهد بود. با تمرین تلفظ واژگان هر درس، زبان‌آموزان به مرور نحوه خواندن نمادهای آوایی را نیز فراخواهند گرفت که در همه سطوح زبان‌ انگلیسی چاره‌ساز است.

مجموعه «واژه‌نامه‌های کتاب‌های American English File»، از شش جلد – استارتر تا کتاب پنج – تشکیل شده است و در کنار کتاب‌های «دستور زبان انگلیسی American English File» که توسط انتشارات راین به چاپ رسیده، بستری فراهم کرده است تا زبان‌آموزان بتوانند همراه با کتاب‌های‌ اصلی که شامل Student´s book و Work book می‌شوند، به صورت خودآموز به یادگیری این زبان بپردازند.

معرفی کتاب واژه نامه انگلیسی فارسی American English File (Book 2) واژگان کتاب دو – سطر به سطر

این مجموعه حاصل تلاش اساتیدی است که مدت‌ها در عرصه آموزش زبان انگلیسی فعالیت داشته‌اند و پس از ارزیابی نیاز زبان‌آموزان، اقدام به تهیه مجموعه‌ای چندمنظوره کرده‌اند. در کتاب واژه نامه انگلیسی فارسی American English File (Book 2) واژگان کتاب دو – سطر به سطر، که توسط انتشارات راین منتشر شده‌ است، با نگاهی متفاوت به یادگیری زبان انگلیسی، تلاش شده تا نیاز زبان‌آموزان به محتوای کامل به خوبی پاسخ داده شود تا تنها به کمک یک کتاب، یادگیری واژگان کتاب Book 2 به شکلی بی‌نقص صورت پذیرد.

پس از الگوی آوایی هر واژه، معنای فارسی واژه قرار داده شده است که فراگیری واژه و به‌خاطر سپردن آن را تسهیل خواهد کرد. علاوه بر این، در سطح استارتر، اغلب زبان‌آموزان نگران متوجه نشدن معانی هستند و به‌این‌ترتیب کتاب واژه‌نامۀ American English File (Book 2)، ضمن کاهش اضطراب یادگیری، راه را بر یادگیری بر اساس حدس و گمان می‌بندد.